Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 24.09.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re:благодаря за...нови [re: BenyB]  
Автор УCMИBKA (закачлива)
Публикувано22.02.03 23:49



предупреждението!
Искаш да кажеш,че е напълно възможно,а не напълно реално?!Нали така?
Възможно е,но все още не е реалност-губиш представа за времето,мила...
Ти да не би да си въобразяваш,че комуникираш със низши форми на живот?
Странна птица си...Колко си само интересна!Тътриш се като послушно кученце след г-ца Райчеваи за всичко й пригласяш!!!Така,така...Такива хора като теб,задължително трябва да се въртят около такива като нея!Спор няма,че тя е по-развита мисловно Разликата е очевадна!
До скоро и приеми моите искрени съболезнования...



Тема Re:благодаря за...нови [re: УCMИBKA]  
Автор BenyB (Неoбикновена)
Публикувано23.02.03 00:09



Aз пък ще ти кажа,че е НАПЪЛНО РЕАЛНО.Повярвай ми.
Напоследък наистина се чудя как така низшите форми на живот са придобили толкова много умения,та дори и с компютър да боравят-хубаво нещо е еволюцията,старай се повече -може и мозък да започне да ти расте
Щото постъпката ти(ако не разбираш точно коя да изясна-да коментираш по този начин визията на КОЙТО И ДА Е) е толкова просташка и елементарна,че не отива дори на представител на крайните квартали на Бургас.

п.с. какво по-специално отношение имаш към Sao,та като те плюе за тебе все едно дъжд вали



Тема Re:е де,е деее,нови [re: BenyB]  
Автор Need-to-know! (категоричен)
Публикувано23.02.03 00:54



не се ежи толкова!
да ти кажа,че не расте,а тренира...Препоръчвам ти - Една тренировка на ден ти стига Твоят специално е малко машини ,значи, aз за теб никакъв компромат не съм вадила!
Той беше за ...Пък и лошо няма,аз само копирам от Стела. разпусни го малко!
Какво имаш против Бургас?Не знаеш ли,че това е града c неговите трудови хора...[т ми е]
не пипай SAO -не ти е в компетенцията!Не мога да имам човек,който ми го дърви без причина...Тук вали голям разперен чадър!!!Така че,не ме намокри нещо...И не мислиш ли,че вече е време да Загрозява общия пейзаж...софиянке!

p.s.А между другото,ти знаеш ли,че в Бургас имаме СОФИЯНКА,на която й викаме: СОФИЯНКА

"Един за никъде!"

Редактирано от @PORlL на 25.02.03 18:00.



Тема Re:ех,Светла...нови [re: Need-to-know!]  
Автор BenyB (Неoбикновена)
Публикувано23.02.03 10:27



Това исках да кажа като си говорехме за анонимните-ама ти беше права,че няма разлика-говореше за себе си,нали-не можеш да се индентифицираш с някакво постоянно име,не ти е в природата...
Наистина ли мислиш,че това дето си го пуснала е компроматЗабележително елементарно същество си ти

п.с. Много поздрави на Бургас-нямам нищо против града ти,даже познавам много симпатични хора от там...просто използвах едно навярно не случайно често употребявано клише
Пак не си разбрала-не съм от София



Тема Re:ех,Албено...нови [re: BenyB]  
Автор Need-to-know! (категоричен)
Публикувано23.02.03 14:02



исках да кажа ,че няма разлика-говореше за себе си,нали-не можеш ,не ти е в природата...
Това е дерболия!
Нали пак знаеш,че съм аз?Какъв ти е проблема тогава?А и не съм различна и неповторима!
Това е едно от нещата OT породатa : Tи cи c чувство за хумор,а аз съм пълна твоя противоположност!!!
Наистина ли мислиш,че е същото мнение!Мисля,че Страдаш и от липса на елементарност-здраве му кажи!
Благодаря за поздравите към Бургас-с радост ще предам
Предай и ти на Варна,скоро не съм идвала натам.Хубав град с хубави хора!
Тук съм абсолютно сериозна-приемай дословно...
- прости ми за невежеството,не е умишлено!!!Взимам си Един за никъде!

Редактирано от @PORlL на 25.02.03 18:07.



Тема Re:ех,Албено...нови [re: Need-to-know!]  
Автор BenyB (Неoбикновена)
Публикувано23.02.03 14:31



Омръзна ми,честноПисна ми от тъпите ти постинги.Това е последният ми отговор към теб



Тема Re:ех,Албено...нови [re: BenyB]  
Автор Need-to-know! (категоричен)
Публикувано23.02.03 15:29



какво определение само...Как само разбра че си ти!FISH,много отговаряш-ще ми е адски скучно!
Изкушаваш ме да се въздържа -за сега!!!

"Един за никъде!"

Редактирано от @PORlL на 25.02.03 18:10.



Тема Re:за организмите...нови [re: Need-to-know!]  
Автор BenyB (Неoбикновена)
Публикувано24.02.03 00:29



Излъгах-не беше последноНе можах да издържа.
Пускам анкета със следните въпроси
1.Истинска блондинка ли е Усмивката?
2.Какво според вас трябва да научи (да разбере) Need to know?
3.По кои точно състав и свойства се отличава нейният висш организъм от вашата скромна личност

Аз няма да отговарям,щото съм тъпа и какво друго беше?А да ...влияя се...повлияна съм и направо замаяна от нейната интелектуална същност.

п.с. за Порил- Смятах да пусна анкетата като нова тема,ама после реших да не замърсявам клуба излишно-и така доста е завоняло вече

Редактирано от BenyB на 24.02.03 00:36.



Тема Re:за организмите...нови [re: BenyB]  
Автор Need-to-know! (категоричен)
Публикувано24.02.03 01:54



лъжкиня такава...
Може ли и аз да отговарям на твоите въпроси?Да?...Благодаря!
1.УСМИВКА е блондинка!Тя харесва блондинки и блондини!
Усмивка е със чипи уши!
2.САМО ЗА ПОСВЕТЕНИТЕ!Взаимствувано е от английски ...да знаете !!!
3.Отличава се по много неща!Директна съм и искрена- лъжа като цитираната ВОНЯ!
Ето,първа се включих във анкетата !Така,че - давайте това!




Редактирано от @PORlL на 25.02.03 18:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.