Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:42 27.09.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Среща в Асеновград на НГРКнови  
Автор Kpaceн (mysterious)
Публикувано18.04.03 08:54



Значи:

1. Ако не се лъжа, в Асеновград ще бъдем следните - @PORIL, Iva, BenyB, 4ubaka и Аз... за IQ и друг не знам... което е почти всички.

2. Досега имаме следните документи - Учредителен протокол, Устав, Правилник за развъдна дейност и Стандарт... пропуснах ли нещо?

3. След малко потеглям за София, така че ако някой иска да се свърже с мен - на телефона, моля.


Ами до скив утре в Асеновград. Long Live the Goldens!



Тема за IQнови [re: Kpaceн]  
Автор Kpaceн (mysterious)
Публикувано21.04.03 13:54



Хайде ти като двигател, кажи какви са следващите стъпки на клуба? Какво правим оттук нататък? Имаме си вече учредителен протокол и устав - одобрени и подписани - сега какво? И какво ще ми трябва за клона в Бургас?

П.С. Абе какъв е тоя адрес в Красно село???



Тема Re: за IQнови [re: Kpaceн]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано21.04.03 15:45



адресът е на Пепи. там ще ни е седалището. за клон ще ти трябват поне още 2-ма човека и се регистрирате по СЪДЕБЕН РЕД като НГРК - клон Бургас. декларирате че признавате целите и задачите на НГРК- софия и членувате в ОС с право на един глас. пари нема. действайте:)))

KOLKOTO - ТОЛКОВА


Тема Re: за @PORILнови [re: @PORlL]  
Автор Kpaceн (mysterious)
Публикувано21.04.03 18:05



А не трябва ли някакъв документ, че НГРК е съгласен да приеме клона за член? Щото иначе утре някой може да размаха документ от съда, че вече е член... пък ние не сме чули - тогава какво става???

А че пари нема - то е ясно, ше требе пак с дупе да плащаме...



Тема Re: за IQ [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Пролетна)
Публикувано21.04.03 20:08



А сега какво- кой,кой ще ми кажеимето е взето от вас,устава е написан и правим протокол,че го приемаме.друго какво-разпитай моля и ни кажи-нали си шефобади се на некой друг шеф,като няма пари-поне акъл дайтеможе ли вече да подаваме и ние документите или трябва да се чака решението на съда?



Тема Re: Регионални клубовенови [re: BenyB]  
АвторGolden eyes (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 23:51



И аз да си кажа мнението: нямам мнение...

Редактирано от @PORlL на 22.04.03 08:32.



Тема Re: за @PORILнови [re: Kpaceн]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано22.04.03 08:35



не ти трябва такъв документ. а и по време този документ трябва да следва ВАШЕТО УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ. после е работа на Общото събрание на НГРК да ви приеме като колективен орган. т.е. давайте бърже учредителнийо и да действаме че ми писна.

KOLKOTO - ТОЛКОВА



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.