Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 28.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема обучениетонови  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано01.02.03 13:03



ей ти нова тема,модератореказвай сега подред какво и как учиш добичетата на поляната.за СЕДНИ и ЛЕГНИ разбрахме.ами после какво?може да споделиш нещо и от ценните книжки дет ги четеш на чужди езиции как се справяш с проблеми като този на Черепаха дето кучето му не ще да спре да пикае из къщи когато него го няма?



Тема Re: :)))))))нови [re: BenyB]  
Автор lQ (predator)
Публикувано01.02.03 14:13



учи го като изкомандва да търчи напред като побесняло да му ревне нещо на швабски и то да легне като ударено с чук по главата. после, го кара да скача, да търси изнасилвачи зад едни прикрития и да ги задържа, да лови обирджии, да разчита на него за всичко, а като се измори казва, айде вкъщи, сяда на задната седалка, кучето го закарва до тях, сервира за обяд и му прави масаж.

никога не обръщай гръб на хищник...


Тема Re: :)))))))нови [re: lQ]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано01.02.03 14:38



страшносега да каже КАК .пък дори и с риск мъж ми като чете тук да постигне подобни успехи с дресурата ми



Тема Re: :)))))))нови [re: BenyB]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано02.02.03 00:04



Сьгласна сьм ,че корекцията на кучето трябва да е в момвнта на извьршване на грешката,но кажете ми какво да направя:
кучката си е харесала масата в хола и когато отсьстваме за няколко часа си гризе от неяНе мога всеки месец да купувам нова маса..да не говорим колко ме е срам когато доиде някои на гости.
Пьк и да купя нова маса най-вероятно тя ще продьлжи по сьщия начин.Проблемьт е ,че не мога да я хвана в крачка,за да я корегирам.



Тема Re: аз успях с лютонови [re: golden]  
Автор lQ (predator)
Публикувано02.02.03 15:00



имах същия проблем като теб, golden, с едно куче, което имах преди време. той беше страхотен урод с огромна челюст, с която унищожаваше стъпало по стъпало дървените ни стълбища докато е сам. не му бяха интересни играчките, които му оставях и скучаеше. за да се справя с проблема намазах няколко пъти с TABASCO стъпалата, и всяко пробване на дървесината го подлютяваше за много време напред. също, добре му дойдоха по 1-2 от онези кокали от пресована кожа...

никога не обръщай гръб на хищник...


Тема Re: :)))))))нови [re: lQ]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано02.02.03 17:35



нещо такова за ученето... а иначе - що те нема на поляната ма?



Тема тайна майна!нови [re: BenyB]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано02.02.03 17:39



на некви общи въпроси не отговарам...тва е се едно да ме питаш КАК едно дете се учи да ходи. нали требва да напиша роман на таа тема или неква подобна никак НЕКРАТКА литературна форма.



Тема Re: :)))))))нови [re: golden]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано02.02.03 17:44



ми не можеш щото гризе ИМЕННО защото те няма:))...кучетата не обичат ама никак не обичат миризматая на хлор. и миризмата на цитрусовите плодове не би трябвало да им е любима - не че едната ми кучка наскоро не изеде близо кило портокали и щех да я утепам...само тва че е НЕЛЕКА я спаси баси и ненаялата се. иначе тва с лютото също е добра идея. в индия да же С-Л-О-Н-О-В-Е така гонят. а къде е слона а къде е кучето някой може ли да ми каже а?



Тема Re: бех болна, "ма".нови [re: @PORlL]  
Автор lQ (predator)
Публикувано02.02.03 23:04



много ми е неудобно в събота и неделя, защото съм на работа, нали знаеш...

иначе бях болна. на Шаро му беше много необяснимо, защо се офлянквам и туткам, а не му слагам нашийника да тръгваме веднага. голямо страдание.

BenyB, наистина - все едно да попиташ "как се готви?".

никога не обръщай гръб на хищник...


Тема Re: разбрахнови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано02.02.03 23:40



няма да питам повече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.