Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 28.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Главоболнови  
Автор KROM (seriozen)
Публикувано21.10.02 06:44



Абе гледам нещо не пишете много и мисля да ви занимая с моите неволи
Едното ухо на моито момче не е вред:(клепнало е и то не на страни а над главата,направо е ужасноЗа сега го вразвам сано но ще видим докога....Очаквайте вкл\чване с резултата



Тема Re: Главоболнови [re: KROM]  
Автор ГpaxчeМодератор (от кривата нива)
Публикувано21.10.02 09:31



само да не е счупен хрущяла, че тогаз лошо ... колко време мина от отрязването?

Зеленчуци, който не яде ...


Тема Re: Главоболнови [re: Гpaxчe]  
Автор KROM (seriozen)
Публикувано21.10.02 22:34



Mi ne e s4upen hru6tiala:)mina nqkade okolo mesec i polovina,ovorih s doktora i toi kaza 4e prevrazkata 6te stoi toq pat 1mesec:)



Тема Re: Главоболнови [re: KROM]  
Автор ГpaxчeМодератор (от кривата нива)
Публикувано22.10.02 09:40



голяма разправия е с тия уши ... аз да ти каж за следващия си доберман сериозно ще се замисля преди да тръгна да му режа ушите не поради стандарта а просто защото ми се струва, че ще си е хубав и с тях ...

Зеленчуци, който не яде ...


Тема а ти как му викаш на Аароннови [re: KROM]  
Автор ГpaxчeМодератор (от кривата нива)
Публикувано22.10.02 15:50



в смисъл на цяло име или на нещо "бебешко" щото аз на Коруин му викам Корки ...

Зеленчуци, който не яде ...


Тема Re: а ти как му викаш на Аароннови [re: Гpaxчe]  
Автор KROM (seriozen)
Публикувано25.10.02 09:31



абе по прицип си му викам Арон но използвам и думичката"дзвер голем"Абе да знаеш наистина става голям звяр и просто си нямам наидея кжо ше става когато порасне напално:))за сега налита само на два пати по голями кучета от него просто щот не му харесва да го душат под опашката:))



Тема Re: викайте им както си искатенови [re: KROM]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано25.10.02 11:16



аз ще ти кажа какво може да стане с твоя *дзвер* един ден....можеш да имаш поредното неуправляемо и средностатистически агресивно куче с *махленска* дресура...нищо друго, повярвай ми...пък ако не искаш нещата да се развият по този начин, заповядай зад музея *Земята и хората* - там има един клуб за спорт с кучета...там кучето ти *ще стане човек*...а така. Иначе ела утре (събота) на конната база Хан Аспарух. Клубът организира състезание по дресура. Просто да видиш. Не че нещо. Може па да решиш че ти е по силите и на тебе.

...гот ми е ма мамоооооу...


Тема нормално е, може да се променинови [re: KROM]  
Автор ГpaxчeМодератор (от кривата нива)
Публикувано25.10.02 11:32



о, и аз моя го кръщавам с разни мили имена от сорта на "маймун" /а като се замислиш аз произхождам от маймуните а не той/ та до "идиот" и подобни любезности, когато се ядосам

Аарон ръмжи на големите защото го е страх, мъничък е и това е нормално, но ти трябва да му вдъхнеш чувство за сигурност, да го подпомагаш в контактите му с другите кучета - води го където има повече големи кучета за да може да се социализира, да ги опознае, да свикне, да престане да има страх! Това е много важно за бъдещото самочувствие и социално поведение на кучето, когато порасне. Страхът е много лош съветник! Срещнете ли друго куче говори му мило, стимулирай го той да отиде да подуши голямото куче, да завърже контакт а не да отговаря негативно на вниманието на другия.
Това ще се оправи, ще мине щом повярва в себе си.

В никакъв случай не одобрявай това поведение. Замислял ли си се вече наистина за обучение. Учиш ли го в къщи на седни, легни?

Зеленчуци, който не яде ...


Тема молбанови [re: @PORlL]  
Автор ГpaxчeМодератор (от кривата нива)
Публикувано25.10.02 11:38



бих искала да те помоля, ако имаш свободна минута да напишеш в няколко реда в какво точно се изразява обучението, което провеждате там - какво включва, как се извършва, каква е организацията ...

мисля, че на всички име е интересно, но биха искали да имат поне малко повече информация

благодаря

Зеленчуци, който не яде ...


Тема Re: викайте им както си искатенови [re: @PORlL]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано25.10.02 12:17



Ти какво ще правиш с детето си? Зад музея "Земята и хората" ли ще го водиш, та да "стане човек". Защото в противен случай ще стане "поредното неуправляемо и средностатистически агресивно леке с *махленска* дресура"!


Редактирано от Cherepaha на 25.10.02 12:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.