Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 27.05.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Тема HELP!  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано04.04.12 18:52



досега си влизах винаги с мозилата, от оня ден екрана на клубовете ми излиза супер малък, за чата нямам такъв проблем, но и от там като влза клубовете са умале, немам толкова голема лупа да чета

Обаче като вляза през експлорера, нямам проблем, само дето мразя експлорер и не го ползвам от години. Та...тва явно е от мозилата, некви идеи какво да направя? Мерси предварително че няма да спамите, а ше помогнете



Тема Re: HELP!нови [re: Фakличka]  
Автор .Jess. ()
Публикувано04.04.12 19:22



Зум-вай екрана, колкото ти е необходимо, т.е. увеличи го.

От менюто горе избираш - View - zoom - увеличаване.



Тема Re: HELP!нови [re: .Jess.]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано04.04.12 19:25



не става





Тема Re: HELP!нови [re: Фakличka]  
Автор .Jess. ()
Публикувано04.04.12 20:13



Не знам тогава. Ако се сетя нещо друго, ще пиша.
И аз имам проблем, но с Хром-а и експлоръра, само с мозилата мога да се логвам и да пиша, но съм свикнала с хрома и сега е адски тъпо.

Защо не каже някой компетентен тук, нещо ръчкано ли е по дира, че се появяват такива проблеми, които преди не съществуваха?



Тема Re: HELP!нови [re: .Jess.]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано04.04.12 20:32



аз тия дни ще питам братовчед ми, ма трее да ми дойде на крака, и ще му прочета и твойто и ще видим, той разбира)))) дано да успее да дойде, че тук не знам как ше стане





Тема Re: HELP!нови [re: Фakличka]  
Автор Cekc C Koзи (Секс №1)
Публикувано04.04.12 22:03



Пробвай да ъпдейтнеш Файрфокса.


WhiteRa: One high five from my probe and SCV dies

Тема Re: HELP!нови [re: Фakличka]  
Автор huanji ()
Публикувано08.04.12 00:01



Споко, аз съм си прекарал една лупа и за новините...






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.