Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 27.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Нови правила за домейни .BG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Бързата работа срам за майстора(български вариант)нови  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано07.05.02 12:27



Като гледам скороста, с която работните групи решават проблема жална му майка на тоя дето си мисли, че някога това ще се оправи. И после се чудим защо чужденците ни се смеят... Срамота е да са толкова малко БГдомейните и такава процедурата за регистрирането им. Зашо ли Загорка не си регистрираха домейна с БГ? По-добре вземете и го обявете този регистратор на търг като сергия на пазар. Поне ще има движение и желание някой да го купи. А сега като чиновниците не знаят накъде ще ги отвее вятъра никой и пръста си не мърда. Къде го Вени като ново началство да освети въпроса? Или вече и той се чуди кого да пита?

Stay in the darkness, wait and will catch what you want...


Тема Малко допълнение [re: lnfinity]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано09.05.02 10:10



Според проверка в Домейн Атлас

в България има регистрирани 2057 домейна BG. Това означава една хубава кръгла 5 цифрена сума в зелено за всяка година за Цифрови системи. Е що да пускат кокала тогава? Новия TLD ще има да чака на конския великден да му цъфнат налъмите и да види Нови правила за домейните BG. Българина си е българин

Stay in the darkness, wait and will catch what you want...

Тема Re: Бързата работа срам за майстора(български вариант)нови [re: lnfinity]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано10.05.02 12:28



Здрасти.
Аз не съм "ново началство", хеле пък на TLDA.

Моята задача миналата година бе да участвам в подготовката на правилата.

Никой не ме е упълномощавал да придвижа въпроса по-нататък, а поради деликатната материя не искам да проявявам самоинициатива.

Иначе процедурата по ре-делегиране на правата за поддръжка на .бг е ясна и съм я описал в по-горните съобщения.

Поздрави!

Вени Марковски



Тема Време е да пораснеш в йерахиятанови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано13.05.02 16:40



Благодаря за отговора - вече е ясно че нещата още дълго ще са така Когато опре до пари и то немалко нещата стават определено мнооого деликатни Инициативата у БГ чиновника идва само когато трябва да гушне рушвета (не визирам теб в случая) за всичко друго все не му е времето. То не бяха комисии то не бяха групи и крайния резултата е една празна нула
Погледни колко домейна имат в Македония - 2,949! Само това е повод да се засрамят нашите чиновници дето ще ми мъдруват до второто пришествие. Предполагам че на Цифрови системи не им се пуска доходоносния бизнес но определено решилият да си направи домейн БГ много скоро осъзнава грешката си. След това особенно от чужденците тръгват едни хубави приказки И после се чудим що тъй или инак.
Вени демократична повеля - расти бързо в йерархията и до есента да си едноличен началник и да решиш проблема

Stay in the darkness, wait and will catch what you want...


Тема ок а колко струва един домейн с .bg накрая?нови [re: lnfinity]  
Автор R@PM@N (rapman e mc)
Публикувано11.06.02 23:06



въпросът ми е колко струва един домейн с .bg накрая?
и на кой трябва да се дадът...? а? щото съм чувал някакви космични суми от порядъка на 250лв. за една година... така ли е?

no koi e po-dobriq? -



Тема Re: ок а колко струва един домейн с .bg накрая?нови [re: R@PM@N]  
Автор 3вeздeлин БopиcoвМодератор ()
Публикувано12.06.02 16:24



Здравей,

Текущите правила за регистрация на домейн в .бг са тук:


а цените можеш да видиш тук:
Ако възникне въпроса "Защо са такива космични сумите?" следва да го зададеш на тези, които са ги определили такива.

Поздрави,
Звезделин




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.