Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:22 22.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема мистериозно заболяваненови [re: @PORlL]  
АвторlQ (Нерегистриран)
Публикувано18.01.03 18:08



абе хора, (@PORIL, запуши си ушите, че се повтарям),
да знаете какво безумие! голден ретривера ми имаше нещо гадно на върха на опашката - като струпей, суха кожа и го сърби, веднъж даже си го беше разкървавил. та като го водих вчера на доктор да му стискат жлезите казвам на доктора - глей ся, горкото куче, кожна болез, ноу мъчително, давай крем! той го гледа, гледа и казва - няма никва кожна болест, това са разширени вени. - Ъ??? - разширени вени, бе! маха ли много с опашка? - маха непрекъснато. - ми като маха непрекъснато и кръвта му отива в края на опашката и не се отича, затва има разширени вени. - е заеби!!!!! кажете ми сега - какво е тва куче, какво е тва чудо?! чували ли сте нещо такова?



Тема Re: мистериозно заболяваненови [re: lQ]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано19.01.03 15:21



Това пьк вече е вьрха на сладоледа!!Че моята сьщо си вьрти опашката,да не говорим за сьседското куче,което друго не прави!Не сьм ветеринар,но за мен това е пьлна глупост!Сьветьт ми е-отиди на друг лекар,защото може да е кожен проблем,който да се задьлбочи!



Тема Re: мистериозно заболяваненови [re: lQ]  
Автор Teди® (блясък)
Публикувано19.01.03 19:42



нямам кучета та не разбирам много, но определено това са абсолютни кретенщини, които ти е казал лекара - сменяй го задължително


"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"

Тема решаваме си квото си искаменови [re: Teди®]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано20.01.03 10:47



дотук добре теденце.



...животът е занаЯтие самотно...

Тема Re: мистериозно заболяваненови [re: lQ]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано20.01.03 10:53



ми кво да ти кажа. тва е като да фана разширена вена на унаа ми рабута щото много си го развевам и помахвам с него. да не мислиш че ше ми е леко.



...животът е занаЯтие самотно...

Тема на тединови [re: Teди®]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано20.01.03 10:56



тедо ма...ако ми се събере много кръв у вената как предлагаш да ми помогнеш ако сме само двамата на пустинен остров? аааай?



...животът е занаЯтие самотно...

Тема Re: на тединови [re: @PORlL]  
Автор Teди® (блясък)
Публикувано20.01.03 11:14



ще те спаса от мъките веднага - бутам те в морето... за другото акулите ще се погрижат...


"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"

Тема Re: мистериозна картинканови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано20.01.03 20:17



и какво трябва да представлява тая картинка дето искаш да ни я покажеш ама не знаеш как



Тема Re: мистериозна картинканови [re: BenyB]  
Автор Teди® (блясък)
Публикувано20.01.03 21:29



не я ли виждаш?..при мен излиза - едно малко кутре легнало по гръбче - това е..


"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"

Тема Re: мистериозна картинканови [re: Teди®]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано20.01.03 22:12



кутрето го виждам,ама в последните 2 отговора има някаква картинка дето е била по-голяма та не излиза




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.