Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 24.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: а има ли всъщност значение?нови [re: BenyB]  
АвторlQ (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 20:34



в такъв случай, извинете ме.
явно коментарът ми е бил неуместен.



Тема Re: аз ще кажанови [re: golden]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано14.01.03 21:15



доведе ги да си вземат кученце от мен. ако знаеха ква девойка им работи сигур щеха да се фанат за главите ма ей го на симпатични хора ама лековерни. зели на работа КАЛНАТА УСТА. требва да им се обада теа дена да си водат добичето на полянката (кучето де). иначе да е на 25 може би. една такава с миглички. добре поне че не им дава акъл как да го гледат. тууу. баси къв съм гадняр.

...животът е занаЯтие самотно...


Тема естествено че иманови [re: lQ]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано14.01.03 21:31



клюката винаги е била и ЩЕ БЪДЕ основна движеща сила на тоо свет. интригите освен тва ги забърка *грахче - е така от некомпетентност и невъзможност да си надскочи егото или по-точно щото постоянно се препъваше у него баси. мен си ми беше добре да съм си тука един от сичките и да я права луда заради глупостите които обичаше да пише тука. ама накрая от същата таа женска злост дето обвиняваш в нея женската *Бени унаа фана та изтри сигурно 10 -15 много интересни постинга където си личеше че е разбирач повече от мръсни думички и словоблудство отколкото от кучкарлък. най па ми хареса че един ден ме обяви за догматик а себе си изкара активен борец за кучешки правдини и радетел за свободната любов. е така просто. и тва че се разцепи клуба пак е нейна работа. и тва че съм модератор пак не е моя. е така. а с *бени и *голден мойе да си клюкаме колкото си искаме и тва си е. и ти си добре дошла. и ако ни напрайят пак един клуб с ДОБЕРМАН се таа. таман ше ни е по-весело. и нема да има нужда да ода чак там че да се посмея на новобранеца *черепаха дето се опитва да дава акъл и ме подозира у влюбеност по *грахче. те избегаха. ние не сме се делили. йа!

...животът е занаЯтие самотно...


Тема нема да ти мине номера отворке!нови [re: lQ]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано14.01.03 21:34



у нашийо клуб за неуместен коментар се черпи мелба! ай!

...животът е занаЯтие самотно...


Тема Re: нема да ти мине номера отворке!нови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано15.01.03 09:58



ами така де



Тема Re: добре :)нови [re: BenyB]  
АвторlQ (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 18:15



на всички, които се чувстват обидени от неуместния ми коментар, BenyB и golden дължа по една мелба! изплащам дълга си с лихви - казвайте къде и кога



Тема Re: добре :)нови [re: lQ]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано16.01.03 19:00



понеже и двете с Голдън сме от Пловдив преотстъпвам мелбата си-почерпи когото си изберешили го отложи за пролетната изложба ако дойдеш



Тема Re: а има ли всъщност значение?нови [re: lQ]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано16.01.03 19:57



Аз не сьм искала да се заяждам с никого,даже ПОРИЛ е по-подходящ заяждане!Можеш да провериш че не сьм писала нищо против ГРАХ след като се махна от клуба и се покри за известно време.Стана ми неприятно от начина,по който разделиха клуба-тихо-мьлком без никой да знае!Освен това смятам че е смешно модератор да е ЧЕРЕПАХА-не искам да го обидя но модераторьт според мен трябва да е някой с необходимите знания..трябваше направо да си стане модератор ГРАХ и да се приключи с вьпроса.За вьзрастта питах,защото си мислех,че ГРАХ е по-вьзрастна-чисто женско любопитство без да имам нищо конкретно в предвид.



Тема Re: добре :)нови [re: lQ]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано17.01.03 10:59



тез двете са густо така че ще требва да ги изчакаме некой ден да НИ почерпиш! мдаам!

...животът е занаЯтие самотно...


Тема вече нема - IQ обеща да черпи.нови [re: golden]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано17.01.03 11:41



така. и се пише ПРЕДВИД а не *в* ПРЕДВИД. тва е пак сигурно щото си писала с една ръка а с другата кой знае къде си се държала

...животът е занаЯтие самотно...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.