Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 29.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как да се самоубия?нови  
АвторDesperado (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 16:35



Много съм отчаян.Направо не ми се живее.Посъветвайте ме как да се самоубия по-възможно най-безболезнения начин.Също кажете подходящо ли е замръзването?



Тема Отг: Как да се самоубия?нови [re: Desperado]  
АвторАлекс (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 22:02



Недей прави тая грешка човече а се опитах и не стана...Сигурно си готин пич не го прави



Тема Отг: Как да се самоубия?нови [re: Desperado]  
Авторkakata (Нерегистриран)
Публикувано11.10.00 00:16



Недей, бе момче!
Не знаеш какво те чака утре зад ъгъла, а ако го направиш никога няма да разбереш.



Тема Отг: Как да се самоубия?нови [re: kakata]  
АвторГОГО (Нерегистриран)
Публикувано14.10.00 18:22



Обади се ако си жив,моля.



Тема Отг: Как да се самоубия? [re: ГОГО]  
Авторnedei (Нерегистриран)
Публикувано18.11.00 05:00



ne govori taka, v jivota vinagi ima nadejda, ako znaesh kolko cenen e choveshkiat jivot samo...
nameri blizak, priatel, rodnina s kogoto da pogovorish, otchaianieto e losh savetnik
pocheti hubava kniga, gledai interesen film, izgoni vsichki cherni misli!!!



Тема Отг: Как да се самоубия?нови [re: nedei]  
АвторМира (Нерегистриран)
Публикувано19.11.00 18:00



Нищо ново не казвам с това, че от всяка безизходица има поне 3 изхода. Но смъртта не е изход. Тя така и така някога ще дойде - никой не й е избягал. А животът е толкова кратък - и с това - ценен. Може би имаш шанса да живееш веднъж - не знам колко години - на фона на цялата вечност. Даден ти е шанса да дишаш, да се радваш и страдаш, да те огрява слъцнето и да видиш и усетиш куп хубави неща, които заради ужасното човешко черногледство не виждаме. Животът не е само лош! Помисли си кои са били 3-те най-хубави мигове от твоя живот /а те са със сигурност повече - стига да ги осъзнаваш/. И никога не знаеш кога пак, въпреки всчки трудности ще усетиш, както е казал Вапцаров "приятния гъдел, че горе над мене небето синее, че оща ме има, че още ще бъда". Не се предавай! Винаги имаш шанс! Със шансовете работата е такава, че се крият като зайци в храстите и никога не знаеш кога ще изсочат. КОгато вече ти се струва, че изобщо ги няма, тогава - хоп - някой изскача! Горе главата!



Тема Отг: Как да се самоубия?нови [re: Desperado]  
Авторbassi (Нерегистриран)
Публикувано22.11.00 15:03



hm Zamruzvane ne e priatno
ama probvai s alkohol.



Тема Отг: Как да се самоубия?нови [re: Desperado]  
АвторКоба (Нерегистриран)
Публикувано23.11.00 23:39



Скачай от високо(най-добре >12 етаж) и на твърдо.Ако наистина си решил е с гаранция тоя метод. Гледай да не уплашиш някой по възможност.



Тема Отг: Как да се самоубия?нови [re: BUDA]  
АвторKoба (Нерегистриран)
Публикувано24.11.00 22:15



Внимавай с Caps Lock-а.



Тема Отг: CAPS LOCKAнови [re: Koба]  
АвторBUDA (Нерегистриран)
Публикувано24.11.00 23:20





NE E ZA DA TE DRAZNI.
NITO E GRANDOMANIQ.
NOSI MI UDOBSTVO .




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.