Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 26.05.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема някой ще каже линови  
Автор golden (24 карата)
Публикувано04.01.03 01:23



Какво става!От днес клубьт вече не е ДОБЕРМАН И РОТВАЙЛЕР ,а е само ротвайлер!Как стана тази работа?Защо?ПОРИЛ ,хайде давай информация!Ти ли го предложи?



Тема само предполагамнови [re: golden]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано04.01.03 21:39



имам си моя версия ма знам ли дали е така. ето каква е тя: онази дето не се земала насериозно (грахче де) си умре от злоба и толкова. и сега това объркано създание *черепаха (да ме прости щото се пак дойде един ден до полянката цъка разбиращо с език и кима съпричастно с глава и обеща че ще почне да идва ама май си се оказа достатъчно учен та ни презре и така се до ден днешен ... ако съм в грешка по негово отношение го черпа мелба!) е модератор там. смех. само се чуда кво и пречеше да си остане тука и да си модератерстваме заедно...всъщност сещам се - тва е щото НИКОГА АМА НИКОГА НЕ СЕ ЗЕМАЛА НАсер-серИОЗНО:))))

...животът е занаЯтие самотно...


Тема Re: само предполагамнови [re: @PORlL]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано05.01.03 17:45



че какво общо имат черепаха и грах?ако това е работа на грах,защо не е станала тя модератор?...не трябваше ли да има някакво гласуване или нещо подобно?

Редактирано от @PORlL на 05.01.03 18:14.



Тема Re: само предполагамнови [re: golden]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано05.01.03 18:16



аз така предполагам щото *Черепаха е станал модератор на клуб ДОБЕРМАН съвсем тайничко. не за друго. дреме ми аи нека се развиват новобранците. само ми е смешен начина по който го правят. айре:)))))))))))

...животът е занаЯтие самотно...


Тема Re: само предполагамнови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано05.01.03 20:24



haide da im e ziv i zdrav novia klub i novia moderator i vsichko ostanalo.samo kak taka potaino se urezdat tia raboti ne znam,da biaha izrazili nekvo mnenie kato glasuvahme tuka,ne samo da ramzat otstrani.sega kato zapriizdat edni fenove v tehnia klub...



Тема Re: някой ще каже линови [re: golden]  
Автор Heзнaeн (Шемет...)
Публикувано06.01.03 10:21



И мене много ме учуди.. мислех да не съм аз причината, че влязох два пъти и айде клуба е разцепен на две :)))
То Порил верно че ми е сърдит.... ама чак пък толко :))))



Тема Re: само предполагамнови [re: BenyB]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано06.01.03 23:03



ПРЕДПОЛОЖЕНИЯТА МИ КАКТО ОБИКНОВЕНО СЕ ОКАЗАХА ВЕРНИ. НЕ МОЖАХА ДА МЕ ИЗНЕНАДАТ. ДА ИМ Е ЧЕСТИТО!

...животът е занаЯтие самотно...


Тема Re: някой ще каже линови [re: Heзнaeн]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано06.01.03 23:07



да не се надценяваш нещо случайно...чак пък да ти се сърдя:)))))))

...животът е занаЯтие самотно...


Тема Re: само предполагамнови [re: @PORlL]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано07.01.03 19:59



Нещо ново ли има-как така ти се потвьрдиха предположенията?



Тема вече знам а не предполагамнови [re: golden]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано08.01.03 00:05



...толкова е прозаично...тази *грахче дето толкова време изобщо я нямаше сега е обзета от словесната си логорея и е засипала СВОЯ клуб доберман с множества постинги. и за да е по-КРАСИВО *черепаха е модератор. е така . за разкош. не че разбира кой знае колко от кучета. и не че има някакво значение. айре)))))))))

...животът е занаЯтие самотно...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.