Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 31.05.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Не мога да пиша с регистрираният си никнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано12.07.07 21:25



Не е въпросът дали никой от нас не става за модератор, напротив от много от нас би станало добри модератори(много по-добри от теб, ти си възможно най-неудачният модератор* в дир-а), въпросът е че сме свикнали на разни принципи, като толерантност и свобода на словото, неща които могат да се видят навсякъде в УСА.

*-(бел.авт) Модератор си на "Българи в Чужбина" без да си живяла в чужбина и хал хабер си нямаш как са нещата, второ си модератор в клуб "Любов" тук описание не искам да правя защото ще е твърде обидно - те ти един пример за толериране и self control

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема Re: Не мога да пиша с регистрираният си никнови [re: Dilithium]  
Автор Бapбapeлa (rainbow)
Публикувано12.07.07 21:32



е точно отново доказа че не ставаш за модератор момко...... досега не си ли разбрал, че не е важно къде живее или не човека, който модерира клуб и дали въобще е свързан с тематиката на клуба - важно е дали може да е обективен , да спазва правилата за ползване на сайта и да ги прилага към всеки юзър, да не се поддава на провокации и евтини манипулации, да не е 'тънкообинден' ..... има и още неща, ама и тия стигат ....

'ко не вярваш питай Киро, да ти го обясни .



Любов нямам ли...нищо не съм

Тема Re: Не мога да пиша с регистрираният си никнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано12.07.07 21:38



Ти не си обективна драга, а аз реално в живота имам около 200 юзера на които един вид съм им модератор -системен администратор съм, така че не ми говори за права и за спазването им от потребителите ОК? Знам много добре как се уважава privacy и как не трябва да се злоупотребява с права, нещо което лично ти си правила доста пъти.

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема Re: Не мога да пиша с регистрираният си никнови [re: Dilithium]  
Автор Бapбapeлa (rainbow)
Публикувано12.07.07 21:47



Тц..грешиш... ама няма значение .... нито имам намерение да се разправям с теб по въпроса .....

Факт е че този клуб от доста време не може да се саморегулира ...... другото дето ще го изпонапишеш просто няма значение.

Любов нямам ли...нищо не съм


Тема Клуб "Българи в Америка" - осран и задръстеннови [re: Dilithium]  
Автор Corleone ()
Публикувано13.07.07 00:40



Хвърлих едно око набързо и положението е такова:








Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.