Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 28.09.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема браво на Тишевицанови  
Автор BenyB (Пролетна)
Публикувано29.03.03 19:27



Поздравления за Илко,който стана шампион днес
И за @PORIL естествено,който освен всичко друго събра погледите на кибиците докато прилагаше триковете си
Майтапа настрана-кучето си беше супер яко и най-послушното на изложбата


п.ц.Черито ще проклина деня в който я видя зарад диетата,която най-сериозно почвам.обаче ако не дай си Боже и стане нещо-поемаш цялата отговорност



Тема Re: браво на Тишевицанови [re: BenyB]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано30.03.03 10:20



taka - taka. dnes pieme bira po too powod na poljanata. ajre. i jakite u4rediteli 6e se wijdame.

KOLKOTO - ТОЛКОВА


Тема Re: браво на Тишевица [re: BenyB]  
Авторdivak (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 14:39



Честито, Porile!!!
Браво на Илко и на водача му! Надявам се, че сте вкарали в миши... дупки останалите "изложбени" кучетаРадвам се, че от нашия клуб излизат не само красиви, а и послушни кучета. Още веднъж - браво, Илко!!!

p.s. Мислех, че съм първа с поздравленията, но пак ме изпревариха! Ама нищо, важното е, че вече изпихме бирата по случая



Тема Re: браво на Тишевицанови [re: divak]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано31.03.03 09:28



абе ти може ли да го отнесеш тишевишкия най-накрая, а?

KOLKOTO - ТОЛКОВА


Тема Re: браво на Тишевицанови [re: @PORlL]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано31.03.03 11:44



Тцъ



Тема хмхмнови [re: sundy]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано31.03.03 14:24



ей...алооооу:))). само кажи кога и те почвам. точка.

KOLKOTO - ТОЛКОВА


Тема Re: хмхмнови [re: @PORlL]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано31.03.03 15:42



Ей, че мераклияАко работиш както говориш... отиде ти заплатата



Тема Re: браво на Тишевицанови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Пролетна)
Публикувано05.04.03 10:02



Можеш да поздравиш Чери с успешно проведеното гладуванеНе мога да кажа,че сме станали манекени,ама като че ли обиколката се намали малкоСега да видим дали ще удържим нататък-казаха ми за някаква диетична храна на Роял Канин-можеш ли да препоръчаш по колко от нея мога да давам на ден?И изобщо Памито какво количество и каква храна яде?
Хайде,като дойдете с Илко да вземете още 1 титла на 19,ще ти се покажем да кажеш дали ти се виждаме отслабнали



Тема Re: браво на Тишевицанови [re: BenyB]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано05.04.03 13:10



Не се връзвай много на Poril, че кучето трябвало да отслабне. Не съм я виждала, но познавам Яго, който си е прилично закръглен /пък не му и пречи/. Така че - нека си папа кученцето. Ако я държиш гладна виж на какво ще заприлича в www.sirius-bg.com, търси Рандол



Тема Re: na Sundyнови [re: sundy]  
Автор BenyB (Пролетна)
Публикувано05.04.03 19:13



Ама става дума за подобие на куче,което е 6 кг в момента,а би трябвало да е 3отдавна се мъчим да придобием що годе нормален вид,ама напълно безуспешноНе ме обезкуражавай сега,тъкмо се е намерил някой здравата да ме бъзне,че кучето ще си отиде без време

п.ц.защо не си сложиш снимка в куче+стопанче,радвам се да се запознаем




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.