Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:22 23.05.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Запомняне на регистрацията  
Автор Aver™ (обикновен)
Публикувано18.08.06 13:34



От известно време, при всяко влизане в клубовете на Дир-а трябва да се логвам(регистрирам), ако искам да използувам опциите за регистрирани потребители – автоматично попълване на ника при писане на съобщения, отбелязване на нови теми и съобщения от последното влизане и т.н.т. Това стана, след като използувах някаква антивирусна програма, триеща съмнителни регистри за предпазване от “шпионски” софтуер. Това всъщност е без значение, може и нещо друго да е било, обаче необходимостта от регистрация, при всяко идване тук е досадна. В други форуми и дори пощи, просто отбелязваш дали искаш да бъдеш запомнен. Тук никъде не видях нещо подобно. Как да оправя нещата? Ще добавя само, че кукитата са ми позволени, а в другите форуми, със запомнянето, регистрациите си ми останаха и след “чистенето”.



Тема В този форум..нови [re: Aver™]  
Автор Maймyнa™ ()
Публикувано19.08.06 22:05



..вече го няма..



Добре, добре, вземам си думите обратно. Да ти го отчукам...

Тема Re: В този форум..нови [re: Maймyнa™]  
Автор Aver™ (обикновен)
Публикувано20.08.06 15:31



Съвсем до скоро си работеше!


Тук други маймуни освен теб, и мен разбира се, има ли?



Тема Re: В този форум..нови [re: Aver™]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано21.08.06 09:27



няма. само вие сте.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: Запомняне на регистрациятанови [re: Aver™]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано22.08.06 13:09



Щом ти е толкова зор, ползвай формите и паролите на браузера си.
Ако си с ИЕ - Options - Internet options - Content - Auto compleate - use auto compleate - селектираш всички чавки... след първото въвеждане вече ще ги помни.
После само пишеш началото на логин нейма и си ги попълва само.
Или се научи да ползваш програми за създаване и помнене на пароли...

Welcome to the real world



Тема Re: Запомняне на регистрациятанови [re: Mopфиyc]  
Автор Aver™ (обикновен)
Публикувано23.08.06 07:50



Благодаря! Наистина върши работа. Но така и не разбрах защо са махнали тази възможност. И защо, никой от хората, решаващи какво, защо и как се прави на форума, не благоволи да напише две думи. Гледам, че и други въпроси остават без отговор.



Тема Защотонови [re: Aver™]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано23.08.06 10:15



не е необходимо да се отговаря на ВСЕКИ безмислен въпрос, още повече, ако вече му е отговорено 196 пъти


Лек ден, надявам се , сте по-щастлив след тоя отговор.



Тема Re: Защотонови [re: Kиpo]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано23.08.06 11:42



Е тва обезсмисли наличието на "Въпроси и отговори"





Тема Re: Защотонови [re: Kиpo]  
Автор Aver™ (обикновен)
Публикувано23.08.06 12:15



Геврекът е обяснил всичко с едно изречение, но и аз да кажа.

Единственият отговор, имащ за цел да ми помогне по някакъв начин беше от Mopфиyc . Но след като има толкова лесни начини за регистрация, толкова трудно ли беше да отговорите човешки? И защо я правите задължителна при всяко влизане? За да минавам през стартовата ви страница по десет пъти на ден? И всеки път да ми пожелавате добрe дошъл и да ми обяснявате кога съм влизал за последно!? Много сте мили, както си личи и от последния постинг на администратора! Вие Киро, да бяхте написали, че това е форум, само за компютърни специалисти. Да не ви досаждаме с тъпите си въпроси. И един последен глупав въпрос от мен – След като сте решили, да оправяте регистрациите, защо не започнахте от тук:

?



Тема Това НЕ Е клуб занови [re: Гeвpek]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано23.08.06 12:52



оказване на помощ на тепърва прохождащи в работата с това чудо на технологията- компютъра.
Това е служебен клуб, свързан с форумите на ДИРБГ и въпроси за и около тях.


Освен това времето ми не е по-малко ценно от твоето или това на новопоявилия се Недоволен Млад, който може , преди да попита каквото и да е, просто да хвърли един поглед на последните 2-3 страници.
Освен това, ти поне като стар клубар можеш да прецениш:
Колко от изключително дразнещите и отблъскващи проблеми на клубовете, съществуващи преди половин година, вече са решени:
Изтриването на регистрации, заедно с броя им мения,
невъзможността да се поства в два периода на денонощието
и току-що решения проблем с пълния преглед.
Що се касае до свръхважния за Тъканта на Вселената проблем, че трябва да си пише паролата при всяко логване- съжалявам, не мога да съчувствам.:-))
Толкова.

Редактирано от Kиpo на 23.08.06 12:58.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.