Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 27.05.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема хей Черепаха!нови  
Автор ГpaxчeМодератор (сученолюбиво)
Публикувано08.11.02 09:21



как е Клио? Имаш ли нови снимки да я видим как е пораснала, научи ли се вече да ходи само вън, как са ушите, учите ли се?

говорих с Доги, нейната малка сладурка е добре, стана на 5,5 м., каза, че била голяма красавица, праща много поздрави и целувки

Бах го тоя Бахтин ...


Тема Re: хей Черепаха!нови [re: Гpaxчe]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано08.11.02 10:58



Клио е добре. Изглежда чудесно. В страшна форма е. Ушите станаха много красиви. Още обаче ходи по нужда и в къщи. Прави го през деня, когато е сама и се чудя какво да я правя. За сметка на това пък е умна и послушна. Изпълнява вече сумати команди. Като "Стой на място", "Пусни", "Излез от стаята" и тн. .... Знае много неща, ама продължава да пикае вкъщи. И все още не е проявила грам желание да пази къщата. Който и да звънне на вратата шматката започва да върти чуканчето. Другата седмица ще сложа доста снимки, че днеска се омаза FTP-то.



Тема Re: хей Черепаха! [re: Cherepaha]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано08.11.02 11:07



щеше да идваш...ама не можа да ме учудиш...мдаам...никога не е късно да се тръгне по нанадолнището кто те гледам кви си ги писал по-нагоре.

...гот ми е ма мамоооооу...


Тема Re: хей Черепаха!нови [re: @PORlL]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано08.11.02 11:34



Идва ми се. Ще дойда. Просто съботите и неделите ми бяха планувани. Но по-следващите са ми свободни (16-17) и съм там. Ще се появя, ако не ми изкочи нещо непредвидено. Защо да съм тръгнал по нанадолнището?



Тема Ето малко снимки все пакнови [re: Гpaxчe]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано08.11.02 11:37



Не са много добри, ама следващите ще са. Другата седмица още много








Тема Re: хей Черепаха!нови [re: Cherepaha]  
Автор ГpaxчeМодератор (сученолюбиво)
Публикувано08.11.02 12:25



а, той опорила просто не се сдържа да не полае...

за пикаенето в къщи трябва да ти кажа, че аз със женската си също имах подобен проблем. Не знам дали от половата принадлежност, но тя беше станала на 7м. и продължаваше да прави тоя номер. Бая зор видяхме!

Какво направихме ние:
- зраво се тупахме по дупето, с завиране на носа в локвата ...
- затваряхме я в коридора - ако ще пикае ще лежи в напиканото
- извеждахме я по 7-8 пъти на ден, и въобще колкото се може повече навън.

ефект имаше, да чукам на дърво вече толкова години не е пикала в къщи


Бах го тоя Бахтин ...


Тема Re: хей Черепаха!нови [re: Гpaxчe]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано08.11.02 13:41



Нека си лае. То имаше приказка, която не помня, ама беше нещо от рода, че лаещите са всъщност страхливи и безобидни ....



Тема Re: много са нещатанови [re: Cherepaha]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано08.11.02 15:04



ми щото трябва да се радваш че кучето ти маха с чеп когато влизат хора у вас...тва значи че то е засега по - нормално от стопанина си:))))...примерно...освен ако не пазиш купища диаманти у вас и не искаш никой да припарва...знам ли...много неща са.аре. весело викенд.

...гот ми е ма мамоооооу...


Тема Re: ще извиняваш *Грахнови [re: Гpaxчe]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано08.11.02 15:27



жалко *Грахче...не ми се ще да те обвинявам в некомпетентност, но в името на това да спася клетото кутре на *черепаха от тормоз ще кажа следното: топенето на муцуната на кутрето в локвата единствено го кара да *мисли*: баси обърканото и садистично стопанче дет си имам...ЕДИНСТВЕН ефект се постига ако хванеш малкото *в крачка * и веднага коригираш със строга команда или КОРЕКЦИЯ да се чете пляскаш по гъза...и да го оставяш да спи при пиканото кел файда...както казах само да си най-много реши че имаш странно чувство за хумор ... всичко друго е махленска дресура и садизъм...тва че *Граховото престанало е дошло от друго...просто кучето расте и по-дълго издържа без да пикае пък и не обича да цапа там където живее...знай че златното правило е ВЕДНАГА след храна да се извежда кучето и да се ЧАКА ДОКАТО а не АКО свърши работа...в студ и пек...така се прави...и започне ли да си я върши почва ОНОВА хвалене...със скимтене и умилкване...ако дойдеш ще ти покажа кой език на тялото е най-разбираем на кучето...както казах много неща са...а *Грахче да не се муси...не всеки може да знае колкото знае по-знаещия...и аз се уча...и аз съм минал оттам...и да: пътят към ада е постлан с добри намерения

...гот ми е ма мамоооооу...


Тема Re: слаб психолог си *черепаха!нови [re: Cherepaha]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано08.11.02 15:32



и не съм сигурен че си много убеден в казаното от теб...пък и не вервай много на народопоговорките...като дойдеш ще те оставя да те полае моя ЯГО и ти гарантирам че освен че има опасност да се посереш ще забравиш бързо-бързо да употребяваш така нахалост народната мъдрост.аре.

...гот ми е ма мамоооооу...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.