Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:32 31.05.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Имат ли модите право да фалшифицират?нови [re: !]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано29.03.07 17:38



> Оправи си ника и се пръждосай от този клуб наречен "Въпроси и помощ"

за разлика от модератора, който има право да ти променя мнението, ти нямаш право да даваш нареждания на други юзъри какво да правят с никовете си и къде да пишат.



който го може - да го духа

Тема Re: Имат ли модите право да фалшифицират?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано29.03.07 21:01



Не се сърди, че най-големия спамър в дира - Оро ти дава нареждания. Той просто не може да общува по друг начин, затова и беше баннат в "Йога". И без него клубът се нормализира и наистина стана клуб за йога!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Тема Re: Имат ли модите право да фалшифицират?нови [re: Darth_Vader™]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано29.03.07 22:18



тоя го знам отдавна, споко.

който го може - да го духа


Тема Re: Имат ли модите право да фалшифицират?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 03:14



"Оправи си ника и се пръждосай от този клуб наречен "Въпроси и помощ"

за разлика от модератора, който има право да ти променя мнението, ти нямаш право да даваш нареждания на други юзъри какво да правят с никовете си и къде да пишат."


Никой модератор НЯМА ПРАВО ДА ФАЛШИФИЦИРА МОЕ МНЕНИЕ, ДА ГО ИЗОПАЧАВА И ПУСКА ОТ МОЕ ИМЕ!

Задължението на всеки мод е ДА СЛУЖИ НА ЮЗЪРИТЕ В КЛУБА КАТО ИМ ОСИГУРЯВА ДЕМОКРАТИЧНОТО ПРАВО ЗА ИЗЯВА И ДА САНКЦИОНИРА НАВЛЕЦИТЕ /напр. този Dirt Vader който ме преследва из клубовете и не е написал нито една тема по тематиката на клуб Йога - но се изсра във всяка моя сериозна тема с никовете "Awaken" и "Insider" - те са още там, заключени от ловешкия ветеринарен фелдшер "хуанджи" докопал се до пагон по партийна линия/ КАТО СПАЗВА СТРИКТНО И НЕПОКВАРЕНО ПРАВИЛНИКА НА ДИРА И ТОЗИ В ПОВЕРЕНИЯТ МУ КЛУБ!!!


В тази моя тема тук ти нахълта с отвратителния си ник и лого - не за да питаш или помагаш с нещо - а за да правиш интриги, нали?





Тема Модераторите имат...нови [re: фaлшифициpaн]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано30.03.07 16:24



...право да редактират мнения.
Но не на всички юзери.
Има богопомазани юзери, като Оро например, които не трябва да бъдат закачани.
Такива юзери трябва да бъдат четени само с възхищение и преклонение. Мъдрите им мисли трябва да се преписват в тетрадката по 100 пъти. Когато Оро каже на някой модератор да мълчи, съответния модератор трябва незабавно да млъкне и да се отдаде на разкаяние. Разбира се, и да мине през пост и молитви, за да изкупи дръзкото си дело.
Има и едни лоши модератори. Неразбрани. Гниди, навлеци и селяни. Които си позволяват да трият, обиждат и редактират Оро. Някои от тях са неспасяем случай - дори му слагат бан.
Тези модератори ще бъдат двойно наказани. Веднъж наказателно (ще бъдат осъдени), веднъж кармично (ще носят лошата си карма до девето коляно).
Надявам се, че отговорих точно по темата и въпроса?



Нямам!

Тема Re: Модераторите имат...нови [re: abettor]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 21:24



Абе-Тор оборска,

Ти си една пълна отрепка, която никой не е питал за мнение -НИКОГА но се навираш в шамарите и ритниците и си ги отнасяш както ти се полага.

Ти си селянин-простак и номенклатурко без морал и етика.
Хайдукат в живота и в нета. Мафиот и амбициозен диктатор.
Ти си позволи да фалшифицираш мнения на Оро, който те изобличаваше за безчинствата ти и да пускаш от негово - а не от свое мнение простотиите си.

Това е наказуемо в живота и във всяка страна! Но ти си "богопомазан" мижитурко, когото никой не може да санкционира.

Ти триеше в клуб "Право" - "Декларацията за правата на човека" от Хелзинки - наричайки я "спам"

Пълен кретен и самозван мутант!

От такива дрисльовци като тебе клубовете са на това дередже....

Професионален престъпник и нарушител на законите и правилата - това си
ти !!!





Тема Re: Имат ли модите право да фалшифицират?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 21:47



При комунизма най-злоупотребяваната дума бе "Демокрация"

Тук в клубове най-злоупотребяваната дума е....."спам" !!!
Всеки тъп и неграмотен юзър докопал се до пагон на "мод" щом не му хареса нещо пуснато от някой по-умен от него - хоп, нарича го "спам" и го трие и заключва.

Ти иди в клуб йога и виж кои теми са заключени от тъпия ветеринарен фердшер "хуанджи" докопал се до пагон:

Темите:
"Йога? Що е то?" /само обяснителни линкове без коментари/

Но в този клуб - тя е спам.


"Гуру? Що е то? /само линкове с обяснения отново без коментарии/
Нов този клуб - тя е спам.
"За търсенето и откриването" /тема 100% по тематиката на клуба!/
В този клуб - тя е спам.
"Обръщение към "безпътен" и опозицията на клуба /тема касаеща проблемите на клуба/
В този клуб - тя е спам.
"Най-великият български йога" /информация и линкове за един от най-прочутите по света български духовни водачи /
В този клуб - тя е спам.

Това са безскрупулни нарушения на правилника на клуба и Правилника на Дира .

Да дам гласност на тези безчинства и престъпни своеволия из целия Дир - Е МОЕ НАЙ-ВИСОКО ГРАЖДАНСКО ПРАВО И ЗАДЪЛЖЕНИЕ !!!!






Тема Здрасти Оронови [re: !]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.03.07 00:57



Ми като не ти харесват - какво правиш тук?
Аз лично не ходя на места които не ми харесват.
Само болните духом ходят на такива места.
И хората им викат мазохисти.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Здрасти Оронови [re: bira_more]  
Автор чичo Дokтop (световно прочут)
Публикувано31.03.07 02:33



Някои хора са способни да осерат и най-красивото място.

Други - да превърнат едно пустинно място в разкошна градина.

Трети като тебе - само да .....консумират това, което са създали вторите.

Тези, които превръщат блатото с жаби и комари в kитна градина - имат това призвание и са Най-здравите духом!!!!





Клуб "Йога" трябва да е за....йоги, а не за неграмотни баламбурници като тоя Dirt Vader, Black Wolf и интриганти и пезевенци.




Лекувам всякакви идиоти, оЛИГЛЬОфрени, мутанти, комплексари и лумпени залупени....

Редактирано от чичo Дokтop на 31.03.07 02:35.



Тема Уффф, какви грозни думи!нови [re: !]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано31.03.07 02:52



Първо - питаха ме в тази тема. Темата засяга модераторите и аз като такъв си казах мнението. Пък и авторът на въпроса не е написал, че иска да си говори по темата сам.


Второ - ти защо говориш от името на Оро? Не съм чел да те е избрал за говорител, а за негова метреса ми изглеждаш твърде стар/а! Оро е виден педофил и си пада по млади ученички.
Трето - езикът и изказът ти е недопустим. Ако Оро беше тук щеше да ти обясни правилата за общуване!
Четвърто - за мутанта си прав. Средният пръст на дясната ми ръка се удължи и мутира, показвайки ти един специфичен за нашите ширини жест!



Нямам!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.