Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 23.04.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ВИП-клубовете  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано13.10.09 12:51



В момента такива са няколко, но постепенно броят им ще се увеличава с цел подобряване на качеството на темите, както и ограничаване на възможностите флудъри, тролчета, както и всякакви недобронамерени лица да пишат в тях.
Ако попаднете на клуб, в който не можете да пишете дори регистриран, вижте в "информация за клуба" кой е модератор на клуба, в случай, че не е закована тема в самия клуб от въпросния и му пишете лично съобщение с молба да ви включи в списъка. Това ще става веднага и без проблеми, освен, ако не сте някой от малцината флудърчета и доказани тролчета. При всички случаи преценката за това е на модератора на съответния клуб, а потребителите, регистрирани няколко минути или предния ден няма да имат предимство пред старите и доказано нормално общуващи юзъри, затова СЕ РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕГА дори да нямате намерение да пишете веднага. При всички случаи старата регистрация ще бъде предимство.
Желая ви приятно забавление и общуване в клубовете, както и успешен ден!





Тема Re: ВИП-клубовете [re: Kиpo]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.02.11 14:19



не мога да пиша в 30-40, но в информацията за модератор на клуба не пише да има такъв



Тема Re: ВИП-клубовете [re: holi_day]  
Автор Бeзcъннa (fog)
Публикувано10.02.11 20:56



В случай, че за Киро би било технически любопитно /ако мога така да се изразя/ - на мен всяко инфо на вип-клуб ми твърди, че мога само да чета, въпреки че не е вярно и всъщност мога да пиша. Без малко да се вържа!

Не че съм се разписала де, но да спомена таз лека измама.



Тема Re: ВИП-клубовете [re: Бeзcъннa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.02.11 14:41



хехе
така или иначе аз вече съм за 40-50...



Тема Re: ВИП-клубовете [re: Kиpo]  
Автор Hoвaroдин ()
Публикувано29.08.11 22:17



E, сега. Аз нямам право да пиша в клуб "Психоанализа и психотерапия", макар че не съм нито флудър, трол или както там ги наричате. Последвах съвета и питах модераторката защо, но отговор не получих. А уж съм стар потребител. :-)



Тема Re: ВИП-клубовете [re: Hoвaroдин]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано30.08.11 08:36



вече можеш.

Орална и анална любов са гнусна содимия и водят към ада, дори и за женени с църковен брак!


Тема Re: ВИП-клубовете [re: Kиpo]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано17.03.12 02:35



Киро, тотално се обърках с тези ВИП клубове..
Ти казваш, пратете бележка на модератора, е не е ли малко тромава тази политика, а пък и повече модератори ни пращат при теб...
Не е ли по-лесно например, тук да ти пускаме заявките си, а ти да преглеждаш всеки ден или когато можеш тази тема и да даваш разрешение?
Ето аз искам да пиша в 30-40 и в женския клуб.

ПП няколко пъти се опитах да пусна бележка на Надежда /мисля че така се казваше модераторката на женски клуб/ и все ми казва, че няма такъв потребител.
ППП И наистина последно, трябва ли в раздел взаимопомощ, където хората влизат и питат нещо, което им е спешно, клубовете да са ВИП... въпросът ми е по специално за клуб НИ.. Там без това си вадим очите 4-5 човека, а сега и толкова няма...





Тема Re: ВИП-клубовете [re: Слънчо]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано17.03.12 03:16



щом можеш в ГЗС, значи можеш и в 30-40 и другия упоменат. Както и НИ.





Тема Re: ВИП-клубовете [re: Kиpo]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано17.03.12 12:07



Е да, ама не.. в 30-40 мога само да чета, нито да отговарям в темите, нито да пускам нова тема...В ГЗС мога, но там не пиша...
А, то оставаше в НИ да не мога да пиша, там съм му "слабост" на модератора...ама се оправяме де...търпим се някак





Тема Re: Кирооооонови [re: Kиpo]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано20.03.12 15:26



дай ми достъп до 30-40, от 3 месеца чакам...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.