Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:16 24.04.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Тема Нивото в клуб Споделено  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано09.08.15 12:20



потресаващо спада.



Дори въпрос не задавам, защото съм наясно, че на никой не му пука. А толерастията* се шири навред - с подкрепата на висшите инстанции.



Тема Re: Нивото в клуб Споделенонови [re: Vitalite]  
Автор coffeemate ()
Публикувано10.08.15 01:18



Просто....оставете и този клуб да умре. :))))) нека да си останат баби, луди и педераси да си пишат необезпокоявано. Колкото повече се съпротивлявате, толкова му удължавате животеца...

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Нивото в клуб Споделенонови [re: coffeemate]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано10.08.15 01:39



Тцтцтц, какъв речник, каква грубост, какви обноски... Ауууу...


Всъщност,Вие мадамо, към коя категория спадате... Аутсайдерска някаква или сте баба на някой л.. П.....ст? Вие сте изключително лошо възпитана, затова не е чудно, че сте в аутсайдерска позиция и аут от клубчето... Иначе манипулирате по детски... Но ние не Ви се сърдим, че ни обиждате, Вие не сте виновна, просто на село където сте пораснали не познават етикета и имат груби и леко просташки обноски... Това сте възприели и Вие, а явно, че в среда също не сте попаднали... Поздравете, учителката си по химия, като си отидете на село...
Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно

Редактирано от sladunka medunka на 10.08.15 02:24.



Тема Re: Нивото в клуб Споделенонови [re: sladunka medunka]  
Автор coffeemate ()
Публикувано10.08.15 08:37



Не страдай. Не си само ти вече бабата. Там сте няколко, барабар с модката. Еталон! "Споделенските баби"

национално богатство

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Нивото в клуб Споделенонови [re: coffeemate]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано10.08.15 22:47



След всички интриги и комбинации с клубари, щом не преебахте Бзън, за мен сте пълна трагедия





Тема Re: Нивото в клуб Споделенонови [re: prekrasenden]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.08.15 22:52



Я разкажи за интригите и комбинациите, че съм любопитна.

Откак съм те "срещнала" по тез ширини са твой специалитет. Кажи - доволен ли си от резултата?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.