Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 25.05.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема малко спящо чудовище!нови  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 13:30



Редактирано от @PORlL на 03.02.03 21:31.



Тема Re: заповядай,нови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор lQ (predator)
Публикувано24.01.03 15:46



в събота или неделя зад "Земята и Хората", можеш да видиш и защо @PORIL има слабост към ротвайлерите и точно как става "боцването отзад".
знам, че си от село, ама във вагона с лайната не таксуват чак толкова много - за една свирка ще те пуснат, нали си виртуоз, пък и ще се чувстваш уютно, като в утробата на мама.

P.S.
носи си вазелин.


никога не обръщай гръб на хищник...


Тема Re: заповядай,нови [re: lQ]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 16:10



А, не знаех че и ти ще си там. Моите уважения. Явно съм се объркал нещо. Пък съм си и достатъчно широчък та няма да има и нужда от вазелин. Простете. Тук на село не е леко. Има много работа. Ходя чак до Раднево да се добера до ИНТЕРНЕТ. Разберете ме и не ми се подигравайте. моля.

Редактирано от @PORlL на 25.01.03 00:33.



Тема Re: заповядай,нови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано24.01.03 20:51



грозденцето е кисело,нали Байчо страхливщо да не си стоиш на село и да си псуваш там на воля.щото ние тук с тебе съвсем не моим са мери.айде,другия път да не бъркаш клубовете-на твоя пише ТЪПАНАРИ



Тема Re: заповядай,нови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано26.01.03 11:19



знаеш ли,всъщност би могъл да ни посещаваш по-често-забавно е и действа тонизиращо .@PORIL може да ти отпусне специална рубрика ако му се помолиш



Тема моженови [re: BenyB]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано26.01.03 16:34



ше му отпусна. и ще я кръстя *УЙОВИ МЕРАЦИ*



Тема Re: моженови [re: @PORlL]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано26.01.03 22:11



Не е ли по-добре *Има ли Порил ташаци?*.


Редактирано от @PORlL на 27.01.03 08:39.



Тема Re: може янови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано27.01.03 08:41



има. и при всички положения по-големи от твоите. поканих те да дойдеш да провериш ма не посме а и явно си ти е добре на село. айре амебо.



Тема аз съм умен и красив нови [re: @PORlL]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 12:23



Ми не смея да дойда. Защото ние на село сме умни и като ни е страх от мечките не ходиме в гората. Тук си ми е най-добре да се омазвам с логорейна лига. Хайде че трябва да фърла кукуруз на пилетата. Много сте тъпи това софиянци. Ние ако не бехме кво щехте да ядете бе?

Редактирано от @PORlL на 27.01.03 20:06.



Тема Re: хахаханови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор lQ (predator)
Публикувано27.01.03 16:29



обаче мишата пръдня се е заинтересувала, @PORIL - интересен си му нещо.

а ти, олигопенис, да знаеш - това, че МАМА те е карала да си обличаш нейните рокли, а ТАТКО се е упражнявал анално над теб вообще не значи, че може да задръстваш хубавия ни клуб със рядката си сперма.

кажи нещо смислено или върви по дяволите. както казват руснаците красноречиво - пошел нахуй!

(извинете ме приятели, простотията ходи по хората)



никога не обръщай гръб на хищник...

аз мога да добава само умелата рима: ПОШЕЛ НАХУЙ - БАЙ ГУЙ!се пак има неква поезия поради което.

пъ.съ. утре от 20.00 на съзаклятничене

Редактирано от @PORlL на 27.01.03 20:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.