Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:01 14.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Вече си имам двойник.........  
Автор morska~valna (морско чедо)
Публикувано02.11.06 17:59



Моят ник беше morskavalna.Казвам беше,защото при последните бъгове никовете от две думи излизаха слято и аз се принудих да сложа символ между думите

.От днес има друг регистриран с този слятия ник.






Тема Все някой дебненови [re: morska~valna]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано03.11.06 09:57



евентуален срив на Дира , че да ви грабне ника! To бива егоцентризъм , ама чак пък толкова


Като му знаеш ника пиши му бележка пък може да се окаже вълната зад теб.



Тема Госпожице/госпожо,нови [re: morska~valna]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано03.11.06 10:35



Всеки смята своя проблем за единствено и изключително важен, но НЯМА КАК- няма физическа възможност да следя никовете на няколко десетки хиляди юзъра-кой кому и по кой начин го е откраднал.
Вашия с вълничката ми се вижда съвсем уникален и не виждам кой ще вземе да го имитира.
Не,ч е е нямало такива случаи, но единствения, за който се сещам, при който имитаторът прояви завидно упорство бе тоя на Орко.
Не сте длъжна да знаете Орко, не е и нужно, но в онзи конкретен случай самият той не бе сигурен кой точно е, затова и отново нямаше какво да се направи.


Що се отнася до Вас, едва ли някой има нужните умения, време и упоритост да ви наподобява дълго ника- а и вие можете да парирате това с индивидуалност, бидейки себе си.
Накрая, отново : НЯМА КАК аз да бъда сигурен кой крив, кой прав- пишете си, бидейки себе си и не се притеснявайте от обречени имитатори- дори да допуснем,ч е наистина има такива.



Тема Re: Госпожице/госпожо,нови [re: Kиpo]  
Автор morska~valna (морско чедо)
Публикувано03.11.06 17:47



Не мисля,че от това трябва да се прави проблем.Смятам,че е по-важно хората,които са ме "познавали" под този ник да не "изпаднат" в как да го кажа-нещо като Раздвоение или т.п.В клуба на 40-50 годишните се появи жена с този ник,която описа начина си на живот.Начин,който няма нищо общо с моя,но все пак е стряскащо да видиш такава тема със собствения си ник.Жената ми се извини и аз повече не написах нищо,но ми беше крайно неприятно...............






Тема не можеш да го раздалечишнови [re: LadyLikesLife]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано10.11.06 10:13



щом вече съществува при друг юзър, шефке-то е очевидно.


Никът е зает.



Тема Re: не можеш да го раздалечишнови [re: Kиpo]  
Автор LadyLikesLife (непознат)
Публикувано10.11.06 15:31



Абе аз съм този юзер бе, шефе, същия е юзера на двата ника - midlifelady2

Никът е зает пак от мен?!



Тема я,нови [re: LadyLikesLife]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано10.11.06 20:53



шефке?
Пробвай.





Тема Re: я,нови [re: Kиpo]  
Автор LadyLikesLife (непознат)
Публикувано12.11.06 22:58



Пробах

. видно е.

Пита ме за ник като първо логване и ме осведоми, че бил зает този ник След това отидох да променя профил.

След това бяхме вече в изходното положение - не може и не може да се раздалечи

Помощ!



Тема Леле кво ставанови [re: Kиpo]  
Автор Lady Likes Sex (фенка на мъжете)
Публикувано13.11.06 11:22



басимамата с бележките и ниците.



Ся пък на този ник (откак се раздалечи и той един път не го пипам баси... ) - днес влизам - няма ги биляшките никакви.

Онзи другия нераздалечения ясно - като се опитвам да го раздалеча и губя бележките, нали са атачнати към ника, и като го променям ги губя, предполагам. Това хич и не питам защо.

Ама на този стария що ги нема бележките? Генерален ли е проблема?

А ти ся кво - заряза ли ме с слятия ник LadyLikesLife и това е, така ли? . Хем един юзер, хем не става..



