Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:15 17.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Хайде обясни йнови [re: Гинec]  
Автор Mag (Майтапчия)
Публикувано14.09.06 10:05



на това влечуго защо лично аз на тебе никога няма да ти кажа думичка "на кръст".


Простичко: Защото се държиш достойно и си честен човек. Честен и прям.

Но не си прави труда. Няма да го разбере.



Тема Изявявал съмнови [re: змeицa]  
Автор Mag (Майтапчия)
Публикувано14.09.06 10:21



И в клуб "Попръжни". Нека Киро го потвърди.
Просто нямам време като тебе да скачам от клуб на клуб като пепеПутка (грешката е нарочна).
И не ми викай "нашия" да не те подхвана с нецензурни думички и тука. Щото наистина ще бъде резил (за мене). Ти твоя резил вече си го поднесе "на тепсия".
Абе, гущер, кога имаше време да извадиш тия всичките мои постинги?
Ти не си спала цели нощи.

Баси.

А защо не извади темите ми с музика, с вицове, със скечове, със забавни разказчета, с природни есета?.... А? Които са с десетки и стотици повече от тези, които си ги пльокнала.
Искаш ли да ти кажа защо? Защото си менопаузна злоба! Климактериум в чиста форма.
Обори ме.



Тема Re: Изявявал съмнови [re: Mag]  
Авторзмeицa (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 13:02



абе нямам нужда някой да ми потвърждава къде си се проявявал. Думата беше, че се държиш арогантно и цинично към непознати хора, които не са ти нанесли никаква ЛИЧНА обида и чието "прегрешение" е, че мненията им може да не съвпадат с твоите.
Времето, което ми отне изваждането на твоите "пльоканици", беше съвсем нищожно - достатъчно ми бе да отворя 2 теми.
Дори сто хиляди теми да имаш с музика и "природни есета", това не изкупва гнусното ти поведение спрямо хората. Толкова.

Относно раздояването и разтрояването поради използването на друг ник - ти да не би да си само с един?



Тема Re: повярвай ми ..нови [re: Гинec]  
Авторзмeицa (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 13:35



не се разпилявам, не ми бери гайлето.


"Змеица" ми хрумна заради тематичната връзка със стихчето, което постнах тогава.
Представи си следната ситуация: участваш си с даден ник в някой форум /не е задължително да е в дир/ и си го харесваш прякорчето, но решаваш да посетиш и друг форум или друг портал, а там вече никът е зает. Остава ти да се кръстиш по друг начин. За мен това не е нито разпиляване, нито "раздвояване".
Освен това същността си ми е добре и не чувствам нужда да я "защитавам" пред никого.



Тема Един е Магнови [re: змeицa]  
Автор Mag (Майтапчия)
Публикувано14.09.06 15:39



и той сам си е пророк.



Нещастна шизофреничка.
Ще пуска тема в административните клубове. Да занимава Киро с дивотии. Защото не може да се справи словесно с явлението Маг в един единствен клуб на Дир.
И търси помощта на админите.
За оплакване си госпожице.

Нанесе ми ЛИЧНА обида в темата ми за Роженския събор!
Защото аз съм (и) родопчанин. Каква още обида, ма, да очаквам от тебе? Каква? Господ ми е свидетел - по-голяма не очаквах!
Че там се ядели кебапчета па после се серели по поляните.
Къде те докопам ще те скинвам, ма мушмул спаружен!
Където те докопам под всичките ти никове. Господ ми е свидетел!
Заклевам те мира да не видиш!

Това видиш ли го, ма, гущер:



П.П. Пази се от клетвите ми!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.