Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 26.05.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Dobro утро любима ми мастийонови  
Автор Kpeйз ()
Публикувано23.07.03 08:52



как я караш днес, грухчо?

Собствениците на Голдени на са членове на Ретривер клуба, но ТЪРГОВЦИТЕ на Ротвайлери са!


Тема Re: добро утро пухкав мой крейзнови [re: Kpeйз]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано23.07.03 13:48



интересно кого ли си мислиш че впечатляваш по този начин. да беше малко повече мъж да изядеш няколко шамара. ти и затва не ставаш като те гледам. айре жалко ПОДОБИЕ.

KOLKOTO - ТОЛКОВА


Тема Re: добро утро пухкав мой крейзнови [re: @PORlL]  
Автор Kpeйз ()
Публикувано23.07.03 13:55



Ма ти себе си ли видя в моето обръщение. Мдааа, голям шамародавач се извъди, браво, мнооого си силен, нали тренираш айкидо.
А бе исках да те питам. Като накара баба си да сложи всички ония простотии в питката, нали си ми бил още малък и некомпетентен, та тя как се обърна към теб: " марш от тук, мастийо, тъпо животно, помияр" или ти обясни човешки как стават нещата.

Едва ли ще ми отговориш, ама аз да си попитам

Аз имам голден ,недостоен за НГРК


Тема Re: добро утро пухкав мой крейз [re: Kpeйз]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано24.07.03 08:27



безинтересен си ми. охлюви като теб не могат да ме засегнат. те само си лазат там в ниското. и оставят плужеста слуз след себе си. а че си недостоен да станеш един от НГРК не ти е виновно кучето. проблемът си е в теб. недей да виниш клетото животно. то просто не е случило на стопанин. айре.

KOLKOTO - ТОЛКОВА


Тема Re: Kak si днес скъпа охлювка моянови [re: @PORlL]  
Автор Kpeйз ()
Публикувано24.07.03 08:45



Безинтересен, ама не пропускаш където видиш мое мнение да се изпльоскаш кат плужек Хахахах, това с охлюва беше добро, де да беше и вярно. Те такива кариеристчета като теб обикновено пълзят. А като получат власт , глей кво става. Има един хубав лаф: Дай на простака власт и му гледай акъла, както и един друг: На гол тумбак, чифте пищови.
Виждам че не си разбрал въпроса ми, ама какво ли мога да очаквам от шамарораздавач като теб. Та въпроса смлян като за безмозъчно като теб:
Когато някой знае и разбира( в случая баба ти), трябва да обясни на някой неук и малък и навярно прост (в случая ти), как го прави. С обиди или по друг начин. Чудя се в случая как баба ти не се е отказала от теб чрез държавен вестник за тези идеи които си давал.
А относно това кой от двама ни е по-достоен за НГРК няма нужда много да се спори. Твоето място определено не е там, защото на теб не ти дреме за голдените. Не съм сигурен, че и за ротвайлерите ти дреме, поне с нищо не си го доказал. Виждам, че най-важното за теб е да си шеф на нещо, каквото и да било и да си имаш развъдник, иначе какво е това пънене и разказване колко ти струват кучетата и т.н.
Пък и не виждам нещо да си постигнал в кинологията, освен това че си прилъгал 5-6 собственици на голдени и си ги накарал да те изберат, щот ги знаеш тия работи.
Знаеш чушки. Знаеш шамари да раздаваш, ама то е нормално. Тъпаците се оправят с шамари и юмруци, нормалните хора с думи.

Приятен ден, скъпа моя, ненагледна

Аз имам голден ,недостоен за НГРК


Тема Re: добре съмнови [re: Kpeйз]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано24.07.03 15:44



1. както казах вече - да беше мъж да си изядеш боя... за твой късмет женственото начало у теб надделява.
2. тва ти беше последния пост тук. бягай да впечатляваш някъде другаде и някого другиго с бедния си потенциал. виждам те единствено доколкото се опитваш да замърсяваш клуба с присъствието си.
3. разкарай се. тук не е място за хленчещи лигняри.

KOLKOTO - ТОЛКОВА


Тема Re: хиляди извинения,нови [re: @PORlL]  
Автор OЧИ CИHИ (ангелски)
Публикувано24.07.03 20:42



но патента за женското начало е мой,ОРЛИНЕ!
Създадох го като специалка за теб...Женското начало е твое и никой не може да ти го отнеме!
Хайде,приятна вечер и много здраве от моята чистопородна МАСТИЯ

p.s...Щях да питам нещо:тук не е място за хленчещи лигняри,а за ПОМИАРИ става ли?

Редактирано от OЧИ CИHИ на 24.07.03 20:45.



Тема Re: приемат се.нови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано24.07.03 23:32



изключителен по свойта напредничава простота постинг светле. не спирай да мъ кьефиш. айре мила. и гледай да не ти набутват алкохол менте че гледай кви си ги изтипосала.

KOLKOTO - ТОЛКОВА


Тема Re: крейзи къде си скъпи плужень мой?нови [re: Kpeйз]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано29.07.03 20:41



изгуби се. браво. най-сетне се затъкна. така е - пред истината,която и да е тя, всички мълчат. дори и многознаещи ревльовци като теб.

KOLKOTO - ТОЛКОВА



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.