Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:43 20.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема егати тия помияринови  
Автор ГpaxчeМодератор (от кривата нива)
Публикувано23.10.02 09:28



не искам да ги избиват, дерат и пребиват ... но понякога ми се иска да хвана и да ги отгърмя. Накачулят се цяла глутница и започнат да ни облайват отдалече. Че ядосват моите двата е ясно, но това, че ме изкарват мен от нерви е просто факт!

Мисля си понякога да взема ли да ги пусна та да се разправят с тях еднолично ... да ги настигнат и да ги нахапят, ама тогава ще опищят квартала! Дразни ме не друго а това, че ем са страхливи - стоят на далече и тръгнеш ли към тях бягат, ем не престават да лаят и да се зъбят, просто има нещо в тях, което е толкова противно...

а като започнат да лаят и да се бият през ноща и ме будят по никое време. Не знам как, но този въпрос трябва някак си да се реши!

Зеленчуци, който не яде ...


Тема Re: егати тия помияринови [re: Гpaxчe]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано24.10.02 09:44



Абсолютно те разбирам. В моя вход на първия етаж живее една ненормална и пред нас се събират всичките псета от квартала. От дръгливо по-дръгливо и от болно по-болно. Тази нередовната шматка ги храни и има по 3-4 сигурно у тях. Направо ми е неудобно като ми идват гости. Такава отвратителна смрад се носи като се влезне във входа. А иначе мойта не ги удостява с вниманието си изобщо. Те я лаят, а тя си минава гордо покрай тях. На няколко пъти едва съм се сдържал да наритам някой помяр.





Тема Re: егати си ти!нови [re: Cherepaha]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано24.10.02 17:56



баси ритачката...помЯр значи. само ще ти кажа че заради такива като теб по улиците има бездомни кучета. ЗЛОБАРКА!ти с кво си по - специална от тях дето те лаели, не си ли и ти същата с цялата злоба дето излъчваш?...мен кой знае що не ме лаят помЯрите около нас, нито кучетата ми лаят...тва е сигурно щото твоето е ПО-ГОРДО от моито...мдаам.

...гот ми е ма мамоооооу...


Тема не си прав да знаишнови [re: @PORlL]  
Автор ГpaxчeМодератор (от кривата нива)
Публикувано24.10.02 18:24



от едни до други има голяма разлика... явно просто не живееш в район където е пълно с глутници, които просто се държат безобразно ...

това, че някой ги храни им дава чувство за безнаказаност и както можеш да се досетиш нямат никакво възпитание. Запознатите с тази ситуация имат сериозни основания да недоволстват.

Картинката е следната - ти просто минаваш от там, когато едно от тях започва истерично да лае, последват го и другите и в скоро време си съпроводен от оглушителна канонада от все повече озлобяващи се екземплярчета, които подтичват зад гърба си и щом се обърнеш бягат настрани. Това е твърде честа гледка из квартал като моя и то те не лаят по Мен а по кучетата ми защото виждат, че са ограничени от моята воля - т.е. не им давам да отвърнат ...

и така аз се опитвам да мина от там, защото се разхождаме, и цялата работа прераства в един пълен ужас. Аз не бих могла, дори и да искам да храня или да се опозная с всяка предблокова глутница, чиито членове непрекъснато нарастват. Те имат определено чувство за безнаказаност, което им позволява да се държат изключително нагло.

и последно, ако те бяха отделни екземпляри, това нямаше да се случи - тогава просто се разминаваме, ние по нашия, другото куче по неговият си път. Но сега се получава така, че те "владеят" дадена територия и ако решиш да преминеш попадаш в гореописаната ситуация. Ма то всеки блок стана такава територия!

Това, че малката на Черепаха не им обръща внимание е много добре защото доберманът не трябва да обръща внимание на всяко срещнато куче.

Така, че ситуацията съвсем не е толкова проста... почти като на война.

Зеленчуци, който не яде ...


Тема Re: не си прав да знаишнови [re: Гpaxчe]  
Автор KROM (seriozen)
Публикувано25.10.02 09:26



Абе кво да ви кажа...тва ездомните кучета са гадна работа но все пак са си животинки:))
Както и да е,ние хората не обращаме достатачно внимание на проблема докато е още решим,а се сещаме когато опре ножа до кокала,но такава си ни е явно природата.Аз по принцип с блоковете не сам запознат много и никога не сам имал проблем с бездомни за разлика от мой близки които не само са били лаяни но и ухапвани
Единственото което ни остава е да изчакаме Софиански да си изпални обещанието:)



Тема Re: прав съмнови [re: Гpaxчe]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано25.10.02 11:02



