Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:13 26.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема VAPROS  
Автор KOKO ()
Публикувано10.08.00 11:47



Taka bihte li mi otgovorili kolkoto se moze po burzo na vaprosa KAK DA SI OTVORQ E-MAIL-A PLS OTGOVORETEMI MOLQ DOVIZHDANE.

Тема VAPROSнови [re: KOKO]  
Автор TB ()
Публикувано10.08.00 13:05



Chakai sega, kakyv ti e e-maila - www-based ili dosega si go proveriaval s Outlook/Netscape? Kakvo e stanalo, ta veche ne mojesh da si go proveriavash? S koi e-mail klient rabotish Outlook ili Netscape?

Тема VAPROS 3нови [re: TB]  
Автор KOKO ()
Публикувано10.08.00 14:32



Така аз си направих си имеил но ми исписа 4е съм малак и трябва да напиша на някои от моите родители и-меила.Оба4е аз не знам схте ми кажеш ли тжоиа но и паролата заклежам се 4е няма да го базикам.А схтети дам телефона си ама ше могат и други да го виждат,...Ште ти дам и-меила си к_о_к_о_bg.Ти схте жлизасх ж моя ако ти направя несто ОК?Пиши ми пак и схте ти дам паролата си.Ако има грески тожа е застото писха не на кирилица а на онова дето ааа абе писес със латински букжи пък на български.А за тжоя жапрос какжо ползжам netscape.4ao!

Тема VAPROS 3нови [re: KOKO]  
Автор TB ()
Публикувано10.08.00 21:29



1. Ne moga da poviarvam, che si tolkova malyk 2. Ako vse pak priemem, che si tolkova malyk, shto ne si napravish e-mail v Hotmail (www.hotmail.com) ili Yahoo (www.yahoo.com)?! Tam ne iskat "roditelska proverka". 3. Ne bih ti dal SOBSTVENIIA SI ADRES. 4. Ti pishesh ne "със латински букжи пък на български", a obratnoto. 5. Inache opita si go bivashe :))). Uspeh s e-maila.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.