Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:32 23.05.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За или против рязането на ушитенови  
Автор Гpaxчe (вариво)
Публикувано07.08.01 14:23



кажете сега какво мислите - много е болезнено, още си спомням квиченето на животното дори и в упойка, но от друга страна с дълги уши изглеждат толкова ... странно. просто не приличат на себе си. Споделете какво мислите

важно е да се прекопава и полива редовно


Тема Re: За или против рязането на ушитенови [re: Гpaxчe]  
АвторZlZO (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 09:07



НА МОЯТ ДОБЕРМАН ПРОСТО НЯМАШЕ СМИСЪЛ ДА МУ РЕЖА УШИТЕ ,
ЗАЩОТО ЕДНОТО НЕ МОЖЕ ДА ГО ИЗПРАВИ,ПРОСТО КАСАПИТЕ ОТ КЛИНИКАТА В КВ.ВРЪБНИЦА ГО ОСАКАТИХА.ПО-ДОБРЕ ДА НЕ МУ ГИ БЯХ РЯЗАЛ.
СЕГА МИ ПРЕДЛАГАТ ДА МУ ПРАВЯ ПЛАСТИКА ,НО СЕ ОТКАЗАХ-ЗА МЕНЕ Е ВАЖНО КУЧЕТО ДА Е ЗДРАВО.

А ДАЛИ ГО Е БОЛЯЛО ТРЯБВАШЕ ДА ГО ПИТАМ



Тема Re: За или против рязането на ушитенови [re: ZlZO]  
Авторces (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 14:51



Според мен е глупаво.Имам малко доберманче.Ушите му са като чаршафи, но все пак...Болката е голяма.



Тема Re: За или против рязането на ушите [re: Гpaxчe]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 01:27



Moj si beshe s otrjzani,tui 4e neprijtnata 4ast j propusnax...ot druga strana puk s ushi na nisto ne prili4at...zavisi dali suetata na sobstvenika ste naddelee...
Ako vzema drug maluk,i az se 4udj kakvo ste napravj...
Ama viz za opashkata ,susto ne go razkrasjva mnogo,nali?



Тема Re: За или против рязането на ушитенови [re: moude]  
Автор Гpaxчe (вариво)
Публикувано12.09.01 11:49



тя опашката се реже в изключително ранна детска възраст! почти новородени - иначе - забрави! гледам напоследък на запад изобщо не ги пипат - нито опашки, нито уши ... колкото и да ми е трудно, но започвам да го възприемам, пък и кучето не изглежда толкова агресивно, което означава, че мамичките и бабичките няма да пищят всеки път като го видят...

цъфна, чака да върже


Тема Re: За или против рязането на ушитенови [re: Гpaxчe]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 18:35



da ama da ti kaza,to ne stiga 4e e dulgo 1.30m (merix go) ami i opashkata mu...?
sega vliza pod masata i edinij go milva po glavata,drugia po kljostavoto dupe...xitri4ko,a?
abe kakvoto-takova...



Тема Re: За или против рязането на ушитенови [re: moude]  
Авторzizo (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 16:58



moiat ne moje da sedi prav pod masata-po visok e- a i taka mu kupiraha ushite che ednoto mu e klepnalo-inache e extra pse mnogo predano i inteligentno



Тема Re: За или против рязането на ушитенови [re: ZlZO]  
Авторbesen (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 16:06



daa ili abe za sum



Тема Много против.нови [re: Гpaxчe]  
Автор PRESSURE (не точно новак.)
Публикувано24.12.01 18:30



Когато ги рязахме на нашето беше ебати мъката и за къчето и за нас. Ебати грешката.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.