Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 03.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Проблем с логването  
Автор .Jess. ()
Публикувано02.04.12 15:10



Позволявам си да занимавам "компетентните органи" тук :), тъй като явно имам проблем с логването. Между другото опитах да пиша и да си задам въпроса директно, както бях посъветвана от излизащото съобщение по-долу, но ме препраща към несъществуваща страница.

"Има проблем! Възможната причина::
Потребителското име или парола не е намерено.

Това не винаги е грешка. Възможно е вие сами да я определите като такава, а по-късно да се окаже всъщност нещо много по-просто. Ако смятате, че грешката е заради проблем със сървъра, пишете ни - ще се опитаме да разберем какво точно е "сбъркано" и да го поправим възможно най-бързо.Другият вариант е да се върнете с бутона BACK на предишната страница."


Случва ми се за 3-ти пъти вече в последните 2 седмици (преди никога)- дир-ът да ме изхвърля, т.е. както си участвам логната, изведнъж се оказвам нелогната. При опит да се логна отново, се появява горното съобщение и по никакъв начин не ме допуска отново. И така до следващия ден. Уточнявам, че не съм предупреждавана или банвана, не само наскоро, но и изобщо за цялото ми 8-9 годишно присъствие тук.

Въпросът ми е: това някаква техническа грешка ли е или нещо друго и как мога да го избегна?

Благодаря предварително.



Тема Re: Проблем с логването [re: .Jess.]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано02.04.12 16:02



Имам този проблем с Chrome, но с firefox го няма.
Сега се проявява само когато от клубовете влезна и в новините. Иначе почти няма проблеми.
Между другото - може все пак да пишеш с какъв браузър влизаш в клубовете. Стига да знаеш какво означава браузър де.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Проблем с логването [re: bira_more]  
Автор .Jess. ()
Публикувано02.04.12 16:37



здравей, бира

. Благодаря ти за включването.

Да, и аз съм с хром, не го написах, защото не допусках, че може да е от браузъра.
(как можа да допуснеш, че не знам какво е ).
Не, аз не влизам от клубовете в новините, тях ги чета преди да вляза в клубовете.
Просто си седя логната, чета, пиша и изведнъж установявам, че съм навън и влизане няма - интересно обаче защо само до другия ден?
Имам един стар ник - и с него не мога да влизам, като че ли цялото ми АйПи е блокирано за 24 часа?

Междувременно опитах с Експлоръра - да, мога да влизам. Това все пак е решение. Остава обаче въпросът - защо точно с хрома дирът прави тези номера?

Редактирано от .Jess. на 02.04.12 16:40.



Тема Re: Проблем с логването [re: .Jess.]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано02.04.12 17:48



Ми все пак аз съм програмист. И тествам. За това и тествах с фирефокс, още повече че преди време други браузъри имаха проблеми, та нещо все пак ми просветна.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Проблем с логването [re: bira_more]  
Автор .Jess. ()
Публикувано02.04.12 19:28



Установявам друго - с Експлоръра мога да влизм, но не мога да пиша. Само чета и присъствам

. Но така бих могла и нелогната .



Тема Re: Проблемът продължава [re: .Jess.]  
Автор .Jess. ()
Публикувано04.04.12 15:43



Уточнявам, че както с хром, така и с експорър проблемът остава. С експлоръра мога влизам, но при писане на мнения и натискане на бутон "продължи" не се случва нищо.
Единствено мозилата засега позволява логване и писане, но се питам докога? Никой ли освен мен и бирата няма подобен проблем?



Тема Re: Проблемът продължава [re: .Jess.]  
Автор Cekc C Koзи (Секс №1)
Публикувано04.04.12 22:02



За IE, сигурна ли сте, че имате разрешени java scripts?


WhiteRa: One high five from my probe and SCV dies

Тема Re: Проблем с логването [re: .Jess.]  
Автор esti ()
Публикувано06.04.12 12:50



Междувременно опитах с Експлоръра - да, мога да влизам. Това все пак е решение. Остава обаче въпросът - защо точно с хрома дирът прави тези номера?

А при мен е обратно - с IE прави номера, а с хром си е ок.



Тема Re: Проблем с логването [re: esti]  
Автор .Jess. ()
Публикувано07.04.12 00:18



Баси мамата - направо вече нерви нямам

.
Няма ли някое "компетентно лице" тук да излезе и да каже какво става?



Тема Re: Проблемът продължава [re: Cekc C Koзи]  
Автор .Jess. ()
Публикувано07.04.12 00:24



Бихте ли ми казали къде точно да го проверя?
Погледнах в Options, но не можах нещо специално за Java да намеря.

Редактирано от .Jess. на 07.04.12 00:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.