Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 03.07.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Четох, четох кротко ....нови [re: Awaken]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано13.08.07 11:56



....ама ти непрестанно ме споменаваш, та няма как да не ти отговоря.

"В това отношение дори хайдуката мод "абе-тор /оборска/ има изяви, като ме клонираше и пишеше своите простотии, злоупотребявайки с правата си на мод. "

Никога не съм те клонирал. Редактирах постингите ти. Но ти явно не правиш разлика между "клониране" и "редактиране". Както не правиш разлика между цигулка и гъдулка, пардон....гаванка.



Нямам!

Тема Re: всички стари бановенови [re: Awaken]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано13.08.07 11:58



Този ник много ти отива. Особено с морковения си цвят.


Пък и защо са ти много никове - да не искаш да си пишеш с единия, а да си отговаряш с другия?





Нямам!

Тема Re: всички стари бановенови [re: Awaken]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано13.08.07 11:59



Съобщението означава, че някой е създал профил с това име. Киро ти го каза, ама ти явно не искаш да четеш - никой не е длъжен да ти пази името в стария профил, докато ти се сетиш пак да си го регистрираш. Понимал?

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема съжалявам, пичнови [re: Awaken]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано13.08.07 14:10



нямам никакво намерение да ти чета шарениите





Тема Re: Четох, четох кротко ....нови [re: abettor]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано13.08.07 14:39




Гнидо селяшка,

Никога не съм те клонирал. Редактирах постингите ти. Но ти явно не правиш разлика между "клониране" и "редактиране". Както не правиш разлика между цигулка и гъдулка, пардон....гаванка

1. Ти триеше съдържанието на моите теми и постинги и пишеше свои простотии използувайки моят ник.
2. Ти триеше като бесен от клуб "Право" следните мои теми:
"Закон за компютърната престъпност" /без мои коментари/
"Декларация за човешките права от Хелзинки" /без мои коментари/
Обявявайки ги за "спам"
3. Поне 3 години наред ме преследва по всички клубове /без обзир на тематиката им, нарушавайки всички правилници на клубовете и бе трит и банван от модератори за тази си дейност - за да разпространяваш гадните си интриги, че съм бил педофил!!/ Това че напоследък се извини в клуб Йога за тази си дейност не променя нещата, защото си същото рядко миризливо лайно осмърдяващо дира и незачитащо никакви правила и ред.






Тема Re: всички стари бановенови [re: Beнaбили]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано13.08.07 14:47




"Съобщението означава, че някой е създал профил с това име. Киро ти го каза, ама ти явно не искаш да четеш - никой не е длъжен да ти пази името в стария профил, докато ти се сетиш пак да си го регистрираш. Понимал?"

Аз обясних МНОГОКРАТНО на чист български език че:

1.Не съм очаквал някой да ми пази името в стария профил !!! Нито да се пазят никовете ми, след като не са използувани вече около 3 год. Повтарям, че според Правилника за регистрация на никове имаше точка, че неизползуваните никове се отстраняват от системата след.... 6 мес или 1 година/не помня/ Това означава, че ако някой след този срок поиска да си регистрира вече невалидният ник - това трябва да е възможно. Но то не е възможно днес и в това целият ПРОБЛЕМ.
Ако имате проблеми с българския - мога да ви повторя казаното вече 4-5 пъти на един от 8-те езика с които си служа. Но цигански и турски не е от тях.
2. Ако прочетеш какво обясних на Киро в последния си пост - моооооооже би ще ти светне какво очаквам да направите вие "правоимащите" да манипулирате, банвате, триете и клонирате юзърите на своя глава - а не според Правилника.



Анадъм?






Тема Re: ПРОЧЕТИ ПРАВИЛНИКА И ГО СПАЗВАЙ!!!нови [re: Kиpo]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано13.08.07 14:59







"нямам никакво намерение да ти чета шарениите"

1. Отново демонстрира пълно незачитание и най-грубо нарушение на Правилника на Дира.
а/ 7-те цвята, които програмистите са сложили за свободна употреба от страна на юзърите - СПОРЕД ТЯХНОТО ЖЕЛАНИЕ не са от мен и ти като пишман - админ НЯМАШ НИКАКВО ПРАВО ДА ОТМЕНЯШ ТЯХНАТА УПОТРЕБА.........само защото на теб не ти харесват. И да наричаш употребата им "шарения". Ако в къщата на дедо ти във видинското село, където си се пъкнал и отрасъл с прасетата ядейки любимите ти тяхни мъда всяка Коледа всичко е било черно и сиво - това си е твой проблем.
б/ начина по който реагира на моята молба ДА СЕ ПРИЛОЖИ ПРАВИЛНИКА ЗА НЕИЗПОЛЗУВАНИ ОТ ГОДИНИ НИКОВЕ - отново е непрофесионален, просташки и нагъл.
в/ кога ще се сложи ред в Клубовете, КОГАТО АДМИНИ И МОДИ 5 ПАРИ НЕ ДАВАТ ЗА ПРАВИЛНИЦИТЕ НА ДИРА И РЕГЛАМЕНТИТЕ ЗА УЧАСТИЕ. ОБЪРНАЛИ СТЕ ГО НА БАЩИНИЯ И КЬОР СОКАК - БЪРДАК.






Тема Re: Върши си работа за която ти плащат !нови [re: Kиpo]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано13.08.07 15:02



"нямам никакво намерение да ти чета шарениите"

НИКОЙ НЕ ТЕ ПИТА КАКВИ НАМЕРЕНИЯ ИМАШ И НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА ОТ ТЯХ!!!

ДА ЧЕТЕШ ВСИЧКИ ОПЛАКВАНИЯ И ДА ОТГОВАРЯШ НА ТЯХ И РЕШАВАШ ПРОБЛЕМИТЕ - ТОВА Е ТВОЕТО ЗАДЪЛЖЕНИЕ В КЛУБОВЕТЕ И ЗА ТОВА ТИ ПЛАЩАТ ДРЕБНИТЕ ПАРИ КАТО АДМИН. ТОВА ТИ Е РАБОТАТА !!!




Тема Re: Четох, четох кротко ....нови [re: Awaken]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано13.08.07 15:26



Ми дам....това правех.
И ти си знаеш защо.
Но пак не видях в т. 1-3 самият ти да твърдиш, че съм те клонирал. Което пък твърдеше в предишния си постинг.

А относно "гнидо селяшка" и "рядко миризливо лайно" това е грубо нарушение на правилата на ДИР-а. Да не говорим, че не ти отива на "просветлението".
Моля Венабили да ти направи забележка и да ти покаже......оранжев картон!



Нямам!

Тема Re: всички стари бановенови [re: Awaken]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано13.08.07 15:32



"Повтарям, че според Правилника за регистрация на никове имаше точка, че неизползуваните никове се отстраняват от системата след.... 6 мес или 1 година/не помня/ Това означава, че ако някой след този срок поиска да си регистрира вече невалидният ник - това трябва да е възможно. Но то не е възможно днес и в това целият ПРОБЛЕМ."

А ти откъде знаеш, че тези никове не се използват? Може Пешо да пуска периодично (на 6 месеца) някакво съобщение и да си го трие. Така никът се регистрира като използван.

Анадъм?



Нямам!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.