Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:52 20.09.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови [re: No pasaran!]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.12.08 16:20



Не смятам (за ен-ти път да повторя) да коментирам поведението на Асасин. Мен лично също ме дразни.
И ето ! Ти самия/ата казваш, без да искаш, как стоят нещата. В клуба ще останем няколко говеда, да се дърляме вътре и кво ?! Идеята му си отишла безвъзвратно ..
Помагал ми е тоя клуб .. Ако преди четири и кусур години знаех за него, може би много неща от живота ми нямаше да са по този начин, по който са в момента. Лутала съм се тогава и ми е идвало да се гръмна .. И знаейки състоянието, в което съм била .. честно ти казвам, една регистрация само, щеше да ме възпре. Щото (по модел на Барбарела) щях да си кажа - Майната му ! Тук става въпрос за децата ми и на живот и смърт (щото за мене те са моя живот) .. тия ше ме карат да се регистрирам ..
Не става въпрос тук за клубни вътрешни междуособици .. Става въпрос за наистина нуждаещи се .. Пък и положението не беше безконтролно преди да се затвори. Ето на .. Асасин доказа, че и регистрирани могат да правят мизерии .. стига да искат. Кво и пречи на Роксана да си се регистрира и да прави простотии, м ?



..

Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови [re: pravil_nick]  
Автор No pasaran! (добър непознат)
Публикувано07.12.08 16:36



Асасин в момента е оставен нарочно да вилнее на воля. Просто докато разбере че нищо не зависи от него ако ще да се разчепи.Жалко че се подвеждате по акъла му и аз не знам защо.Роксана вилня миналия петък след което администрацията затвори клуба.Модераторките ви не са могли по една или друга причина да влезнат събота и неделя в клуба и ви го обясниха най-човешки.Но не дай да демоснстрираме свободолюбие.Демонстрирайте само не бъркайте свободата със слободията както правите в момента.И мисля,че Хюнджи е прав който има наистина проблем регистрацията няма да му попречи.

..как веруем и мы сами,
не ведая, что творим!...


Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови [re: No pasaran!]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.12.08 16:47



Май си прав/а .. верно е слободия .. щом до момента никъв конструктивен отговор няма пък и не се разбира за кво точно лаем. Щото аз ти обяснявам, а ти ми обясняваш за модераторките и за Асасин.
Дето е казал народът - Покрай сухото гори и мокрото .. Покрай на Асасин простотиите, не се вижда другите за кво ратуват. И покрай на Роксана дивотиите, затвориха клуба .. Ей тва е.





..

Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови [re: pravil_nick]  
Автор No pasaran! (добър непознат)
Публикувано07.12.08 17:10



Неделя е.Администратора и той не е на щат на 24часови дежурства.Сигурно почива някъде с жена и деца както си му е редът.И повярвай ми като види клубните изцепки надали ще бъде много позитивно настроен.И не си права в няколко теми Анбра обясни защо е затворен клуба но все се намираше някой Роксанчо да га оспами.Съвсем сериозно почвам да се питам това от скука ли е.Какво по-нормално от това да приемете че такава е политиката на дир.бг.

..как веруем и мы сами,
не ведая, что творим!...


Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови [re: pravil_nick]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано07.12.08 17:13



Дадох ти примера с клуба на раково болните и че има и много по-лоши неща от един развод или номерата на бившия/бившата защото горе си писала това :

В отговор на:

От една седмица клуб за взаимопомощ на разведените е затворен за нерегистрирани. Пеним са там, изтъкват се доводи и причини за туй, щото не е правилна мярката .. Едно, щото имащите нужда наистина от помощ, ще намалеят на 90 % .. Щото, съгласете се, драги-ме-четящи, ако некой има същинска нужда от помощ, последното, което ше му се прави, е да се регистрира. Пък и практиката в клубъ точно туй показва - нуждаещите се пишат нерегистрирани, напълно по обясними причини (няма да ги обяснявам сега тук).




тия мотиви, които си посочила - не издържат и изобщо не са мотив поначало . който има нужда от помощ ще се регистрира и изобщо няма да му е проблем регистрацията - това показва практиката ' който има зор намира начин, който има гевезалък - намира причина ' . това е перефразирано от ' който иска да реши проблем - намира начин , който не иска- намира причина ' .

Не падам ниСко , а реагирах малко рязко , защото от 'стажа' ми из тия клубове съм разбрала че хората с най-малки проблеми реват и викат най-много, претендират най- много и все са с претенцията да са ги питали .

определено правилната ми човешка позиция не ми куца . това че те 'смъквам
' на Земята по моя си подход и на теб не ти харесва е друго . А къде те е ударило - това ти сама си избираш.

и последно- ти си се регистрирала и пишеш регистрирана. какъв е твоят проблем в случая .



Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови [re: Бapбapeлa]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано07.12.08 17:35



най-много, претендират най- много и все са с претенцията да са ги питали

На мен пък ми е чудно, след като лично теб, никой не те е питал, защо се изказваш. Че и предложения си давала. Да не би да имаш проблем нещо, че си ревала?
Изобщо имаш ли идея или сега ще я съчиняваш?





Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови [re: Бapбapeлa]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.12.08 17:37



НиЗко .. грешката е нарочна и произлиза от думата ниЗък, ниЗина, ниЗки страсти .. Но ти си достатъчно ограничена, за да се заяждаш на дребно ..
От мен толкоз относно твойта (тук грешката отново е нарочна, не си прави труда да ме поправяш) особа .. Дори и тва ти е много.



..

Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови [re: No pasaran!]  
Автор miss_slan4ice (нов човек)
Публикувано07.12.08 17:40



Потребители от сорта на Алби рижавия са бесни защото не мигат да влизат нерегистрирани да плюят.Скучаещите и сеирджиите също страдат, защото най-големите бисери и провокации се пускаха от нерегистрирани
Под това се подписвам.Чета от доста време и си е баш така.
За Асасин не си прав, доста помага в клуба.А че понякога не е на кеф, то е друг въпрос.

Всичко е възможно


Тема Re: За взаимопомощта и нерегирстрираните ..нови [re: pravil_nick]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано07.12.08 17:50



Не се ли усещаш че с тази твоя реакция потвърждаваш това, което съм написала по-горе .

за да сме точни по-дребнави претенции от тия , които си посочила по-горе скоро не бях чела. уж сте пораснали хора и имате претенции да се справяте с проблеми, а такива дребнави доводи вадите . на всичко отгоре реагираш 'света се върти около мен и никой не може да ли прави забележка колко съм дребнава ' . приятно съскане ти пожелавам , щото си се разсъскала.


за мирър - днес съм на кеф- пиша тук . в тоя клуб отговори дават администратора и модераторите. зат'ва въпросът ти защо се обаждам е абсолютно безпредметен.



Тема Демек си емисарканови [re: Бapбapeлa]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано07.12.08 18:13



Значи ти е служебно вменено да отговаряш. Или само ще се изживяваш, а не искаш да те питат?

Освен това не разбрах, лично на теб, какъв ти е бил проблемът, че да предлагаш затваряне на клуб, от който хал хабер си нямаш? Хората какви проблеми имат, пък ти си измисляш проблем с нас






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.