Тема пиши го бегалнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано13.11.06 14:30



нали искаше това- да останеш с един.

А ако това между теб и авторите на бележките е истинско, ще получиш по-нови и по-хубави!!
Лек ден и успех.



Тема Ей ме на шефенови [re: Kиpo]  
Автор Lady Likes Life (почитател)
Публикувано13.11.06 18:40



раздалечих се, ама не знам как стана, нещо май ти спомогна ..

Нема повече да го пипна.

МЕРСИ ПИЧ!



Тема Re: Ей ме на шефенови [re: Lady Likes Life]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано14.11.06 10:05



нещо?)
Тцтцтц. Какво отношение





Тема Мдамнови [re: Kиpo]  
АвторЛeйдитo (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 17:51



пак мерси.

Ся ако и ми кажеш защо знека за получена бележка ми светка неистово въпреки че на този ник Lady Likes Life нема нови бележки, съвсем ще се светна

Може ли на този потребител има ама на някой от предните ли никове?!



Тема Re: Хей, Админнови [re: Kиpo]  
Автор AлerpaДивaчe (2Х1)
Публикувано24.11.06 11:07



Аз пък да ти се похваля-снощи получих бележка от себе си, само дето не съм си писала сама

Но беше от моя ник, до моя ник! Нищо лошо не ми писа човека, после изтри тези бележки, но що не се потруди да изтрие и другите-без това нямам време!
За мене не е проблем-нищо конфиденциално не пиша, ама що не се потруди повечко да ми разчисти личното пространство или да беше ми писал, че ме харесва
Аман от воайори



Тема Re: Хей, Админнови [re: AлerpaДивaчe]  
Автор AлerpaДивaчe (2Х1)
Публикувано24.11.06 16:28



Пак да се похваля-човека вече ми изтри всички бележки, даже и темата, която бях пуснала в 40-50
Добър човек е, работлив



Тема просто си смени паролатанови [re: AлerpaДивaчe]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано24.11.06 23:58




И си подобри малко защитата на машинката
Разбирам веселото ти задоволство, но не разбирам какво общо имат клетите юзури, четящи тук. Хайде мен вълците ме яли



Тема Re: просто си смени паролатанови [re: Kиpo]  
АвторAлerpaДивaчe-cъм cи (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 08:01



Тъй вярно-смених я


Опитах се представя нещата от весела страна, затова го казах с такова "задоволство", макар че ми НЕ ми беше приятно, не се съмняваш, нали? Но не съм се научила да псувам и да беснея
Не ги разбирам тези хора, какво правят в чужди профили, какво очакват да прочетат на бележките? Пък и да ми изтриват мнения! Мизерници ти казвам, ама да живеят.
Благодаря, че отдели от времето си да ми отговориш. Машинката си ми е наред! И не се отписвай - как така вълци те яли! Без тебе за къде сме
Бъди здрав! И по-малко работа да имаш с такива любители на мизерии
П. П. Обаче от вчера не мога да пиша мнения като се регна. Значи така-пиша си аз, натискам Продължи и чакам, чакам. По една време се появява Done и край, това е-с една дума нищо. Та пиша нерегестрирана .
Нова регистрация да направя ли? Ще се пробвам



Тема Re: просто си смени паролатанови [re: AлerpaДивaчe-cъм cи]  
Автор бaбaMeцa (непознат)
Публикувано25.11.06 09:03



Правих опити за нова регистрация с видоизменен ник на АлеграДиваче-с тирето, звездички - не става и това е. Голям зор видях да измисля ник, който го няма-това уцелих. Ама аз си искам стария ник


я да видя дали така ще излезе мнението де
Мдаа, излезе, а защо със старата регистрация и добрия ми стар ник не става?
Ако не се появя след малко н него-значи не става и това е, с извинения и уважение към Админа- чакам съвет

Редактирано от бaбaMeцa на 25.11.06 09:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.