Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 25.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема cyrus Венабили ко стаа в цигани/роминови  
Автор NapalmDeath (Бивш Пенкелер)
Публикувано12.07.07 10:55



Няма ли да дадете някакво елементарно обясненийце.
Форума може да е на дир, но се прави от участниците му. Не смятате ли че трябва някакво обяснение, ако пак сте ни натресли поредния мЪдератор.
Въпросния естествено трябва да закачи и нови правила, да знаеме да се съобразяваме



Тема не е необходимо.нови [re: NapalmDeath]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано12.07.07 12:08



Кому дължа нужните обяснения?
Ако Венабили е лявата ми ръка, Членът е дясната, все едно аз се намесвам.
Тъй че-наслаждавайте се на свободата на словото, черпете с пълни шепи факта,ч е я имате и друг се грижи това да е така и се успокойте.
Сам виждаш няколко теми по-надолу- плаче онеправдано ромче. Сега бахте вие наред- плаче засегнато патриотче.
Ако бях един от бившите админи на Замундата, бих се изразил "ай сиктир", слава богу, аз съм един културен и уравновесен мъж! Приятен и успешен ден желая, за да можете да си плащате данъците, тъй необходими за социалните плащания...



Тема Re: не е необходимо.нови [re: Kиpo]  
Автор NapalmDeath (Бивш Пенкелер)
Публикувано12.07.07 12:15



Дължиш обяснения и на мен и на катуна, ние правиме форума, не администрацията.
А ако не си свикнал да ти се жалват, що си станал админ.
Ковнете некви правила в тоя форум да знаеме какви ги вършиме





Тема Re: не е необходимо.нови [re: Kиpo]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано12.07.07 13:12



Ама Ваше Величество Киро, поне да бяхте намерили някой със завършен трети клас, а?



Вижте само този постинг! Считам, че, подлагайки ме на това, Вие, царю, ми нанасяте морални щети, поради което смятам да се обърна към правозащитна организация, мдааааам!





Тема Киро,нови [re: Kиpo]  
Автор _snowqueen_ (sincera)
Публикувано12.07.07 14:24



С извинение, че се намесвам във високоинтелектуалния ви разговор....
Прескачайки "ай, сиктира" и разчитайки на това, че се определяш като "един културен и уравновесен мъж", може би ще отговориш на едно дребно въпросче.

Желанието ни да знаем има ли правила в този клуб и какви са те счита ли се за "искане на обяснения"?

Ако ти харесва да се държиш като демиург от районен мащаб - нищо против. Но позицията "Има правила в клуба, но само аз си ги знам и няма ви ги кажа" е доста инфантилна.

Не желая да се конфронтирам с никого, щото всъщност клубовете не ме интересуват кой знае колко, но мисля, че е редно или да махнете закованите в този клуб от самите вас правила, ако те не са валидни, или да ги спазвате. Сегашната ситуация само подклажда ненужните никому провокации.



Тема Re: не е необходимо.нови [re: Petkana_Divata]  
Автор GabeN (R&A fan)
Публикувано12.07.07 23:18



мисо виноват, миса учил само в детска градина , миса сега разплете свой чорапи щото вие жалва се , ау миса си разплете чорап





Тема Re: не е необходимо. [re: GabeN]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано13.07.07 00:18



Батка, ти кога стана мод тамо бре?
СС-а що ще го късат?



Facta, non verba!


Тема тъкмо ти ми трябваш!нови [re: GabeN]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано13.07.07 08:25



Имаш ли ИЦЯто на принцеса Амидала..?





Тема Re: тъкмо ти ми трябваш!нови [re: Kиpo]  
Автор GabeN (R&A fan)
Публикувано13.07.07 13:20



Принцеса Амидала ? ъъ Мадухарко ли ?



Тема Re: не е необходимо.нови [re: Last Roman]  
Автор GabeN (R&A fan)
Публикувано13.07.07 13:22



24 часа на петък 13ти , я съм проклятие



Щото не учи , а ходи по жени !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.