Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:53 28.04.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вече си имам двойник.........  
Автор morska~valna (морско чедо)
Публикувано02.11.06 17:59



Моят ник беше morskavalna.Казвам беше,защото при последните бъгове никовете от две думи излизаха слято и аз се принудих да сложа символ между думите

.От днес има друг регистриран с този слятия ник.






Тема Все някой дебненови [re: morska~valna]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано03.11.06 09:57



евентуален срив на Дира , че да ви грабне ника! To бива егоцентризъм , ама чак пък толкова


Като му знаеш ника пиши му бележка пък може да се окаже вълната зад теб.



Тема Госпожице/госпожо,нови [re: morska~valna]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано03.11.06 10:35



Всеки смята своя проблем за единствено и изключително важен, но НЯМА КАК- няма физическа възможност да следя никовете на няколко десетки хиляди юзъра-кой кому и по кой начин го е откраднал.
Вашия с вълничката ми се вижда съвсем уникален и не виждам кой ще вземе да го имитира.
Не,ч е е нямало такива случаи, но единствения, за който се сещам, при който имитаторът прояви завидно упорство бе тоя на Орко.
Не сте длъжна да знаете Орко, не е и нужно, но в онзи конкретен случай самият той не бе сигурен кой точно е, затова и отново нямаше какво да се направи.


Що се отнася до Вас, едва ли някой има нужните умения, време и упоритост да ви наподобява дълго ника- а и вие можете да парирате това с индивидуалност, бидейки себе си.
Накрая, отново : НЯМА КАК аз да бъда сигурен кой крив, кой прав- пишете си, бидейки себе си и не се притеснявайте от обречени имитатори- дори да допуснем,ч е наистина има такива.



Тема Re: Госпожице/госпожо,нови [re: Kиpo]  
Автор morska~valna (морско чедо)
Публикувано03.11.06 17:47



Не мисля,че от това трябва да се прави проблем.Смятам,че е по-важно хората,които са ме "познавали" под този ник да не "изпаднат" в как да го кажа-нещо като Раздвоение или т.п.В клуба на 40-50 годишните се появи жена с този ник,която описа начина си на живот.Начин,който няма нищо общо с моя,но все пак е стряскащо да видиш такава тема със собствения си ник.Жената ми се извини и аз повече не написах нищо,но ми беше крайно неприятно...............






Тема не можеш да го раздалечишнови [re: LadyLikesLife]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано10.11.06 10:13



щом вече съществува при друг юзър, шефке-то е очевидно.


Никът е зает.



Тема Re: не можеш да го раздалечишнови [re: Kиpo]  
Автор LadyLikesLife (непознат)
Публикувано10.11.06 15:31



Абе аз съм този юзер бе, шефе, същия е юзера на двата ника - midlifelady2

Никът е зает пак от мен?!



Тема я,нови [re: LadyLikesLife]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано10.11.06 20:53



шефке?
Пробвай.





Тема Re: я,нови [re: Kиpo]  
Автор LadyLikesLife (непознат)
Публикувано12.11.06 22:58



Пробах

. видно е.

Пита ме за ник като първо логване и ме осведоми, че бил зает този ник След това отидох да променя профил.

След това бяхме вече в изходното положение - не може и не може да се раздалечи

Помощ!



Тема Леле кво ставанови [re: Kиpo]  
Автор Lady Likes Sex (фенка на мъжете)
Публикувано13.11.06 11:22



басимамата с бележките и ниците.



Ся пък на този ник (откак се раздалечи и той един път не го пипам баси... ) - днес влизам - няма ги биляшките никакви.

Онзи другия нераздалечения ясно - като се опитвам да го раздалеча и губя бележките, нали са атачнати към ника, и като го променям ги губя, предполагам. Това хич и не питам защо.

Ама на този стария що ги нема бележките? Генерален ли е проблема?

А ти ся кво - заряза ли ме с слятия ник LadyLikesLife и това е, така ли? . Хем един юзер, хем не става..



Тема пиши го бегал [re: Lady Likes Sex]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано13.11.06 14:30



нали искаше това- да останеш с един.

А ако това между теб и авторите на бележките е истинско, ще получиш по-нови и по-хубави!!
Лек ден и успех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.