Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 11.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Принципен въпрос за работа с dir.bgнови  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано14.02.11 09:58



Въпросът ми не касае точно клубовете, но мисля, че мога да го задам тук.

От известно време насам, при отваряне на dir.bg (която ми е портална страница), последващото кликване в полето, което ме препраща към бързо набиране на всички останали сайтове, които често използвам (горе вдясно), ми се налага да чакам доста време, преди да падне менюто със сайтовете. Пробвах - това се случва САМО ако съм на dir.bg. При всички останали сайтове това меню пада мигновено, както доскоро беше и при dir.bg. Ще ми е неприятно, ако трябва по тази причина да си сменя порталната страница, но май ще се наложи, защото това ми губи много време и много ме нерви този забавен достъп до интернет като цяло, защото на практика при мен всичката ми връзка с всички сайтове се осъществява засега през dir.bg. ...

Дали може да се направи нещо по въпроса? Отначало мислех, че грешката е моя, но щом при всички останали сайтове менюто пада веднага - значи не е.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема остава самонови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано14.02.11 12:53



да уточните за какво "меню" (фейвъритс...? - тъна в догадки) става дума, както и, евентуално, браузъра, който ползвате. Щото при мен да речем "горе вдясно няма нито едно "падащо меню", нито на ИЕ, нито на Фирефоъ, нито на 3-4 екзотични браузъра, които ползвам под Уиндоус, както и на няколко под Линукс.
Единственото, което ми хрумва в момента, е евентуално фейвъритс-линкчето вдясно при съответните настройки на Хром-а?)
Любопитството ми е силно възбудено!
А ако се окаже, че говорите за падащ избор от адреси в адресното поле, тогава вече не знам какво да Ви кажа... При мен всичко е наред. Но не изключвам възможността да има проблем, затова искам да се опитате да бъдете по-точна.

Децата и учениците са истинска трагедия без Кръщение и без Църква и причастие.


Тема Re: остава самонови [re: Kиpo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано14.02.11 20:02



падащ избор от адреси в адресното поле
-------------------------------------------------
Да, точно за това говоря. С Уйндоус съм. ХР.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема освен да те посъветвамнови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано15.02.11 09:06



да си сложиш във фейвъритс няколкото по-често посещавани клуба, янма какво друго да те посъветвам. Просто там са се натрупали хиляди, ако не и десетки хиляди адреси към клубове, постинги и т.н: всичко посещавано от теб в последните години/месеци- това е ЛОГИЧНО.
Другият вариант е да изчистиш кеша, кукитата, вкл. "спомените" за браузване и да почнеш пак да трупаш - отначало ще са ти доста бързи.
Все пак повтарям - за тая цел хората са измислили фейвъритс.



Децата и учениците са истинска трагедия без Кръщение и без Църква и причастие.

Тема Re: освен да те посъветвамнови [re: Kиpo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано15.02.11 21:09



Не знам защо да са се натрупали хиляди, след като ми излизат не повече от 15 - само отваряните в последните дни... и не знам защо от други сайтове това забавяне го няма. Нейсе, ще си намеря някакъв начин. Благодаря.

ПП - "да си сложиш във фейвъритс няколкото по-често посещавани клуба" Де да бяха клубове! Това са адреси, с които работя ежедневно...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Ами групирай си гинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано17.02.11 09:59



в отделни файлове във "Фейворитс" (за ИЕ), или "Букмаркс" (ако ползваш Мозила), и го дигни най нагоре най често ползваните. И като го правиш вече - провери кои от натрупаните стари фейворитс/букмаркс не са ти нужни и ги изтрий.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема значи още по-важно е да си ги букмаркнеш:)нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано17.02.11 11:32



Просто не се прави така - с аутофила:)



Вярваме в Бога и Светия Дух, Който е бил в тези големи светци.Ти koму вярваш-на комшията ли?

Тема Re: значи още по-важно е да си ги букмаркнеш:)нови [re: Kиpo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано17.02.11 22:35



Първо - защо си мислиш, че знам какво е "аутофил"?



Второ - и защо не се прави така - с аутофила?

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема автодопълваненови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано18.02.11 10:13



и не се прави защото(виж самата си тема в началото).
За целта си правиш папки във "фейвъритс" ("предпочитани", "избрани"или както там се води в малоумните Бг преводи на уиндоуса)

Вярваме в Бога и Светия Дух, Който е бил в тези големи светци.Ти koму вярваш-на комшията ли?


Тема Re: автодопълваненови [re: Kиpo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано18.02.11 12:55



А как "не се прави", въпросното автодопълване, като аз не го правя умишлено?? То си се автодопълва, без да ме пита!



Пък и никога не съм имала такива проблеми. Всеки, когото познавам, кликва най-напред там, за да си намери последните адреси. А и в тях често има някои, които не бих включила в "предпочитани", но въпреки всичко ги ползвам известно време.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.