Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 16.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема не ме разпознава като модератор - помогнете, молянови  
Автор harka ()
Публикувано17.03.07 00:31



логвам се, но системата не ме разпознава като модератор на клуб Социология, въпреки че съм такъв (на профила ми продължава да има буквата "М"

)

Пуснах една бележка до един от админите - но нямам отговор.

Проблемът е, че има малко спам, който сикам да изтрия от клуба, а то не мога нищо да направя.



Тема Re: не ме разпознава като модератор - помогнете, мнови [re: harka]  
Автор Бълrapия (страна №1)
Публикувано17.03.07 21:42



"Информация за клуба
Социология
Клубът е създаден на 28.07.00 14:37
Модератор:
Мнението не се проверява
Всичко мнения: 2208
Последно: 13.03.07 23:16
HTML е забранен
МЕТА ЕЗИК е разрешен
Имате право да четете и пишете в този клуб.
Мненията, които не са за този клуб се трият."

С една дума , в момента въпросният клуб няма модератор.



Тема в това е проблемът [re: Бълrapия]  
Автор harka ()
Публикувано18.03.07 15:28



че не ме разпознава ... отскоро. Преди пак се беше случило веднъж - май през 2004 беше и тогава Фуклата се намеси и оправи нещата - имаше някакъв бъг в системата.

Затова пуснах тук тази тема, дано някой админ я види и вземе съответните мерки.

Моля, някой модератор на друг клуб да пусне молбата ми в "Администрация". Аз нямам достъп в момента - нищо че "М" за модератор продължава да седи на профила ми в "Социология"



Тема Re: в това е проблемътнови [re: harka]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.03.07 19:37



Ми пиши една бележка на Киро и се разберете

Bеer? Mоre?




Тема точно това са съответните меркинови [re: harka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано23.03.07 20:21



след като след проблемите с акаунтите през миналогодишния октомври, Вие виждате чак сега, че нямате права там-...





Тема Re: точно това са съответните меркинови [re: Kиpo]  
Автор harka ()
Публикувано24.03.07 19:21



ами не са това съответните мерки - защото преди около месец имах права на модератор и съм ги ползвал - не помня точна дата, но със сигурност е било през първата половина на февруари 2007. Преди това на 31 януари също промених едно мнение и изтрих малко спам - помня датата защото беше по конкретен повод.

Така че проблемът е съвсем нов. И затова те моля, ако можеш да решиш проблема.



Тема Re: точно това са съответните меркинови [re: harka]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано24.03.07 19:30



Ти веднъж месечно ли си наглеждаш клуба? Или само с повод?



______________________________


Тема Re: веднъж месечно или по-рядконови [re: julkata_]  
Автор harka ()
Публикувано25.03.07 14:19



Не мога да разбера защо една според мен легитимна молба се обсъжда така, а не се отговаря направо. Без да се обиждат администраторите, но причините да посещавам клуба само при получаване на съобщение, че е публикувана нова тема, са две:

1. Преди около 2 години се ангажирах с поддържането на друг електронен форум на същата тематика, който технологично ми дава много повече възможности и не завися пряко от никого при изпълнението на функциите си.
2. Клубът отдавна е полумъртъв, защото основните потребители си отидоха още преди това. През 2005 г. пуснах една анкета дали потребителите искат да го пратим в Архивите, но няколко от тях бяха против и затова го запазихме.

От тогава посещавам клуба само когато получа съобщение за нова тема и то, ако тя налага намесата ми - по-голямата част от новите теми за съжаление са спам, който трия, за да не задръства клуба.

И сега установявам, че в рамките на 2 седмици, когато не съм посещавал клуба, се е появил проблем с модераторската функция. И той съвсем не е от преди няколко месеца, както твърди Киро. Ако има някакви логове, може да го провери.

Затова помолих учтиво, но ...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.