Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 24.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема анкетанови  
Автор lQ (predator)
Публикувано27.01.03 17:14



колко от вас имат "изложбени кучета", и колко " просто домашни любимци"?
защото днес пак налетях на едно изчадие, което употреби израза "посредствено куче" и ми се прииска да го убия. не знам за вас, но при мен това делене на качествени и посредствени кучета предизвиква силно негативни, агресивни емоции.

1 - как е възможно хора да се фукат с "развъдниците" си, когато става въпрос за отвратителни коптори, където кучетата живеят в смрадливи и гнусни клетки, от които обикновено не излизат, освен за изложби и заплод?

2 - за каква "любов към породата" може да става въпрос, когато се мисли само за евгенетика, а кучетата се разглеждат единствено като обект на търговия?

3 - доколко в БРФК се развъждат "истински расови" кучета, при положение, че са известни предостатъчно случаи на злоупотреба с племенните книги и "надписване" на родословни?

както и да е. аз имам 2 неизложбени кучета - самоед и голдън. две ПРЕЛЕСТНИ НЕИЗЛОЖБЕНИ КУЧЕТА. и не виждам на какво отгоре сдуханяци, чието самочувствие се гради основно на факта, че песа им има не-знам-колко-си титли, ще ми се правят на господари на кучешката истина. някой да ги пита дали им е велико кучето? някой да им е правил дори най-малък намек, че ми пука чие куче е по-велико? на кого, по дяволите, му пука как се справя чуждото животно на ринга? на мен не! ПФУ!

никога не обръщай гръб на хищник...


Тема Re: анкетанови [re: lQ]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано27.01.03 18:42



аз също досега съм имала кучета,попадащи единственно в категорията домашни любимци.моята Чери(която не е болонка,както ти си си помислила,а мелез между пинчер и чихуахуа) е ужасно смешна,дебела,старичка и каквото друго се сетиш,но не бих я заменила за нищо на света,защото тя си е нашата приятелка,която съм отгледала с много любов от бебе,помагала съм да се родят нейните бебета и тя е била член на нашето семейство още от преди в него да се появи дъщеря ми.не смятам,че любовта към едно расово куче е различна от тази към не расовото,поне за мен не е така.въпреки това,когато един ден загубя Чери бих си взела куче с родословие.и не от снобизъм.а защото искам да имам представител на определена порода.със сигурност бих проучила основно хората,от които искам да си купя куче,защото уважавам усилията на тези,които се опитват да развъждат любимата си порода,за да я запазят такава,каквато тя би трябвало да бъде и смятат кучетата си за свои приятели,а не за инструмент,с който биха спечелили пари.със сигурност има много представители и на единия,и на другия вид развъдчици-мошеници дал Господ навсякъде около нас.а деленето на животните на супер елитни и посредствени извън изложбения ринг за мен е нелепо и смешно-те всички са наши любимци и ние си ги обичаме такива каквито са.и със сигурност "нашто си е най-хубавото"-както обикновено става и с децата ни.поне аз смятам така.



Тема ????нови [re: lQ]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано27.01.03 19:58



я разкажи кво е станало...и без да се пънеш толкова щото нищо не ти се разбира като се запениш. айре. мойте са И ИЗЛОЖБЕНИ.



Тема тва го мисла и азнови [re: BenyB]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано27.01.03 20:01



зема ми ги от устата теа глупости.айре.



Тема Re: тва го мисла и азнови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано27.01.03 20:07



да,ама аз НЯМА да си дам кучето та дори да се намери някой идиот да ми предложи 10 000 $а ти в другия клуб не ми отговори като те питах НАИСТИНА ЛИ БИ ГО ДАЛ



Тема Re: xxxxxxxx (L?)нови [re: @PORlL]  
Автор lQ (predator)
Публикувано28.01.03 08:58



кво да стане... нали знаеш, че клуб Северни Кучета в определени случаи е диагноза.

представяш ли си сцената, в която една гадна двукрака кучка говори на скимтящата ми и уплашена Роня, че била "посредствено животно"?!?!? краката и били криви, главата и била малка, добре, че сме я били кастрирали, щото да намалеят грозните самоеди в България! ТИ ЛУДА ЛИ СИ, МА!?!?! боя и се размина на косъм, но подозирам, че проклятията, които изсипах върху нея ще тегнат над рода и до 9то коляно.

та така. казвам ви, нищо не може да ме изкара от равновесие както някое бездарно леке да говори гадости за семейството ми! ако някой ден чуете, че са ме вкарали в затвора за убийство, да знаете, че убития е направил нещо на някое от кучетата или сестрите ми...

ААААААААА-А! шъ ги тепам, ееееей!

никога не обръщай гръб на хищник...


Тема Re: xxxxxxxx (L?)нови [re: lQ]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано28.01.03 12:25



mdaam...sekwi lajnari gi ima. ne zabrawaj za dowechera. tochka.



Тема Re: xxxxxxxx (L?)нови [re: lQ]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 13:21



Ихаа, ВЕРНО ЛИ СЪМ ТОЛКОВА ТЪП?

Редактирано от @PORlL на 29.01.03 00:32.



Тема Re: тоя олигопенис кой го пусна тука?нови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор lQ (predator)
Публикувано28.01.03 15:33



BenyB, ти ли беше???
@PORIL! ти ли???
щото определено не съм аз!

слушай, тъпо леке - каза ти се - ела да те видим хуй ли си, ***** ли си, къв си.
като те е страх, натискай си парцалите!!! ЯСНО?!?!





никога не обръщай гръб на хищник...

***** - ЖЕНСКИ ПОЛОВ ОРГАН(НЕЦЕНЗУРНО РИМУВА СЕ С ГУГУТКА)

Редактирано от @PORlL на 29.01.03 00:34.



Тема ?нови [re: lQ]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 15:44



ОЛИГОПЕНИС НЕ БЕШЕ ЛИ НЕКВА РОДОПСКА ПЕСЕН?

Редактирано от @PORlL на 29.01.03 00:36.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.