Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 25.04.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Разширената вселена  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано13.09.05 22:25



Какво мислите за нея? Кефи ли ви или сте пуристи и държите само на филмите?

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Разширената вселенанови [re: Darth Sparhawk]  
Автор Lord Vader (тъмнофил)
Публикувано14.09.05 01:17



Естествено че ме кефи. Има страшно интересни истории в нея. И не ме бърка ако има противоречия тук-там, стига да не са големи ... :>



Тема Re: Разширената вселенанови [re: Lord Vader]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано14.09.05 15:59



Мен ме кефи понякога, друг път ме дразни... На Уотсън и Зан книжките са много яки, Новия Джедайски Орден също, но някои комикси са ми малко абсурдни
Иначе идеята най ме кефи на Dark Empire, щото съм заклет фен на Палпи, ама изпълнението

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Разширената вселенанови [re: Darth Sparhawk]  
Автор Jolee_Bindo (непознат )
Публикувано27.09.05 16:30



Мен едва ли не,тя повече ме радва.Разбира се фен съм и на филмите(най-вече Е3),но именно разширената вселена прави Star Wars повече от филм,цяла една отделна галактика,за която има тонове информация,нещо от което да грабиш с пълни шепи,и както казва самия Лукас,"свят в който феновете да разказват своите истории".А като епоха ми стана любима Old Republic Era(The Golden Age of the Sith-Sith War),както и Крея/Трея(от Kotor2),чиито "учения" са по-дълбоки от тези на който и да е друг познат ми герой,бил сит или джедай.В някой аспекти ,за тъмната страна например,се разминава от оригиналната концепция на джорджи,но
SW отдавна е заживял отделен живот и излязла от контрола на създателя си




Тема Re: Разширената вселенанови [re: Jolee_Bindo]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано28.09.05 20:39



Мен не ме кефи като противоречи с Лукас, но ме възхищава способността да създава нови и нови истории.
А любимия ми период извън филмите е войната с Южан Вонг.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Разширената вселенанови [re: Darth Sparhawk]  
Автор Jolee Bindo (бивш джедаи)
Публикувано28.09.05 21:23



Ами да,тъпичко е да си противоричи,особено когато са намесени героите от филма и правят странни неща(Дарт Вейдър хвърля кълба от чиста енергия.хм?!...)...А ,малко ме е срам ,но за войната с Южан вонг знам доста малко.Като цяло епохата след смъртта на Палпатин ми е леко на заден план(въпреки,че Траун ме кефи)най-вече заради липсата на сити и,ъкхъм "смъртта на тъмната страна".Разбира се ако ми попадне книжка или нещо друго взимам без да се замислям.Всъщност тук в бг изобщо излизало ли е нещо свързано с вонгите,или само по нета може да се намери(няма значение комиски,книги и пр)??Искаааам!

Who's scruffy lookin'


Тема Re: Разширената вселенанови [re: Jolee Bindo]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано28.09.05 22:33



Смъртта на Тъмната Страна? Палпатин се връща по-див отвсякога в комиксите Dark Empire, като дух се появява и Екзар Кун.
За Вонг още не са излизали неща у нас

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Разширената вселенанови [re: Darth Sparhawk]  
Автор Jolee Bindo (бивш джедаи)
Публикувано29.09.05 01:18



Ами точно тук виждаме разминаване във вижданията на Лукас,който твърди че тъмната страна (за разлика от светлата която е навсякъде)трябва да бъде концентирана на едно място и може да бъде унищожена(и това и става със смъртта на палпи)-и съответно разширената вселена където такова нещо няма !!

Who's scruffy lookin'


Тема Re: Разширената вселенанови [re: Jolee Bindo]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано29.09.05 10:43



Хмм, това съм го виждал само в supershadow.com - той целия е лъжлив.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Разширената вселенанови [re: Darth Sparhawk]  
Автор Jolee Bindo (бивш джедаи)
Публикувано29.09.05 11:06



Явно съм се хванал на лъжатаКакто и да е...вяра да нямаш никому ей....

Who's scruffy lookin'



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.