Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 15.05.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Тема Спешно се нуждая от помощнови  
Автор Sheimy (непознат )
Публикувано27.11.10 18:29



Имам Нотариална покана от брат ми за наследството на покойните ни родители.В нея пише-Независимо от факта,че в последно време нашите отношения са хладни,се налага да проведем разговор относно уреждането на нашите наследствени правоотношения,касаещи наследството на родителите ни... Ако имате документи,Ви моля да ги донесете.Желая уреждането на нашите отношения по доброволен начин.Причината да пиша тук и да се допитам до някои хора е,че има ли някакъв начин попринцип нали земите се делят на половина.Но аз не искам,защото аз и двамата съм ги гледала сама и съм се мъчела, а той да идва така и да взема полвината земи просто е възмотително.Начинът е дали ако извикам свидетели или изобщо ставали да се извикат и да се направи нещо по въпроса.Благодаря!



Тема Re: Спешно се нуждая от помощнови [re: Sheimy]  
Автор Бeзcъннa (fog)
Публикувано27.11.10 19:19



Този клуб не е за такава помощ, а за въпроси относно услугите на дир.бг.



Трябва да попитате в клуб право ->

Вижте и в дали изобщо е допустимо разпределяне на не-равни части между наследниците и ако да, при какви обстоятелства.

Не се тревожете излишно и предварително, а след почивните дни говорете с адвокат. Хубава вечер.



Тема Re: Спешно се нуждая от помощ [re: Sheimy]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано06.01.11 17:04



Аман от лакомия.В гроба ли ще занесеш тия земи?


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Спешно се нуждая от помощнови [re: Xoлдън]  
Автор Areнт Mъpдъp Бaщa (убит)
Публикувано11.01.11 13:31



Тук, в отвъдното, организираха кампания за увеличаване на смъртността. Вече раздават земя безплатно - декари, хектари, колкото ти душа иска!

†††††††††††††††††
the truth was in here


Тема Re: Спешно се нуждая от помощнови [re: Areнт Mъpдъp Бaщa]  
Автор Banshee is lMBA (TvP harass №1)
Публикувано12.01.11 10:04



Ех Мърдър, Мърдър. Докато ти си гледаш нивичката, син ти съвсем пропадна и сега е яко на алкохолно-дрогираща секс диета в Калифорникейшън - доста пропадашко изглеждащ траш сериал!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.