Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 24.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво става...?  
Автор golden (златната)
Публикувано03.12.02 11:11



Какво става с вас хора?Не биах влизала в клуба от известно време и какво виждам днес:работата вьрви на умиране!Никакво движение по темите-последно тук май е писано на 19.11-това си е направо срамно.Искам да питам някои неща ,но не знам дали ще има кой да ми отговори.Ще пробвам все пак:
1.Какви са различните групи по вьзраст при кучетата когатао мсе явяват на изложба?/моята януари ще стане на 1 година/
2.Сега зимата няма изложби/поне в Бьлгария/.Напролет кога обикновено се пьрвите изложби в София/кой месец/?
Защото аз сьм се зарекла в Пловдив да не участвам-няма Андон Тодоров да ме ползва за масовка и да си урежда собствените кучета!
3.Как е скорупцията в София-само не ми казвайте че такав3а няма!В Бьлгария не знам да става нещо без корупция!Вьпросьт е дали нещата са по-поносими,защото в Пловдив просто няма смисьл да ходиш на изложба ако не си "спонсор" или с врьзки!
4.Как стой вьпроса с организирането на изложби само за отделни породи?
ДАНО СЕ НАМЕРИ НЯКОЙ ДА СЕ СМИЛИ И ДА МИ ОТГОВОРИ НА ВЬПРОСИТЕ!



Тема Re: stana tia kakvato stana...нови [re: golden]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано03.12.02 12:39



eto kakvo se sluchi-sled 1 malko premezdie mezdu nashata mila moderatorka i poznai koi zivotat tuk spria-tia vze che iztri ziala kamara postingi i koeto e nai-sramnoto sled tui se ukri v dan zemia...pone da bese izrazila niakakva pozizia ta da ia razberem...ot koeto pak @PORILa se nazupi i eto kak tozi klub ot pochti nai-posestavania se prevarna v pochti nai-nepopsestavaniakoeto e mnogo zalko
pak sega niakoi moze da se smili i da ti otgovori-to i az go pitah nesto minalata sedmiza,ama ne mi obarna mnogo vnimanie ta ne znam
hubavo e che si imam oste 1 samishlenik ot plovdiv,koito da ne moze da ponasia "ofizialnoto rakovodstvo"kato stanem poveche pone ste si gi pluem zaedno



Тема Re: takowaнови [re: golden]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано04.12.02 12:35



pyrwata izlogba obiknoweno e mesec april w sofiq. i zabrawi za korupciq. tuk koito si nqma hubawo kuche wse mu se priwijdat takiwa raboti.are. i pitai welikata moderatorka shto nishto ne stawa tuk.

...животът е занаятие самотно...


Тема Re: takowaнови [re: @PORlL]  
Автор golden (златната)
Публикувано05.12.02 16:04



Добре де.. не се сьрди.. не сьм казала че ТИ си корумпиран.Не винаги коупцията е за пари,понякога става вьпрос за наши и ваши.
Ако мога април ще дойда до София за изложбата-поне да получа обективно мнения за кучето си!
Не се цупи-ние останалите какво сме виновни за спора ви с Грах?
Искам да те питам още нещо и дано се трогнеш да отговориш-нали каза че СОФИАНЦИ не сте тешкари.
-как да разбера навреме за изложбата
-плащането на таксата и регистрирането за участие могат ли да станат в деня на изложбата/защото определено нямам вьзможност да пьтувам много-много/?



Тема Re: za goldenнови [re: golden]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано05.12.02 18:37



iskam da te popitam nikoi nesta-stom ste hodite na izlozba znachi tvoeto kuche ima rodoslovie-tova zadalzava li te da si chlen na niakakav klub i ako da kakvi kinolozki klubove ima v plovdiv?triabva li chesto da se srestash s A.Todorov-vsastnost toi kakvo drugo pravi osven da organizira 2te izlozbi?i kakvo se sluchi na poslednata izlozba vsastnost?a tova za "nashite i vashite" si e mnogo harakterno za vsichki oblasti v plovdiv-dano v sofia NAISTINA da ne e taka.mezdu drugoto kucheto si ot Plovdiv li go kupi?



Тема Re: takowaнови [re: golden]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано05.12.02 21:55



за датите се разбира още януари месец когато се направи плана за изложбите за 2003, а плащането става по пощата ако те мързи или нямаш възможност да се запишеш на място....мдаам:)))))))...ЗАПИСВАНЕ НА МЯСТО ИМА САМО ЗА ЛАИЦИТЕ. не участваш в класирането и ти вземат само парите.

тешкаръ:)))))

...животът е занаятие самотно...


Тема Re: za goldenнови [re: BenyB]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано06.12.02 13:17



ако имаш родословие от чужбина трябва да го завериш в бьлгария.тел на централата на БРФК в софия е:02/9876138.Те там ми обясниха че породата на моето куче -голдьн ритривьр не е директно кьм тях/сигурно някой ще го обясни по-добре/ и трябва да стана член на клуба в пловдив и вече чрез този клуб да си заверя родословието.самата заверка е 2лв,а вече членският внос е кьм 30лв.предсвдател на голдьн клуба в пловдив е РАЗБИРА се андон тодоров.без заверка на родословието не мога да участвам в ЦАЦ и ЦАЦИБ изложби.за породите които са регестрирани в софия може заверката да стане директно там без да минаваш през местен клуб.обади се по телефона и питай-поне хората са любезни и обесняват!
изложбата в пловдив си беше фарс няма какво повече да каза-направо се твратих!много от правилата вьобще не ги спазиха!



Тема Re: takowaнови [re: @PORlL]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано06.12.02 13:27



графика за изложбите ще го намеря в сайта на БРФК а номера на банковата сметка за таксата-откьде да го намеря?А ОТНОСНО ТЕшКАР-ТЕжКАР- И ТИ В ЕДНАТА РЬКА ДА ДЬРЖИш БЕБЕ А СДРУГАТА ДА ПИшЕш И ТИ щЕ ПРАВИш ПРАВОПИСНИ ГРЕшКИ!



Тема Re: takowaнови [re: golden]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано06.12.02 18:22



ти пък откъде знаеш дали и аз не държа нещо в едната ръка докато пиша а?:)

...животът е занаятие самотно...


Тема Re: za goldenнови [re: golden]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано06.12.02 19:50



mersiima li nesto ,na koeto andon todorov da ne e predsedatel:))))))che toi kakvo obsto ima s retrivarite?znachi moze bi vashia klub e edinstvenia,na koito zentralata e v plovdiv.ima li pone hubavi kucheta?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.