Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 26.05.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема БРАВО на @ЧЕРЕПАХА  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано08.02.03 09:03



неска да му се ненадяваш и новобранска му работа дойде тва момче пред нас в СЕДЕМ сутринта и ходихме с КЛИО и ЯГО на следа. кой да поверва. понекога стават чудеса.



Тема Re: БРАВО на @ЧЕРЕПАХАнови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано08.02.03 14:17



браво бе ентусиасти.СЕДЕМ СУТРИНТА .направо ме сбъркахте
и да продължа това дето те питах в другия клуб.добре,да речем че се съберем 5 души.имам няколко въпроса-първо това клуб само за 1 определено нещо ли може да е-дресура ИЛИ защита на животните ИЛИ друго подобно.второ-как да си направим клуб за дресура като си нямаме баш майстор да ни учи-освен да дадем на golden тая титла,щото все пак нейната кучка си знае доста команди .друго-така направен клуб не може ли да се води някакъв пловдивски клон към вашите и в такъв случай как стои въпроса с регистрацията.ей такива работи се чудя.



Тема Re: БРАВО на @ЧЕРЕПАХАнови [re: BenyB]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано08.02.03 16:50



basi taman da te pofala @cherepaha i izbega. ]o se skri bez da se obadi[ be. priemahme te bez da si tam. basi ....a za beni kwo...idi i pitaj nekoj kwo ti trebwa za registraciq w syda



Тема Re: БРАВО на @ЧЕРЕПАХАнови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано08.02.03 17:13



питам теб-прочети въпросите пак че ме мързи да ги пиша наново.но най-вече-не може ли да сме към вашия клуб както при киноложките клубове има секции в разни градове



Тема що па да не моженови [re: BenyB]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано09.02.03 18:59



ще поразпитам. ама ви трябват поне 5 човека и да сте сериозни. а засега като гледам нямате хора за таа работа. т.е. не сте готови оше за тоо подвиг.



Тема Re:ти па ша кажешнови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано09.02.03 22:14



че не сме готовиние имаме желание да направим нещо,ама ни трябва помощ.и акъл.аз лично мога да помогна при организацията някак си-пък какво ще дресирам...де да знам може и котките от двораили пък Черката ще стане първото куче-уродче в подобен клубсамо си нямаме трениори,мисли нещо,моля те-нали познаваш доста хора



Тема Re: БРАВО на @ЧЕРЕПАХАнови [re: @PORlL]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано10.02.03 13:17



Нищо де. Важното е, че сте ме приели. А пък в неделя с псето си мръзнахме кротко на поляната, а ти се ската ....

Редактирано от Cherepaha на 10.02.03 13:17.



Тема Re: що па да не моженови [re: @PORlL]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано11.02.03 00:40



Че ние сме си сериозни!Не ни подценявай така лесно!
Нали знаеш една жена като си науми нещо-няма мьрдане!
Не си тьрси извинения,ами помогни.
Ти си врял и кипял в тези работи,ти ако не удариш едно рамо,то кой!
ПОРИЛЕ,на кого ни оставяш,ПОРИЛЕ...



Тема Re: що па да не моженови [re: @PORlL]  
АвторDosi (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 20:57



Are be Poril na kaf se praish? Chekam te utre da hodim na objad i ste me svetnesh na tezi nomera! Mezdu vprochem imam edna iznenada za teb! Neja mozes da namerish na:http://rottweiler.hit.bg/index.htm



Тема Re: що па да не моженови [re: golden]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано13.02.03 13:17



nema kak da pomogna...otiwate i si namirate edin adwokat i tolkozzzzzzzzzzzz




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.