Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 27.09.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Sith happens (без спойлери)нови  
Автор Kyle Katarn (freelancer)
Публикувано19.05.05 01:56



Най-после! Току-що се връщам от прожекцията, все още без дъх.
Галандро, ти беше прав! Единствената забележка е че филмът е прекалено кратък! Още 1 час щеше да му дойде много добре.

Няма да се впускам в напълно заслужените суперлативи, защото няма да кажа нищо ново. Мисля че няма да мога да заспя тази нощ!

Чакам утре и вашите отзиви!

I am no Jedi! Just a guy with a lightsabre and a few questions.


Тема Re: Sith happens (без спойлери)нови [re: Kyle Katarn]  
Автор Sparhawk (Knight)
Публикувано19.05.05 08:56



Bloody brilliant movie! Спря ми дъха просто.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Sith happens (без спойлери)нови [re: Kyle Katarn]  
Автор lvayloNL ()
Публикувано19.05.05 10:24



Филма беше супер. Единствено не можах да разбера за връзката между Сидиус и Вейдър, заради която Вейдър умира в 6-ти епизод. Някой разбра ли?
Йода много ми хареса, чак мъчно ми стана за него, като убиваха джедаите, и той само се държеше за сърцето с един такъв отчаян поглед.

Едно е да си дежурен, съвсем друго е да си дежурен на мястото на Верка.


Тема Re: Sith happens (без спойлери)нови [re: Kyle Katarn]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано19.05.05 12:32



Аз изобщо не мога да говоря свързано!
Направо откачих! Наистина е най-хубавото, което съм гледала!
Искам ощееее!


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: Sith happens (без спойлери)нови [re: Kyle Katarn]  
Автор Nayden Todorov (незапознат)
Публикувано22.05.05 22:18



Tozi film e neverojaten!
Moga da go gledam oshte 1000 pati...



Тема Re: Sith happens (без спойлери)нови [re: Nayden Todorov]  
Автор Deerhunter (DreamIntruder)
Публикувано23.05.05 14:10



Така е.
НЕВЕРОЯТЕН Е!
Ще го гледам пак.
Чакането си струваше 100%!

Но като четях постингите тук ми направи впечатление израза "натъкмистика" по отношение на историята.
Хора! Това е фантастичен филм! И в буквалния и в преносен смисъл.
Защо съдите за него от гледна точка на нашата реалност?!


Понякога ще идвам в съня ти
като неканен и нечакан гостенин...


Тема Re: Sith happens (без спойлери)нови [re: Deerhunter]  
Автор Mumko (Човек)
Публикувано23.05.05 20:46



Хайде стига бе филма беше невероятно........готин аз направо бях като омагьосан...А че всички знаехме как ще свърши да така е но това не е недостатък ....И за титаник са правени 1000 филма ама счупи рекордите преди 10 години (ако не се лъжа де)
Митко



Тема Re: Sith happens (без спойлери)нови [re: Mumko]  
Автор Hиkoлa Бaтopи (Waffen SS man)
Публикувано25.05.05 14:29



The Lord Of The Rings подобри всички рекорди, поставени от Титаник!!
А колкото до Епизод 3 - великолепен филм!! Искам го на ДВД!!!!! Ето на едно друго място какво написах за него -
Наистина това е ФИЛМЪТ на 2005!
Гледах го вчера в новото кино Арена. Единствената ми критика - звукът е прекалено висок. Ако го намалят малко, няма да е зле.
Иначе за самия филм - наистина е много мрачен, хумор почти няма /само малко в началото/. Всъщност филмът е много тъжен, това е една мрачна любовна история, която завършва по много трагичен начин...
Всичко, което Анакин направи, беше само от любов към Падме - затова изби джедайте, включително и децата в храма /това със храма беше прекрасен момент!!/, затова помогна за създаването на Империята.
Музиката е супер, много добре загатваха Имперския марш, преди Анакин да стане Дарт Вейдър... Също и когато войниците из галактиката започнаха да избират джедайте, музиката беше много тъжна и емоционална...
А пък за ефектите, за различните светове, машини, дроиди, същества - Лукас надмина себе си /което е нещо много трудно за постигане!/.
Филмът е великолепен и наситен с много емоции. Хареса ми изключително много!

Sieg Heil Viktoria


Тема Re: Sith happens (без спойлери) [re: Hиkoлa Бaтopи]  
Автор Skywalker (Luke D'Anakin)
Публикувано25.05.05 14:56



В отговор на:

Всичко, което Анакин направи, беше само от любов към Падме





мдаа...


Според мен всичко което направи Анакин си беше от чиста простотия и егоизъм.



Хайден пасва в ролята на тъп мъж без да му се налага много да се напъва.





От трите нови серии тая найстина е най-добрата.



Тема Братче, наистина не разбираш за какво...нови [re: Deerhunter]  
Автор MeдapkoМодератор (mandalorian)
Публикувано25.05.05 23:13



...става дума, когато се говори за натъкмистика, затова не се възмущавай много. Ние говорим понякога за това, че всичко това го е имало в главата на Лукас, но не в настоящия му вид и някои неща е развивал "в движение". Това е и основната причина да има разминавания между съдържанието на филмите и други източници на информация за SW-вселената. Има едно нещо, което хора като теб, които обясняват всичко с твърдението, че това е "само" фантастичен филм, по-бавно ще разберат - този филм е само началото. Има хиляди разклонения на филма и когато тук се говори за натъкмистика тук най-често се има првдвид разминаване както между филмите (по-рядко), така и между филмите и книгите, комиксите, радио-пиесите, енциклопедиите, списанията и справочниците (най-често).




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.