Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 27.05.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема намерих сестрата на моята BOLA във Франциянови  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано09.12.02 16:52



тук като отидете ще видите BOSCA Pia Fidelia - сестра на моята Бола. Шампионка на Франция за 1996. Хубавото си е хубаво. И колко е малък света баси.

...животът е занаятие самотно...

Тема Re: намерих сестрата на моята BOLA във Франциянови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано09.12.02 17:55



супер еа BOLA ли е твоята женска,която е раждала?



Тема Re: намерих сестрата на моята BOLA във Франциянови [re: BenyB]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано09.12.02 19:35



Много се изписа по вестниците за агресивността на ротвайлерите-искам да попитам PORIL какво мисли по вьпроса.Не казвам че доброто вьзпитание не е важно,просто искам да знам вярно ли е че ротвайлерите са по-избухливи и склонни да налагат собствената си воля?
Между другото,сега с новата вьзможност да се пише на кирилица е супер,нали BenyB?



Тема Re: намерих сестрата на моята BOLA във Франциянови [re: golden]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано10.12.02 09:33



направо абсолютно супер е,само дето ми отнема повече време понеже още не сам свикнала да намирам буквите-ще взема да сбъркам и после @PORIL ще каже че кои знае какво даржа



Тема Re: намерих сестрата на моята BOLA във Франциянови [re: BenyB]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано10.12.02 09:34



Бола ми стана основоположничката така да кажа на развъдника. Роди 5 поколения прекрасни кучета. много от тях шампиони. една от дъщерите и е у мен - Феста от Тишевица (така ми се казва развъдника). Продължавам с нея нататък.

...животът е занаятие самотно...


Тема Re: намерих сестрата на моята BOLA във Франция [re: golden]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано10.12.02 09:42



тука си пишеме на кирилица открай време мисла.
ротвайлерът е спокойно и самоуверено куче. не че не обича да се наложи но като ВСИЧКИ работни породи иска твърда ръка. агресивно е само ако е в лоши ръце или не е истинска порода(агресивни, страхливи и кучета с натрапчиво едностранно поведение не дават поколение). на изпитите за развъдна годност кучетата се подлагат задължително на тест за социализация. наблюдава се реакцията спрямо хора и животни. задължителен е и тестът включващ изстрели (6 - 9 мм еквивалент). страхът от изстрел се предава генетично. страхуващите се от изстрел кучета също не могат да дадат поколение. е така се пази породата. нищо сложно. въпрос на желание да спазваш правилата и да не си като всички останали псевдоразвъждачи.

...животът е занаятие самотно...


Тема Re: ааайнови [re: BenyB]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано10.12.02 09:51



на флигорната мундщука държиш сигур. аре:))

...животът е занаятие самотно...


Тема Re: ааайнови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано10.12.02 13:22



мундщукът не се държи в ръка



Тема Re: намерих сестрата на моята BOLA във Франциянови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано10.12.02 13:36



въпрос-какво ще направи твоето куче ако срещне агресивно такова ?след като е обучено да хапе по команда ще се хвърли ли без да му кажеш нищо ако някои влезе в двора ви?как реагира на деца-защото моята Чери не им е фенка-прекалено много се страхува от тях(както навярно и твоята Пами)и въпреки това до сега не се е опитвала да хапе дъщеря ми.
п.с.това с изтрелите защо е необходимо?
п.с. 2 кучешката глутница у вас как се спогаждат?малката не ги ли нервира?



Тема Re: няма агресивни кучетанови [re: BenyB]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано10.12.02 19:01



моето куче е научено да не отвръща на агресията на себеподобните си а да я подминава. ЛОШИТЕ МИСЛИ СА МУ ИЗБИТИ ОТ ГЛАВАТА. толкова . в неговия свят аз съм неговия бог и толкова. няма работа да си комуникира с други четириноги освен ако аз не реша. неписани правила. толкоз. и са израсли покрай деца. и ги търпят. пак въпрос на здрава ръка. а ПАМИ ... нея господ явно я пази. и котките също. или просто са ми благородни всичките кучета. аре:))))

...животът е занаятие самотно...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.