Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 24.04.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Тема Достъп до клуба за попържни  
Автор pinkpanter-531 (хлевоуст)
Публикувано24.09.15 16:53



Киро, не мога да разбера защо ми се отказва достъп до клуба за попържни! Явно пак сте правили някакви нововъведения. Вярно е, че влизам рядко, но да блокирате достъпа на един от основателите на клуба е прекалено. Айде, пък като ми дадеш достъп отново, ще ти кажа какво мисля по въпроса с подходящите думи в клуба

И защо се изписва някакъв тъп ник, а не моят си - Псувач?

Ярослав Хашек е най-великият писател

Редактирано от pinkpanter-531 на 24.09.15 16:55.



Тема Re: Достъп до клуба за попържнинови [re: pinkpanter-531]  
Автор bzzn (mellow)
Публикувано24.09.15 17:33



До там няма достъп никой. Клубът е скрит или архивиран. Да те успокоя, че не е забранен специално лично за теб.

А никовете на кирилица се трансформират от доста време автоматично накъм юзърнейм, просто не става да си с ник на кирилица. Ако смениш ника си с нещо на латиница, то няма да се променя.



Тема OK. Тогава ти предлагамнови [re: bzzn]  
Автор Phillip (Швайнщайгер)
Публикувано25.09.15 09:41



Понеже твоят ник bzzn нещо нe ми изглежда добре от доста време, то ти предлагам да си becabangela - това значи безсънна на езика Зулу. (Играх си с

)

___

()


Тема Re: OK. Тогава ти предлагамнови [re: Phillip]  
Автор bzzn (mellow)
Публикувано25.09.15 16:16



Хаха, Филипино! Бзън ми е като звън от нежна наздравица

, така съм се примирила, че почти почнах да го харесвам. Хич не ми е на сърце да се сменям. Я ми изтегли случайна дума, както си се заиграл? Мислиш за мен, излъчваш енергията по жицата и бързо ЦЪК! Да видим какво ще се падне!



Тема Може, ама по-после.нови [re: bzzn]  
Автор Phillip (Швайнщайгер)
Публикувано25.09.15 22:36



Некъде имам един текстови файл с всички английски думи - по дума на ред. Изтеглих го в епохата на BBS-те с много зор и ми е скъп. Като го намеря по архивите, ще ти изгенерирам случайна дума, мислейки за теб.



___

()


Тема Re: Достъп до клуба за попържнинови [re: pinkpanter-531]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано09.02.16 15:22



и аз нямам достъп от много дълго време....

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.