Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 22.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Към Киронови  
Автор turseshtaO1 (новобранец)
Публикувано01.12.06 00:34



Здравейте!
По съвет на Вълк-модератор на мъжкия клуб, се обръщам към вас.
Имам усещането, че в клуб Любов положението не е каквото трябва да бъде. Сравнявам го с женския и мъжкия клуб. Не съм за цензурата и контрола, но съм за правилата. Може би имате наблюдения и всичко си е в нормите, но правя съпоставка просто.
Лек ден!

В търсене на истината, откриваме и себе си
може би
НАДЯВАМ СЕ!!!


Тема Re: Към Киронови [re: turseshtaO1]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано01.12.06 13:31



1Kакво е "положението" там и
2. Какво трябва да бъде?

Очевидно е (1), а две има няколко десетки хиляди отговора-колкото са регистрираните потребители. Може и малко повече, защото някои са по двама-трима в едно



Тукашните форуми са уникални точно с това- има и по-свободни, и по-модерирани.
Като не Ви харесва в "Любов", има мъжки, женски, ГЗС и поне още десетина, където бихте могли да пишете по тематиката.
А ако проблемът е конкретен, опишете го.
" Абе нещо не е наред" просто не носи никаква използваема информация.
Както децата ми казват(и както, отлично помня, аз казвах на тяхната възраст: " Татиии, скучно ми еее!")
Лек ден Ви желая.



Тема Re: Към Киронови [re: Kиpo]  
Автор turseshtaO1 (новобранец)
Публикувано02.12.06 04:02



1.Длъжна бях да пробвам да привлека внимание. АКО!!! ви е нужна информация, знаете от къде да я получите.
2.Нито от сина ми съм чувала подобни думи, нито имам спомени аз да съм ги използвала. Дано така да бъде и за напред.

Прав сте. Само по себе си " Абе нещо не е наред" не носи информация, но е сигнал (поне аз така си мисля-може и да греша)

Лек ден!

В търсене на истината, откриваме и себе си
може би
НАДЯВАМ СЕ!!!


Тема Re: Към Киронови [re: turseshtaO1]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано02.12.06 11:56




Благодаря.



Тема Сега огледах по-внимателно клубанови [re: turseshtaO1]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано05.12.06 10:51



и смятам,че определено сте права.
Ще взема мерки.



Тема Re: Сега огледах по-внимателно клубанови [re: Kиpo]  
Автор turseshtaO1 (новобранец)
Публикувано06.12.06 01:46



Лек ден!

В търсене на истината, откриваме и себе си
може би
НАДЯВАМ СЕ!!!

Тема Re: Към Киронови [re: turseshtaO1]  
Автор bezdelnica (непозната)
Публикувано09.12.06 16:34



Много деликатно си се изразила...
Истината е, че клуба е тотално осран и освен теми-спам и познати психопатски никчета, рядко пише някой нормален там.
Искам да те подкрепя в усещането ти - Да, май става нещо там

?

Редактирано от bezdelnica на 09.12.06 16:36.



Тема Re: Само да вметна,нови [re: Kиpo]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано09.12.06 19:03



че има такива, на които и така си им харесва. Определено е free, което е голямо предимство, заради либералния модератор, а обикновено след като децата се надивеят стават много-много сладки и добрички, не е ли така? А пък всяко действие води противодействие и т.н., и т.н. А нещата от само себе си си се стабилизират - или всяко чудо за 3 дни.

Само да си кажа, де... че да не излезе, че всички са на едно мнение по въпроса.



P.S. А, така пък е интересно. Ако някои хора не пускаха някоя и друга развлекателна или политико-импровизирана тема... може би нямаше да влизам изобщо. Щеше да е скучно само за любов .

Редактирано от lullaby на 09.12.06 19:06.



Тема Re: Към безделницанови [re: bezdelnica]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано10.12.06 19:41



Извинете ме, но кой точно са познатите психопатски никчета и кой е нормалният човек, който пише там? Честно казано аз почти нищо нормално от жена не съм прочел в клуб Любов и ГЗС, така че малко по-полека ако обичате с обидните квалификации, после да не ревете че клубът не приличал на нищо, защото такива като вас провокират в безрасъдните си позиции.





Тема Към FileO99 [re: FileO99]  
Автор bezdelnica (непозната)
Публикувано10.12.06 20:17



Ами погледни първата страница на клуба и ще ги видиш. Поименно ли искаш да ти ги изреждам тук? Сигурна съм, че си прочел заглавията на темите и никовете, които ги пускат. Това, ако ти харесва..... не знам... сигурно ми е безразсъдна и провокативна позицията. За обидите... ти си един от потребителите, които най-много, най-често обиждат... точно ти ли ще ми кажеш - "По-полека?!?"... Това е смехотворно! Ако не те уважавах 15%, щях да ти кажа да си гледаш работата.
Кое ти харесва на теб? (няма нужда да ми отговаряш)

Всъщност, не ме интересува клуба, какъв ще бъде. Просто съм борец за справедливост. Какъвто и да е той. ...няма смисъл.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.