Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 19.04.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: LоTR ще се забрави скоро- не мисля...нови [re: hansolo2]  
Автор Пpoвидeниeтo (гадняр)
Публикувано20.06.05 14:23



Скоро ще се забрави "Ван Хелзинг". Ще се забравят и "Троя" и "Крал Артур". И още куп други лъскави филмчета- блокбъстъри.

Но Лорда ще остане. Не задруго, а защото е екранизацията на една от най- великите книги на света.



Тема Re: Значи за спора между STAR WARS и LоTRнови [re: silll]  
Автор Niamh ()
Публикувано05.08.05 00:38



Може да не ти се вярва, ама има такива хора. Пет пари не давам за филми от сорта на LоTR, Хари Потър и всички други на такава тематика. Те са направени след STAR WARS единствено и само за пари. А и няма никаква нова и неексплоатирана в киното/фикшъна идея в тях. Нещо не се кефя да поглъщам 'изкуство' на конвейр. Но това си е моето лично мнение.

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: LоTR ще се забрави скоро- не мисля...нови [re: Пpoвидeниeтo]  
Автор Jolee_Bindo (бивш джедаи)
Публикувано27.09.05 17:12



Малко филми не се забравят.Особено в последно време,когато просто не ти оставят време за да запомниш каквото и да е..Имам чувството че от Холивуд набират все по-голяма скорост и то в погрешна посока.Дори разни Матрици които вдигат доста шум и те се стопяват след 2-3 годинки,какво остава за Ван Хелзинг,които се появява за да изчезне(намигам към Христо Гърбов .



Тема Re: LоTR ще се забрави скоро- не мисля...нови [re: Jolee_Bindo]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано28.09.05 20:37



Холивуд е в криза - тази година единствено Епизод 3 стана хит в истинския смисъл на думата.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: LоTR ще се забрави скоро- не мисля...нови [re: Darth Sparhawk]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано29.09.05 11:43



Освен Е3, който не само няма да забравя, но и ще накъсам от гледане аз помня и ще си гледам още доста пъти Да откриеш Невърленд Филм, който не е правен за хит, но е убийствен! Поне за мен!
А и Константин ще помня! Поне, като най-добрия филм правен по комикс, пак според мен
Говирим само за последната година, аз иначе имам още доста за казване


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: LоTR ще се забрави скоро- не мисля...нови [re: Naia]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано29.09.05 12:05



Имах предвид, че Е3 е единствения, предизвикал широк отзвук сред хората.
А и той засега е единствения филм тази година, който истински ме кефи.

- сайт за фентъзи и фантастика


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.