Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 21.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема нещо се умълчахте!нови  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано17.12.02 17:25



.

...животът е занаятие самотно...


Тема Re: нещо се умълчахте!нови [re: @PORlL]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано18.12.02 01:10



Ами то и ти се умьлча!Кажи нещо,многознайко,а ние ще попием от твоята мьдрост!Много си позеленял PORIL,а?



Тема Re: нещо се умълчахте!нови [re: golden]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано18.12.02 14:00



аз от логорея не страдам. секи да си пита квото го интересува. арей!

...животът е занаятие самотно...


Тема Re: нещо се умълчахте!нови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано18.12.02 22:06



кажи тогава какво обясняваш на хората,които да речем си купят кученце от теб.основните неща за това как да си го коландрят.зарадвай Шампиона,мераклия е човекът



Тема Re: така ги коландра!нови [re: BenyB]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано19.12.02 09:05



първото което научават от мен е че АКО да са си купили куче от МЕН и АКО да е от родители ШАМПИОНИ то все още и за техен най-ГОЛЕМ ужас НЕ Е СИГУРНО че ще стане шампион също. Е С ТВА НАЙ ГИ УБИВАМ. сичко друго става ама да си купят от мене и да не е шампион е тва им е смърт на сички. после много от същите кутрета стават НАИСТИНА шампиони ма ЧАК ТОГАВА същите тези хора разбират колко много труд е трябвало те самите да положат та да се случи това...така...друго кво...тормоза ги с неща от сорта на : *ветеринарите у нас са фелдшери и са се учили на кози и крави...питайте мене ако нещо* - следва стъписано-недоверчив поглед дето казва *А ТИ ДА НЕ СИ ЗАВЪРШИЛ ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА?* ... на негласно зададения въпрос им отговарам че, НЕ, НЕ СЪМ ЗАВЪРШИЛ ВЕТ. МЕДИЦИНА, ма за разлика от вет. лекари аз ИМАМ кучета от 30 (ТРИАСЕ) години та поназнайвам разни неща от практиката а и общувам се с хора като мен самия дето знаят не по-малко а често и повече ... също им скапвам настроението като им казвам да не ходят по самозвани дресьори и обучвачи секви щото само ще им земат парите... също им давам до втръсване акъл как кога и с какво да си хранят стоките...и е такива некви до края на живота на кучето им ако издържат да си комуникират с мене:)))))

...животът е занаятие самотно...


Тема Re: така ги коландра!нови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано19.12.02 09:39



въпрос веднага-какво се прави при упорита гъбична инфекция.мазилата давани от доктора помагат за малко-после всичко почва на ново.ваксинотерапия правиха някога си-файда никаква.
втори въпрос-възрастните кучета(8 г например)ваксинираш ли ги.като имаш предвид,че няма почти никакъв контакт със себеподобни.
трети въпрос-камък в бъбрека-какво правиш?



Тема Re: така ги коландра!нови [re: BenyB]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано19.12.02 16:51



Само да вметна-аз знам че и старите кучета се ваксинират.Дори да нямат директен контакт с други кучета,нали излизат на разходка и душат!Знам за 2 свмьртни случия -кучета които не са били ваксинирани!



Тема Re: така ги коландра! [re: golden]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано19.12.02 17:35



аз затова питам-защото съм чувала разни неща.основното мнение е било за ваксинация,но също така съм чувала и че ваксините не са 100% безвредни и биха могли да увредят черния дроб.



Тема Re: така ги коландра!нови [re: BenyB]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано19.12.02 19:45



ако ваксината е качествена и в срок на годност-няма такьв проблем!Да видим какво ще каже PORIL-дали ще внесе смут в редиците ни!



Тема панацеянови [re: golden]  
Автор TУAPEГA (тогава...)
Публикувано20.12.02 05:23



порил:))/или както там се пише-неумесно е тук, по име да се обръщам към теб/за туи-Порил:))аз съм оня с розовия пуловер...тъи...кажи за микроспорията наистина.тоя чук-ротаваилера-на всеки 5-6 месеца я прихваща...ваксини,мазила...ила4и секви...няма оправия брат4е.гадно.кажи ве4но ли тъи ще е?немската ми ов4арка не се заразява от него...
и още-в неделя ,ще ли сте на полигона, или не?

"фактът,4е 4овек притежава талан,не озна4ава,4е трябва да го използва."



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.