Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 22.05.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.12.08 12:03



Една седмица вече как прохода браним ! ..
Пардон ! От една седмица клуб за взаимопомощ на разведените е затворен за нерегистрирани. Пеним са там, изтъкват се доводи и причини за туй, щото не е правилна мярката .. Едно, щото имащите нужда наистина от помощ, ще намалеят на 90 % .. Щото, съгласете се, драги-ме-четящи, ако некой има същинска нужда от помощ, последното, което ше му се прави, е да се регистрира. Пък и практиката в клубъ точно туй показва - нуждаещите се пишат нерегистрирани, напълно по обясними причини (няма да ги обяснявам сега тук). И друго, щот никой не ни попита .. ?!? .. То верно, че сме обикновени юзърчета-посерковци и прочее, ама нали все пак ний правим клубъ ?! .. И ся ше се изтрепем там - е ли правилно да е заключен клубъ или не ?!? То хубаво, имаме с кво да се занимаваме сега .. Ама и туй ще отшуми и кво ?! Ше останат дестина човека да са дракат там, да са праят на важни .. и всъщност целата идея на клубъ си заминава .. на кино. А смея да твърдя, че лично на мен този клуб е помагал .. И аз не вервах (мислех си - виртуални щуротии), ама - на ! Помагал ми е .. А както е помогнал на мен, тъй ще да е помогнал и на други. Не съм некво изключение, я ..
Тъ .. (ша ма прощавате за дългия увод) въпросите ми са:
Къде аджеба да са "жалваме", питаме, изразим несъгласие с взетите мерки ?! ..
И изобщо, ако го направим, ще ли има някакъв ефект ?!

Благодаря за вниманието !


Пъ Съ: Знам що и кой бе повода да са направи туй нещо. Не е необходимо да ми се обяснява .. Но все си мисля, че зарад едното миризливо *айно, не бива да са затваря целото заведение .. нали.



..

Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови [re: pravil_nick]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!?)
Публикувано07.12.08 13:38



Къде аджеба да са "жалваме", питаме, изразим несъгласие с взетите мерки ?! ..

Не разбра ли,ма ?!...на Арменския поп !



Ако няма къде да отидеш, по-добре ела на себе си ...

Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови [re: pravil_nick]  
Автор huanji ()
Публикувано07.12.08 13:53



Не разбирам що се напъваш и без това скоро всички клубове ще станат за регистрирани. Или поне това е нормалната логика.



Спорен е въпросът, че ако някой има нужда от помощ, няма да се регистрира. Хората, които имат нужда от поймощ до Луната биха отишли, нердене за една регистрация...

Можеш да се жалваш тук, после ако не ти харесва да си направиш собствен сайт и да си го управляваш както си искаш. Така ги рабирам аз нещата, за което ме извини.



Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови [re: pravil_nick]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано07.12.08 14:27



Няма какво да браните , не зависи от юзърите дали клубът ви ще е и за нерегистрирани. Този клуб не е от тия, които е нужно да са за нерегистрирани. Не ва знам защо толкова се вживявате. Който иска да му се помогне да си реши според мен не чак толкова големия проблем- развод или проблеми с мъжа/жената ще се регистрира и ще пише регистриран. Нерегистрирани предпочитат на пишат хора, които имат недобронамерена цел - в смисъл да флудят, спамят. Има много по-страшни неща като смърт, болести и т.н. от развода или номерата на мъжа/жената, бившиия/бившата .

С две думи да ви имам гевезалъците, фасоните и големите словоизлияния . Вашите модераторки са прекалено толерантни и вие им се качвате на главата .

Един от предложилите вашия клуб да бъде само за регистрирани съм аз. Клубът за да бъде затворен за нерегистрирани го реши модераторския екип заедно с администратора - т.е. повечето модератори бяха 'за ' клубът ви да бъде затворен за нерегистрирани.

Оплакванията и коментарите са излишни.



Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови [re: pravil_nick]  
Автор Bидич (Н.В.)
Публикувано07.12.08 14:55



1 .Времето нужно за регистриране(еднократна процедура) и логване , не е по-голямо от това да си пуснеш компютъра и да си влезеш в акаунта.Същото се отнася и за мисловното усилие необходимо за извършването на тези процедури .
2. Регистрацията не намалява анонимността

"Къде аджеба да са "жалваме", питаме, изразим несъгласие с взетите мерки ?! ..
И изобщо, ако го направим, ще ли има някакъв ефект ?! "

Мястото на жаблата е тук , но ефект няма да има. Клубовете скоро ще бъдат затворени за нерегистрирани изцяло , както е в 95% от нормално функциониращите форуми по света.



Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови [re: Bидич]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.12.08 15:26



Добре, че ми обади .. как де се регистрирам. Мерси !



..

Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови [re: Бapбapeлa]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.12.08 15:38



Мче .. по твойта логика, да си изкопаем гробове и да легнем да чакаме, м ? Нямало смисъл .. Като няма смисъл ? Ти що си се наела да модераторстваш, м ? .. Че то модераторстването в некъв си клуб у дир-ника кво е в сравнение със смъртта, м ? Или сичкото е за неква си виртуална власт ?! Честна дума .. да ти нямам главата и мислите в нея.
Ако на теб ти се вижда маловажен проблема на един развод .. то не значи, че за някой в безизходица това не е най-огромния и не най-маловажния проблем за момента в живота му .. И не ти прави чест (като човешко същество, ако щеш) да говориш глупости и да омаловажаваш нещо тъй сериозно като проблемите на останалите. Щото, ако из другите клубове се говори за секс и поезия, то в този клуб има хора, които наистина страдат, изстрадали са и преживяват кошмар. Отчитам и оценявам отговора ти относно админски и модераторски решения, но останалото ! .. беше излишно (да не го наричам с други имена, като мерзавство например).

Пак благодаря за вниманието !



..

Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови [re: pravil_nick]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано07.12.08 15:48



Девойко, модераторът не е длъжен да ви виси по 24 часа в денонощието и да се превръща в куче-пазач . Той се е наел на доброволни начала , да трие флуд, спам, да съблюдава за спазване на правилата от юзърите , но си има и личен живот и задължения . След като не си наясно каква му е функцията, защо я коментираш.

Не съм писала да си изкопаете гробовете и да лягате, а че има много по-страшни неща от един развод или пререкания с мъжа/жената, бившия/бившата . Иди да почетеш в клуба на раково болните. преди по-малко то месец модераторката там почина ( мир на душата на Весела ) и тогава се оплаквай за проблеми и кошмари . В моят живот досега съм разбрала неведнъж, че на човек колкото по-малки са му проблемите, толкова повече реве и драпа да му се обръща внимание и има претенции света да се върти около него . По-далеч от носа си не виждате. Вашият клуб няма достатъчно мотивираща причина да е за нерегистрирани.

А това че има хора без работа , които си мислят че светът се върти около тях и техните мижави проблеми - това на мен ми е повече ясно отколкото на теб.



Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови [re: Бapбapeлa]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.12.08 16:07



Не ме наричай "девойко", ако обичаш ! Аз не си го позволявам, не си го позволявай и ти. Флагчето след името не ти дава право да се държиш като каруцарка.
Твърде добре съм наясно с админски и модераторски функции. И твърде добре знам, че не е възможно да се виси по 24 часа, 7 дни в седмицата, за да се озаптисват некви-си. Не ми чЕти проповеди като на полуидиот ! Вместо да кажеш - това е единствения начин да спрем нерегистрирани спамаджии - ти се опитваш да ме удариш къде ? По съвестта ? Като ми забодеш факта, че има раково-болни, умрели, наркомани и алкохолици ? Ми да .. децата в Сомалия гладуват ! Изтъкни ми и тоя факт ! Не падай толкоз низко .. като навираш и развяваш трагедиите на едни, за сметка на тези на други ! Твоята работа е единствено да модераторстваш ! .. щом нямаш правилна човешка позиция.
И не смятам да ти отговарям повече .. Мерси предварително, ако и ти го направиш. Когато един диалог се обърне в грозни нападки и не се води по същество, това не е диалог, не е нищо .. Нула ..



..

Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните .. [re: pravil_nick]  
Автор No pasaran! (добър непознат)
Публикувано07.12.08 16:09



И с какво един развод пречи на регистрацията? Нали ти дадох пример с който и ти се съгласи.С кода от картинките и т.н.Явно проблемът е многопластов.Асасин не може да се примири,че дир.бг заради алкохолизма му го изхвърли като модератор и че нищо не зависи от него.Потребители от сорта на Алби рижавия са бесни защото не мигат да влизат нерегистрирани да плюят.Скучаещите и сеирджиите също страдат, защото най-големите бисери и провокации се пускаха от нерегистрирани.

..как веруем и мы сами,
не ведая, что творим!...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.