Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 24.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: някой ще каже линови [re: @PORlL]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано12.01.03 17:35



ГРАХ пише,че излиза в отпуска за сесията-какво има в предвид?
От всичко ми е най-странно че Черепаха ,уз като модератор трябва да "блести' сьс знания и да дава акьл, а вместо това той само задава вьпроси и тьрси помощ!Мезду другото какво стана с шампиона който чакаше да му донесат боксерче от Пловдив-дойде ли на тренировките при ПОРИЛ?



Тема Re: някой ще каже линови [re: Heзнaeн]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано12.01.03 17:37



Страшно сьжалявам за твоята кучка.На мен не ми е умирало куче,но ми го откраднаха тази пролет -беше на 4 години и ми беше ужасно мьчно след това.....рев,сьлзи сополи



Тема Re: някой ще каже линови [re: golden]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано12.01.03 17:46



и аз туй се чудя-що все пита като е толкоз печен



Тема нема боксер има доберманнови [re: golden]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано12.01.03 22:29



не дойде. поредния сапунен мехур. виж *черепаха се появи и каза че му били ценни ПОВЕЧЕ мнения... аз па му казах че мнението на една комплексирана и неуспяла на писателското поприще девойка не е мнение...то е просто една поредна логорея. иначе учтиво благодари за вниманието и проявеното търпение от страна на височайшата ми особа:)))))))... и дано започне да се радва че кучката му се подмазва на всички непознати хора наоколо...

...животът е занаЯтие самотно...


Тема Re: някой ще каже линови [re: BenyB]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано12.01.03 22:33



не е печен бе ... абсолютен новобранец е ама тва целото цирк е заради тая звезда *грахче. как псува само ако знаете. направо ми пълни устата с лиги. на него обаче явно му импонира и ето на: уйдисал е на момичето и сега е модератор... хехе.

...животът е занаЯтие самотно...


Тема Re: някой ще каже линови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано13.01.03 14:53



ама тя и наживо ли псува така яко или само в писмена формастранно как тихомълком си уредиха разделянето на клуба,ама пък е весело да се четат теориите и за дресуратато беше ясно,че на нас ни е обидена целокупно и не ще дойде да ни обогати



Тема аз ще кажанови [re: BenyB]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано13.01.03 22:14



наживо е същинска примадона...като дойде у нас с началниците си от фирмата беше хрисима и мила като ангелче...седи си една такава с ръчички на коленцата и примигва с онея ми ти миглички като пеперудки...аз затва изумех като я разбрах ква и е кална устата. баси отврата.

...животът е занаЯтие самотно...


Тема Re: аз ще кажанови [re: @PORlL]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано14.01.03 14:16



Ако не е тайна тя по какьв повод дойде при тебе с началниците си?на колко години е ГРАХ?Аз по приказките й давам 30-35?



Тема Re: а има ли всъщност значение?нови [re: golden]  
АвторlQ (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 16:55



golden, и ти BenyB,
защо всъщност така се държите на тема "грахче"? имате ретривер и болонка - този клуб беше повече неин отколкото ваш, не е ли така? PORIL може да се заяжда с нея и да и се подиграва, но поне има ротвайлери и работи с тях.

грахче може да е по-слабата страна в спора, но това не ви прави вас по-силни. лошо впечатление ми прави, не толкова golden, защото тя само се интересува, колкото BenyB, която имам чувството изпитва особена трепет от това, че клубът се разцепи и беше премахната една конкурентна женска. BenyB, и преди не бяха толкова много хората тук, а сега ще са още по-малко, а от това губи клубът.

учудвам се, че вместо да се получи обединяване около една обща страст - кучетата - се получава поредната караница. грахче и Cherepaha не са ми любимите хора на света, но не са нито малоумници, нито кретени, нито злобари. винаги има 2 мнения, когато не си сам.

според мен беше грешка да се разцепи клубът. сега вместо един клуб ДОБЕРМАН и РОТВАЙЛЕР, в който се навъртат двама с добермани и един с ротвайлери има два клуба: ДОБЕРМАН с двама души с добермани; и РОТВАЙЛЕР с един човек. нещо явно не мога да смятам, защото на мен ми се струва, че положението не е се е подобрило от разцепването.

не съм наясно с правилата на ДИР.БГ - как се цепят клубове, как се става модератор и т.н, но виждам, че явно няма бъдеще щом е толкова важно кой кого управлява, как ще се казва клуба и на какъв стол е седяла братовчедката на дядовата ми стринка.

идвам в този клуб, защото ми е интересно какво ще отговори PORIL на въпросите за дресурата, защото се занимавам с кучета отдавна и ми е приятно и полезно да чета мнения на хора с отношение и опит. не превръщайте този клуб в клюкарник, моля ви - няма смисъл.



Тема Re: а има ли всъщност значение?нови [re: lQ]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано14.01.03 18:33



първо-никога не съм била за разцепването на клуба,останах не по-малко изненадана от това от всички други.защото не смятам че има чак такова значение дали имаш доберман,ротвайлер или обикновена домашна подобрена за да влизаш тук.както сама казваш ти също имаш други кучета,но идваш .
второ-никой не е гонил Грахче от клуба-тя се разсърди и изчезна нейна си работа защо.аз проблем с конкуренцията нямам-не виждам с кого и за какво точно ще се конкурирам.никога не съм твърдяла,че съм разбирачка-идвам тук да науча разни неща от хора,които знаят повече за това,което ми е интересно.по-добре попитай Грахчето за конкуренцията,която е имала-определено не с мен.
и кой ги е наричал малоумници и прочие та да имат нужда от защитата ти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.