Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 19.04.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Тема Господин администратор,нови  
Автор nbb (весела)
Публикувано23.07.14 17:06



наистина ли ник HomoLudens* няма достъп до клуб Психоанализа и психотерапия и ако да, може ли да разбера защо ?





Тема Re: Господин администратор, [re: nbb]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано23.07.14 22:18



Вероятно не е поискал.



Тема Какнови [re: cyrus-93580]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.07.14 11:27



точно да стане поискването, като и този клуб е VIP ?





Тема Re: Какнови [re: nbb]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано24.07.14 18:55



Ама добре се правиш на ударена. Не знаех, че и Въпроси и помощ е вип, но със сигурност бележките работят. След като ти е симпатичен конкретният човек и ти липсва, защо още не си го попитала лично с едно обикновено съобщение дали има достъп или няма? Значи на някого може просто да не му се пише, но ти непременно трябва да занимаваш админа да проверява. Трябва само да се сигнализира когато някой няма достъп. Никой не е длъжен да ви проверява един по един. Ако няма специална причина да му се спира писането, и по твоя молба може да бъде включен, но не - ти веднага се караш. А даже него не си го попитала. Като се поскараш така, вече ще трябва сам да изяви желание. А можеше само спокойно да кажеш - абе хора, тоя ник май няма достъп, бихте ли го включили. Как правите от обикновените неща сложностии не е истина...



Тема Интереснонови [re: bzzn]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.07.14 21:44



как реши, че се карам с администратора.


Влез в клуба и прочети как модераторът се прави на ударен с мокър парцал - не знаел кои били в списъка за достъп, не той определял кои да бъдат в този списък и куп други щуротии, да питаме Киро, тъй като той определял и знаел. И аз идвам да питам, защото вече не вярвам на една негова дума.
Значи мога да помоля този ник да получи достъп, така ли ? Ако е така - моля Ви, тъй като той няма да го направи. Както и аз не бих тръгнала да се моля, ако касаеше мен.



Тема Искамнови [re: bzzn]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.07.14 22:38



да те попитам нещо - защо имам достъп до някои VIP - клубове, а до други нямам ? А този клуб също е с ограничения - по-рано можех само да чета тук, а вече мога да пиша. Нали това означава VIP ?



Тема Re: Интереснонови [re: nbb]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано25.07.14 09:10



Реагирах, понеже от темата ти изглежда, че не си сигурна дали човекът може или не може да пише. Беше редно да попиташ първо него, за да си сигурна какъв е проблемът, преди да караш админа да се разхожда по списъци, това ме подразни и затова се обадих. И малко съжалявам, че ще вземе да стане дискусия заради една техническа стъпчица. Гордостта да не поискаш достъп е глупава работа, това е просто подробност, а не световен заговор, голямо чудо да се обади. Ми по-добре да каже, отколкото някой да търчи за всеки горделивец да проверява сакън да не е за някъде пропуснат.

А ти за където нямаш достъп, се обаждаш на тамошния модератор, без ау-мяу, защо не съм включена и готово.



Тема Попитах го,нови [re: bzzn]  
Автор nbb (весела)
Публикувано25.07.14 14:33



разбира се, но не мога да разбера защо няма достъп и затова исках да разбера кой определя хората, които могат да пишат в даден клуб - администратор или модератор. Аз да нямам достъп ще разбера, защото непрекъснато му задавам неудобни въпроси, но HomoLudens* не е направил на никой нищо лошо, напротив...То само това ако не разбирах в онзи клуб...
Благодаря ти, че беше така любезна да ми отговориш вместо администратора, но пак не получих отговор на въпроса си.





Тема Re: Попитах го,нови [re: nbb]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано25.07.14 23:44



Админът отговори ясно.

Стига вече си го търсила това защо. Защо-то го няма в тоя случай. Под вола теле! Чета при вас. Пропуснат е далеч от изгонен, ама нали за нещо трябва да се дърлим.

Който не може да пише, да се обади на модератора на съответния клуб, за да сигнализира, че няма достъп. Това е редът. Страданията на странични наблюдатели са излишни.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.