Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 26.05.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: А, аз много се кефя, че нямам нестандартен браузърнови [re: A$$A$$lN]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано10.01.10 14:55



чисто имагинерни.



Тема Re: А, аз много се кефя, че нямам нестандартен браузърнови [re: A$$A$$lN]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано11.01.10 14:12



употребата на "нестандартен" в случая е неточна. google-chrome все още е в ранен етап на разработка, но определено се приближава към вид, удобен за постоянно ползване, за разлика от firefox, който с всяка следваща версия става все по-зле в чистия си вид (т.е., без да се слагат нови и нови extensions, заобикалящи поредното осрано нещо).



Тема Re: А, аз много се кефя, че нямам нестандартен браузърнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано11.01.10 16:41



google-chrome все още е в ранен етап на разработка, но определено се приближава към вид, удобен...

Ми, като е в ранен етап - да си го оправят на по-късен етап и тогава да ми се обадят.

за разлика от firefox, който с всяка следваща версия става все по-зле в чистия си вид

Абе, що ме занимавате с глупости???



От 1998 година съм c MS IE и нямам абсолютно никакви проблеми.



Тема Re: А, аз много се кефя, че нямам нестандартен браузърнови [re: A$$A$$lN]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано11.01.10 22:25



> "Абе, що ме занимавате с глупости???"
щото ти си попитал ето тук:



т.е., отговарям на твое запитване. ако не беше попитал, нямаше да ти отговоря. отделно, че никой не те задължава да четеш каквото и да било. нещо друго неясно има ли?



Тема Ми, хайде да ми отговориш нещо на въпросанови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано13.01.10 00:33



Какви са предимствата на нестандартните браузери пред стандартните!?










Редактирано от A$$A$$lN на 13.01.10 00:36.



Тема Re: Ми, хайде да ми отговориш нещо на въпросанови [re: A$$A$$lN]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано13.01.10 01:13



на първо място: каквито са предимствата на крушовата пред гроздовата - за забавление.

на второ: специално google-chrome има едно конкретно предимство - може да се инсталира без администраторски права, защото се инсталира в юзърските директории. за домашни цели не е кой знае какво, но на много места по фирмите започнаха да се усещат и ограничават правата на юзъра-бачкер.



Тема Нищо не разбрахнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано13.01.10 01:24



Първо: Концентрати не пия.

специално google-chrome има едно конкретно предимство - може да се инсталира без администраторски права, защото се инсталира в юзърските директории. за домашни цели

От домашен комп пиша и никакви администратори не ми пречат за нищо.



Второ. Ти самият каза, че google-chrome е още недоносче.

Трето. Аз ти казах, че от 10 години съм с MS IE и нямам никакъв проблем и нямам никакво желание да си губя времето с някакви нови изобретения. И така си ми е добре, нямам никакви оплаквания.







Редактирано от A$$A$$lN на 13.01.10 01:26.



Тема Re: Нищо не разбрахнови [re: A$$A$$lN]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано13.01.10 15:23



четвърто: никой не те кара да ползваш нещо различно от това, с което си свикнал.



Тема Re: Нищо не разбрахнови [re: A$$A$$lN]  
Автор шkaф-kyпe (из шпона)
Публикувано13.01.10 17:08



Първо дефинирай какво е стандартен браузер ? Може би браузер , който подържа международния стандарт за уеб страници в най-новия му вариант html 5.0 ? в такъв случай ИЕ е много далеч от стандартното , за разлика от хрома , лисицата или операта.
Второ. Огромно предимство на не ИЕ базираните браузери е сигурността , особено в сравнение с ИЕ базираните такива . Разбира се в дира няма какво лошо , да ти се случи с ИЕ(от няколко години), но Интернет е много повече от dir.bg



Тема Пето: [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано19.01.10 14:12



Стига сте мрънкали и оплаквали!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.