Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 18.05.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защо Американският клуб е заключен за .....  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано10.07.07 16:26



Защо Американският клуб е заключен за нерегистрирани???

Не помня да сме гласували редовните участници там за подобно нещо???!?!

Моля да бъде отключен. Има хора които влизат от компютри в библиотеки, където браузърите са с изключени кукита и не може да влезеш регистриран.

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема Защото така реших.нови [re: Dilithium]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано10.07.07 22:49



Вместо ежесутрешно да ви чистя кочинката от флуда на анони, тъй като дори да надмогнете свръхуникалното си и различаващо ви от "рест оф дъ уърлд"- юзъри свободолюбие и да се съгласите на модератор, аз нямам намерение да ви слагам служебен, а сред вас не се намира способен да изпълнява тия задължения, ако бъде избран, такъв.



Редактирано от Kиpo на 11.07.07 12:56.



Тема Re: Защото така реших.нови [re: Kиpo]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано11.07.07 08:27



> "...и да се съгласите на такъв,..."
на какъв "такъв" е било трябвало да се съгласят?

Silent scream
Crucify the bastard son


Тема Re: Защото така реших.нови [re: Kиpo]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано11.07.07 16:05





Хе-хе, действията ти само потвърждават факта, че сме по-различни от "Тхе рест ъф тхе уорлд. Все пак, благодаря, че отговори на въпроса ми.

п.п. Не пишат ли анони и в други клубове без модератор?!?!


All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough

Редактирано от Dilithium на 11.07.07 21:55.



Тема Ей супер!нови [re: Kиpo]  
Автор Kackeт (ама Keнзо)
Публикувано12.07.07 21:17



Пусни ме само мен да пиша а другите да ме четат и да се пенят че не могат да ми отговарят





Тема Re: Защо Американският клуб е заключен за .....нови [re: Dilithium]  
Автор Bълk (много злобен)
Публикувано13.07.07 03:57



изглежда, че затваряне на клуба за нерегистрирани е най-малкото което може да се направи. Това пролича по реакцията на един от редовните писачи там - един екран флуд защото така му е кеф без да има предвид мнение на други. Е, да му се радвате и го благодарите за което.
Приятно четене на флууд и демократизация.



Тема Re: Защото така реших.нови [re: Kиpo]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 06:18



Еми дир губи....ще си преместим другаде явката, а вие го духайте, тоест се наслаждавайте на "победата" да си гледате празния клуб....




Айде да ви е честит празния клуб и изгубените юзъри, дано успеете да си режисирате клуба както на вас ви харесва, само и само да се почувствате толкова велики, колкото все ви гъделичка, че не сте


Нали знаеш, накъде потича рекичката, като й заприщят дерето.... само ще пренасочите юсърите да идат некаде другаде....


Не в тая, ми в оная, а вие си злобейте...хахах!


(А на Надежда празния клуб брои ли се? Киро, скоро да си броил юзърите там колко са?)


Продължавайте, продължавайте.....



Тема Re: Защо Американският клуб е заключен за .....нови [re: Bълk]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 07:16



Приятни ви празни клубове, мъжки и женски!



Двата клуба събрани, не са повече от 5 ника накръст! хайде, злобейте, ама сте празни като душата на антихриста!


Нема и да ви додем да пишем там! Хак ви е, и си се срещайте двама трима, колкото да не ви умре движението на умрелите души


Ей, в тая страна всеки иска власт и първото, което забравя, е че глас божи е глас народен! Хак ви е, като няма кого да управлявате, пишете си самички като луди, и регистрирайте инициатива, ама няма кой да ви повярва, трона може да е зает, но няма кого да управлявате! смешници!



Тема Re: Защото така реших.нови [re: Roxana]  
Автор Bълk (много злобен)
Публикувано13.07.07 09:20



ти твоето изнасяне от дира го обещаваш от 19ти февруари.



Тема Re: Защо Американският клуб е заключен за .....нови [re: Roxana]  
Автор Bълk (много злобен)
Публикувано13.07.07 09:22



е, ти вместо да спиш, чекаш или работиш пишеш колкото 50 други усера ... кога ли ти остава време за секс по 3 пъти дневно с американци или холандци






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.