знаеш ли...искрено се забавлявам да чета предположенията ти относно моята некомпетентност по някои свързани с кучетата (било то бездомни или домни) въпроси...ако това те успокоява....добре, ще приема , че ти ЯВНО повече ги разбираш проблемите с глутниците, кварталите и наглите помияри, лаещи по твоите "възпирани от волята ти " по- специални кучета...освен това ми дължиш мелба...ако това има някакво значение за човек като тебе, уверен в безпогрешността на своята оценка по дадена тема...ако ИСТИНСКИ искаш да решиш проблема с глутниците пред вашия блок ... кво да ти кажа...елементарно е ...ще ти струва 200-300 лв и и ще се иска малко сърце, ма то твоето явно е ледено и е запазено само за по-специални случаи ... аре. Аз пък не разбирам хората дето делят кучетата на расови и помияри. Най-големите помияри за жалост са самите хора , а и отглежданите от тях псевдорасови мастий...тва е все едно лекарите да не искат да оперират некое въшлясало и вмирисано цигане щото краде и и не си мие ръцете преди ядене...е така, гражданке!..за жалост такива като тебе насаждат омраза между хората, нищо че цялата ти по-горна тирада е прикрита зад праведно възмущение срещу свирепите зверове дето само не са те изяли теб барабар с расовите ти пцета...аре...аз знаеш ли че точно за 10 минути ще дойда и ще стана приятел с всичките бездомни из вашия квартал...и не само аз, за щастие има много такива като мен...баси колко съм умен красив уникален особен и ненадминат и най-специален и разбиращ!

...гот ми е ма мамоооооу...

Редактирано от @PORlL на 25.10.02 16:08.



Тема Re: прав съмнови [re: @PORlL]  
Автор ГpaxчeМодератор (от кривата нива)
Публикувано25.10.02 11:51



да, да знаем колко си велик ... не смеем да се съмняваме в това, че си умен, прекрасен, красив и всякакви други подробности из пейзажа

аз лично намирам идеята за кастрирането за най-приемлива, ако разни тлъсти манафи не бяха окрали фондовете предназначени за тази цел нещата нямаше да се дотъркалят до тук ...

моите кучета нищо не са ти виновни, така, че няма нужда да ги облайваш

съгласна съм с това, че хората, които трябва да се занимават с този проблем не го правят, а на тяхните места са поставени едни тъпи свини, които само като се сетя за тях ми идват само псувни на ум...

а като се сетя, че ние си говорим а ония си гепат, направо оставам без думи ...
те тва е

Зеленчуци, който не яде ...


Тема Re: егати си ти!нови [re: @PORlL]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано25.10.02 14:15



Стига демагогия, любителю на природата и животните. Сигурно ги храниш, строиш им къщички и се грижиш за бездомните псета.... Ама нещо не го вярвам. Тая за която споменавам по-горе може да е луда, ама поне е искрена. Наистина ги обича. Не и пука за екоравновесието и за кинолжките клубове. Писна ми от твойте кандидатури и незнам си още какви длъжности. Ти си просто един мазен тип.



Тема Re: прав съмнови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано25.10.02 14:30



kazi nesto togava po-spezialno po vaprosa-kakvo ste napravis TI kato stanes vaprosnia shef?i dano tozi pat pone 1 tochen chovek zastane na podobno miasto-az ziveia v plovdiv i kakto vizdam vie v sofia imate goliam problem s bezdomnite-niamah nervi da gledam filma za onezi kozoderi v Zoomilosardie,obache takova bezobrazie ne znam dali e vazmozno da se sluchi v niakoia druga darzava...v plovdiv smelchazite ot mestnia priut izloviha i iztrepaha povecheto bezdomni
kato sam sigurna che vnimavaha da unistozat nai-veche tezi deto horata gi hraniha-leliata na maza mi bese pribrala niakolko kucheta v dvora na kastata v koiato i nie ziveem-te biaha kastrirani,s plateni danazi i prochie-za svedenie na tezi deto deliat kuchetata na rasovi idrugi takiva ste kaza che 2 ot vaprosnite pomiara biaha prastani niakolko pati ot neia da ziveiat pri drugi hora v dosta otdalecheni ot tuk sela-biaha im neobhodimi sredno 36 chasa za da se zavarnat v kasti-pri polozenie che kastata ni e na nai-zentralnoto miasto na grada i niama da ti kazvam kakav uzas e dvizenieto okolo nas...ta lubeznite kuchkari biha resili na vsiaka zena da se spraviat tochno s tezi kucheta-neprekasnato niakoi otvariase vratata na dvora za da izlizat i dano gi hvanat-zaloviha gi vednaz i leliata s mnogo pari i usilia gi izmakna ot priuta,sled koeto leka poleka kuchetata bezsledno izcheznaha-zapochnaha ot zenskite,koito biaha absolutno neagresivni...taka che ne znam ti kak ste deistvas-dano e doslo vreme niakoi absolutno neotrazim i strahoten da se zaeme s problema



Тема Re: прав съм я!нови [re: Гpaxчe]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано25.10.02 15:41



тогава недей да злобееш по адрес на бездомните...те просто не могат да бъдат носители на ВИНА...ако се сещаш:))))0...иначе се радвам че си ме оценила по достойнство!

...гот ми е ма мамоооооу...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.