Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 19.04.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема един въпроснови  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано26.05.05 16:54



преди да си говорим за натъкмистики, разминавания и т.н.

Мислите ли си изобщо, че Лукас, докато снима Нова Надежда, се е надявал да прави още два епизода, та след още 20 години и още три?
Със сигурност в главата му са били още две серии (сценария на този епизод, е бил със заглавие "Приключенията на Старкилър: Епизод I - Звездни войни"), но самата Нова Надежда си е филм с логически завършек и при евентуален негов неуспех той просто си оставаше в архвите като Междузвездни войни!

А и още един въпрос... защо Палпатин се самоизпече от тока си, след това изпече и Уиндо с тоя ток, а в епизод 6 Скайуокър в крайна сметка остана неизпечен от същия ток?

Свободно! Поправи се!


Тема Re: един въпроснови [re: MA3HbO]  
Автор Jedi Council (Star Wars '74)
Публикувано26.05.05 17:31



Ми според мен, никой, никого не е изпичал!
Палпатин просто си показа истинското лице. Мейс Уинду не беше изпечен, а изхвърлен.

Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural...


Тема Re: един въпроснови [re: MA3HbO]  
Автор Hell Spirit (suicide)
Публикувано26.05.05 17:36



На Люк му пусна по-нисък волтаж. Тогава срещу себе си имаше един необучен да се защитава новобранец, а и целта му беше да го измъчва. Срещу Мейс Уинду той се защитаваше и даваше много повече от себе си.



Love never dies - Love never denies

Тема Re: един въпроснови [re: Jedi Council]  
Автор Darth Sparhawk (Knight)
Публикувано26.05.05 18:11



И аз мисля, че обезобрезеното лице е истинското.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: един въпроснови [re: Darth Sparhawk]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано26.05.05 19:24



И как така става номера - някой като стане тъмен форс-юзър и лицето му увисва? Добре де ама той си беше и преди - нима искате да кажете, че се стяга и отпуска както и когато си пожелае? А и Анакин - не го видях да се сбръчка преди да изгори ... Изключение според мен са само жълтите очи - явно ще са запазена ситска марка вече ...

Where is Padme? ... Is she safe? ... Is she all right? ...


Тема Re: един въпроснови [re: Hell Spirit]  
Автор mr.j (минаващ)
Публикувано26.05.05 19:37



Мисля че всъщност целта му беше да провокира Анакин да действа в негова защита /и да го спечели за клуба на тъмната страна/ и затова се подаде на Уинду, самият Йода неможа да се справи с него както видяхме



Тема отражениенови [re: mr.j]  
Автор hansolo2 (непознат )
Публикувано26.05.05 19:52



Просто Уинду отбльсна светкавиците и те отразиха от меча му и се вьрнаха обратно вьрху лицето на Императора. Т.е. Императора пострада от собственото си орьжие.



Тема Re: отражение [re: hansolo2]  
Автор mr.j (минаващ)
Публикувано26.05.05 19:56



Да и защо не спря да ги пуска тези светкавици, ами викаше колко бил слаб и т.н. и продължаваше...?



Тема Re: един въпроснови [re: Lord Vader]  
Автор Darth Sparhawk (Knight)
Публикувано26.05.05 20:21



Да ве, ма и другото с волтажа не е много ясно.
Всъщност за Палпатин нищо не се знае, къв е бил, откъде, колко е дърт... ако не броим разширената вселена, където се споменаваше, че наистина крие лицето си (тва в имдб ми го изтипосаха, цитирайки някакъв комикс).

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: един въпроснови [re: Darth Sparhawk]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано26.05.05 23:16



някои казват, че е от набу..
но на колко е години...

интересен и загадъчен образ е тоя палпатин


rossonera del cuore!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.