Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 17.05.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема До админа Киро  
Автор Liya ()
Публикувано24.03.12 01:06



Киро, абе все се чудя... като как така позволяваш Надежда да те представлява тук-там?!
Не ми изглеждаш тъпак, а Надка действа от твое име, като например преместването на тема от КНР в 60-160 на delin, или връщане на пратена в хидъните тема от действащ модератор, а Надежда я връща в КНР, и продължавам да ти се чудя - предполагам знаеш много добре колко й е акъла на тази жена и как бирата й е като водица, и е денонощно омаяна въпреки хроничната липса на финикийски знаци - лични спомени имам от 3-4 срещи и овоняването на колата ми.... и беззъбата й усмиФка... и т.н. подробности, които няма как да не са ти познати, ако си я срещнал поне веднъж... И ти позволяваш тази жена да бъде повече от модератор на затихващи клубове, да те представя тук в дира? Би ли ми отговорил?
копие до jeglov@dir.bg с отправки към своеволията на госпожата.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Liya на 24.03.12 01:34.</EM></FONT></P>

Редактирано от Liya на 24.03.12 01:54.



Тема Re: До админа Киронови [re: Liya]  
Автор П1П (SS №1)
Публикувано24.03.12 12:13



Как точно Надежда е връщала постинги в КНР, като няма права на модератор там?


Ебаси, трябва да издадете тълковен речник. Тоя клуб не е клуб като клуб.

Тема Re: До админа Киронови [re: П1П]  
Автор П1П (SS №1)
Публикувано24.03.12 12:14



Личното ми наблюдение, е че Киро не обича, да бъде заплашван, но вие най-добре си знаете.


Ебаси, трябва да издадете тълковен речник. Тоя клуб не е клуб като клуб.

Тема Re: До админа Киро [re: П1П]  
Автор Liya ()
Публикувано24.03.12 12:42



Как точно Надежда е връщала постинги в КНР, като няма права на модератор там?

Нали точно това питам? Връща пратена в Хидън-ите от модератор на КНР тема обратно в КНР и мести друга тема от КНР в клуб 60-160 - не постинги, цели теми.



Тема Re: До админа Киро [re: П1П]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано24.03.12 12:44



Е нали това е питанката, де ? Тя дори не го крие. Ако всеки редови потребител може да мести теми насам-натам, що да не узнае тенологията ?! Щото и на мен ми се местят теми, когато ми е скучно например (макар за случая да съм убедена, че не е местено от скука).





Тема Re: До админа Киро [re: П1П]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано24.03.12 13:08



Хахаха, Не е лесно да си трудносхватлив кат Лия. Естествено, че модератор на клуба я е върнал, защото е преценил, че неправилно е била забърсана в Хидъните.

Проблемът на Лия е, че там е с доживотен бан. И то точно от единствения свестен модератор в оня клуб.
А е с доживотен бан, защото осра 15-20 клуба със снимки на една клубарка, без нейно разрешение, и после, също без разрешение изнесе инфо от фейсбук-стената на друга клубарка, със имена и фамилии, също без никой да и е дал тези права, и без тези снимки и страници да са били публично огласени от съответните си собственици.
Скоро, под друг ник направи същото, и помолих Киро да я делне отвсякъде, щот се явява рецидив. Та - нишо за чудене няма, заеби с кво си чешат пръстетата некои скучаещи user-и.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!

Тема Re: До админа Киро [re: П1П]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано24.03.12 13:16



Поредната интрижка там, СС-е. Буря в чаша вода. Двамата модератора там се издъниха, и Киро им дръпна публично ушичките пред строя, и ся номерца от селски вечеринки, стил ' в редакцията на в-к 'Работническо дело' се получи писмо от възмутени "гражданки". Споко. И тва ше мине. Нек си дращат, нек заплашват.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!

Тема Re: До админа Киро [re: HAДEЖДA™]  
Автор Liya ()
Публикувано24.03.12 13:16



А е с доживотен бан, защото осра 15-20 клуба със снимки на една клубарка, без нейно разрешение, и после, също без разрешение изнесе инфо от фейсбук-стената на друга клубарка, със имена и фамилии, също без никой да и е дал тези права, и без тези снимки и страници да са били публично огласени от съответните си собственици.
Скоро, под друг ник направи същото, и помолих Киро да я делне отвсякъде, щот се явява рецидив

Хайде да докажеш сега нелепите си твърдения!
И откъде съм делната включително!
Глупостите ти са безкрайни просто!
Кой прехвърли тема от КНР в 60-160?



Тема Re: До админа Киронови [re: Liya]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано24.03.12 13:20



По начина, по който мога, пиленце. Модератор на разведените я е метнал в Хидъните, и оттам аз я преместих в 60-160. Нещо, за което имам право, като модератор с права за 60-160 и за хидъните.



А темата, върната във разведените, както писах на колегата, беше върната от хидъните от модератора на разведените.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!

Редактирано от HAДEЖДA™ на 24.03.12 13:26.



Тема Re: До админа Киро [re: HAДEЖДA™]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано24.03.12 13:52



Хм ... за подобен тип отношение (меко казвам отношение, твоето е нещо бая по-пошло) колежката ти е отключила служебна тема и е смъмрила друга колежка. Ако подобно нещо беше направено от другите двама обаче .. щяхте да опищите КНР, два-три други клуба, фейсбук, бележките на Киро и орталъка включително. Уронване на авторитет му се казва това, знаеш ли ?! И ми е интересно що, тя не прави подобни забележки и на теб ?! Ти имаш ли някакво обяснение ? Щото аз имам. Ама разчитате на толерантността ни. И облизвате дупето на низвергната ви другарката, щото оная задръжки няма и .. а сте я настъпили, а не се знае кво ще разнесе и кво ще чуете за себе си, та да не можете да се познаете. Хитро, ама тъпо и малодушно ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.