Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 17.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: всъщност е лесно...нови [re: Teди®]  
Автор lQ (predator)
Публикувано22.01.03 21:23



започни с това ръката ти не просто да виси, а да замахваш непрекъснато на всички посоки, да я блъскаш навсякъде, но да не я разтриваш - и така 3 години... ще видиш, че разширените вени не са недостъпна мистерия.

Теди, ти какви животни гледаш? нещо имам пропуск в дискусиите, май.

никога не обръщай гръб на хищник...


Тема клати ми се ръката!нови [re: Teди®]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано22.01.03 22:37



и на мен ми се клати:)

Редактирано от @PORlL на 15.04.03 11:34.



Тема Re: шум на блаженство...нови [re: lQ]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано22.01.03 22:40



туп-туп-туп-тупан-чо-сан!



Тема мешана скаранови [re: Teди®]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано22.01.03 22:41



щото си се умешана. е затва.



Тема тва ли имаше ПРЕДВИД?нови [re: BenyB]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано22.01.03 22:45



...Жените не търпят в къщата друг представител от своя вид и често го нападат. Този екземпляр светкавично бива нахапан и изподран, като при това съществува риск и за онзи, който го е домъкнал в къщата! Рядко някоя жена ще се съгласи да бъде отглеждана в аквариум или терариум, затова е най-добре да я съхраняваме в сухо и проветриво помещение!
Жените отделят много време в близане на козината си и пощене за въшки. Когато ги видите, че правят това – не им пречете! Защото жена с чиста козина и без въшки изглежда и се чвуства значително по-добре! Учените до ден днешен спорят - може ли жената да мисли или не, но до единно мнение по въпроса още не се е стигнало!
Младите екземпляри имат доста по-активен начин на живот, като често сменят местообитанието си, докато старите все по-рядко напускат къщичката си.
В изборът на жена трябва да се вземе в предвид не само екстериора, но и характера на екземпляра. В никакъв случай не дразнете непозната жена, защото може да ви се ядоса и дори да ви ухапе!
Когато разхождате жената е необходимо да я държите изкъсо. Защото в противен случай – може да се изплъзне и да избяга. Нашийници за жени се използват рядко.
Отчетете факта, че – попаднала на свобода - жената може да се размножава безконтролно.
Процесът на облагородяване на жената е започнал още в каменната ера, когато мъжете отивали на лов, хващали си диви жени, след което ги опитомявали.
Жената смята мъжа за собственик на къщата и затова му се подчинява. Ако започне да смята себе си за собственик, то значи вече е непригодна за по-нататъшна експлоатация!
Ако гаранционният срок е изтекъл, препоръчваме ви да я замените с такава, която по-добре ще изпълнява командите ви!
На свобода жените бързо подивяват.
И днес често се срещат диви или подивели екземпляри, които лесно може да познаете по очите!
Жените имат множество недостатъци, които ги правят негодни за дълга експлоатация. Жената рядко ще се хвърли в блатото, за да донесе простреляната патица и с неохота ще изтича да върне хвърлената пръчка.
Добре дресираната жена се изправя на задни лапи и издава радостни звуци при завръщането на стопанина вкъщи, облизва го от главата до петите и енергично маха с опашка!
При правилна експлоатацията жената ще ви служи дълги години, при това – без ремонт и без замени!




Тема Re: тва ли имаше ПРЕДВИД?нови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано22.01.03 23:18



нещо такова



Тема Re: всъщност е лесно...нови [re: lQ]  
Автор Teди® (блясък)
Публикувано23.01.03 11:16



ами....нямам домашен любимец..не, че не искам, но майка ми категорично отказва да гледа животно в апартамента..


"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"

Тема Re: кофти...нови [re: Teди®]  
Автор lQ (predator)
Публикувано23.01.03 21:29



трябва да обработваш майка си повече. не е истина на какво можеш да научиш майките - лесно се дресират, възприемчиви са и лакоми...
на колко си години, Теди?

никога не обръщай гръб на хищник...

Редактирано от lQ на 23.01.03 21:39.



Тема Re: кофти...нови [re: lQ]  
Автор JON_3_VOLTA (VOYAGE)
Публикувано23.01.03 22:02



Ti da ne q svalq6



Тема Re: кофти...нови [re: lQ]  
Автор Teди® (блясък)
Публикувано24.01.03 11:01



да бе...тя мойта хич не се поддава в това отношение....аз от колко време се опитвам да я обработа ама не става и не става...
На 19 съм...


"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.